Skocz do zawartości

[DVB-H] Warszawa testy, uwagi, spostrzeżenia


spiro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak wiadomo są przeprowadzane próbne emisje sygnału tv dla odbioru w komórkach. Na początku 2008r. z wielką pompą ruszyło testowe nadawanie sygnału w Warszawie. Nadawca (tp emitel) wraz z czwórką operatorów komórkowych dostaczył sprzęt odbiorczy - sagem my750c znany również jako myMobileTV2. W sierpniu sygnał zostal wyłączony. Obecnie emitel nadaje w Krakowie, zaś w Warszawie testy rozpoczęły Polskie Sieci Nadawcze KLIK. Obecny sygnał można odbierać na nokii n96. Jeśli ktoś z forumowiczów korzysta to bardzo byłbym wdzięczny za udostępnienie ustawień do odbioru na tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dvb-h pomału nabiera rozpędu:

Zbliża się termin złożenia ofert w przetargu na mobilną telewizję w komórce DVB-H. Spółka założona przez 4 operatorów komórkowych - Mobile TV, kończy już prace nad wspólną ofertą. Każdy operator był odpowiedzialny za swoją działkę: Orange - zarządzanie finansami i administracja; Era - sieć nadawcza; Plus - headend, czyli maszynka miksująca wszystkie kanały telewizyjne i EPG (Elektronic Program Guide); Play - kontent. Do 15 styczna gotowa oferta trafi do UKE.

http://blog.tp.pl/wojciechjabczynski/en ... %C4%99_nad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ciepło, ciepło...

Wkrótce poznamy operatora mobilnej TV

Łukasz Szewczyk, 4 marca 2009, godz. 19:47

Urząd Komunikacji Elektronicznej w ciągu najbliższych dni rozstrzygnie przetarg na operatora telewizji mobilnej. Mocną pozycję w przetargu ma spółka Mobile TV założona przez czterech operatorów komórkowych.

Anna Streżyńska, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zapewnia Polską Agencję Prasową, że UKE jest gotowy do zakończenia przetargu na operatora mobilnej telewizji. Urząd czeka jedynie na opinię Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który także kończy prace nad dokumentami

 

Przypomnijmy, że udział w przetargu wzięły dwie spółki Mobile TV oraz Info-TV-FM. Wydaje się, że największe szanse na wygranie ma pierwsza spółka założona przez czterech operatorów komórkowych, w której każdy odpowiedzialny jest za swoją działkę: Orange - zarządzanie finansami i administracja; Era - sieć nadawcza; Plus - headend, czyli maszynka miksująca wszystkie kanały telewizyjne i EPG (Elektronic Program Guide); Play - kontent.

 

za: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Mam prośbę, czy ktoś wie na jakiej częstotliwości nadają kanały w systemie DVB-H w Warszawie?? Potrzebne mi jest do skanowania częstotliowści na PC w programie dvbSAm, chcę sprawdzić czy moja karta obsługuję tę funkcję. Muszę znać częstotliwość, kiedyś było na sieci, ale teraz tego nie mogę znaleźć. Bardzo proszę o podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...