Skocz do zawartości
  • 0

nagrywarka samsung dvdsr-275m problem z nagrywaniem


MIETEK1
 Udostępnij

Pytanie

nabyłem z allegro nagrywarkę dvdsr-275m bez polskiej instrukcji i menu .posiadam telewizor LCD LG i dekoder cyfrowego polsatu ,mam problem z połączeniem tych urządzeń .prosiłbym o pomoc w jaki sposób to połączyć i czy będzie można nagrywać z dekodera polsatu na płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli jest to nagrywarka bez twardego dysku? to jest tylko możliwość nagrywać na płyty. Niestety będziesz nagrywać tylko to, co aktualnie będzie uruchomione na dekoderze . Czyli jeśli będziesz oglądać np TVN to z TVN będziesz mógł nagrać audycje.

Połączyć to wszystko poprzez nagrywarkę czyli dekoder Mini podłączyć z DVD a DVD z tv LCD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

Podepnę się do tego wątku.

Nagrywarka SAMSUNG DVD-SH875M (499zł) z HDD-250GB, HDMI i USB z możliwością podłączenia dodatkowego zewnętrznego dysku twardego.

Czy warto?

Chodzi mi głównie o możliwość kopiowania nagrań programów telewizyjnych z nagrywarki na zewnętrzny HDD, nie chce mi się wypalać płyt :wink: .

Ewentualnie co innego proponujecie w cenie 500-700 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, co do tego Samsunga, brakowało mi w opisie aukcji info o typie tunera cyfrowego (mpeg2?), poza tym ten ciekawy system "prawie-PAL" ;-) No i loteria co do jakości, znajomi kupowali Samsungi z Anglii, "leżaki", i prawdopodobieństwo trafienia na bubel wygląda na 50%...

Trochę off-topic:

Ja od 3 lat posiadam nagrywarkę Samsunga z dyskiem 160GB, kupioną w polskim sklepie i... obecnie nie kupowałbym takiego sprzętu, mimo, że działa dobrze i wygodnie. Dlatego, że... nie da się inaczej nagrać sygnału z dekodera sat, jak poprzez złącza Euro, czyli sygnał dwukrotnie podlega konwersji cyfrowo-analogowej po drodze.. Strata na jakości, przy współczesnych dużych TV, aż za bardzo widoczna na ekranie. Mimo upscalingu przez HDMI.

Na Twoim miejscu wysłałbym zapytania do osób, które kupiły sprzęt na tej aukcji. Chociażby na temat formatu i sposobu zapisu na HDD, przerzucania tego np na Pendrive'a i kompatybilności plików np z windowsem. Często tak robię na allegro, chociaż odpowiedzi nie zawsze są wartościowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...