Skocz do zawartości
Wizjoner

Platforma Orange TV

Rekomendowane odpowiedzi

nieważne jaką umowe masz wystarczy zaaaneksować i masz neo z tv i nową umowę a tamta wygasa, nie oszukujmy się jeśli tp rusza w satelitę,to po to żeby wkońcu oferta była porównywalna. Inaczej mija się to z celem, bo nie po to tp inwestuje w dekodery byśmy na nich oglądali fta i ew dokupili ORANGE S i TVN-y, tyle że tp nie ma wykupionych miejsc na satelicie i może dlatego zwleka z poszerzeniem oferty.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nieważne jaką umowe masz wystarczy zaaaneksować i masz neo z tv i nową umowę a tamta wygasa

Ok! dzięki za info.

bo nie po to tp inwestuje w dekodery byśmy na nich oglądali fta i ew dokupili ORANGE S

Teraz dla nowych klientów ten pakiet neo + tv jest za darmo, tyle że do końca czerwca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie dlaczego w ofercie platformy nie ma wszystkich kanałów produkowanych przez TVP ?. Mam na myśli sport i historia.

Pozdrowienia.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zastanawia mnie dlaczego w ofercie platformy nie ma wszystkich kanałów produkowanych przez TVP ?. Mam na myśli sport i historia.

Pozdrowienia.;)

No rzeczywiście, zajrzałem na stronę i w żadnym z pakietów tego nie ma, może ze względu na niską popularność tvp sport (w którym nota bene nic nie ma) i historii?. Bo np. tvp kultura i tvp info są nawet w tym pakiecie podstawowym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może chodzi po prostu o kasę - nie zapłacili za sport i historię to nie ma. Jak sami piszecie, to nie są specjalnie zachęcające kanały...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TP testuje FilmBox w IPTV na kanale 802

Test FilmBox-u był i się zmył. Koniec testowania (na dzisiaj/wogóle)*

* - niepotrzebne skreslić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Test FilmBox-u był i się zmył. Koniec testowania

A nie orientujecie się czy jest szansa, żeby ten filmbox wszedł na stałe do oferty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Być szansa jest ale kwestia umowy i dogadania się TP z SPI;) Nqa testy tak samo trzeba mieć zgodę więc możliwe że trwa negocjacja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli rozumiem, że to raczej gdybanie i że jeszcze żadnych oficjalnych informacji (np na stronie tp albo portalach zajmujących się podobną tematyką) na ten temat nie było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Dokładnie pamietaj szanse zawsze są...Wszystko jest w gestii zainteresowanych Podmiotow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zgadzam sie ;), myślałem tylko, że może już coś konkretnie wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście zdecydowanie bardziej wolałbym i po cichu na to liczę że prędzej czy później w telewizyjnej ofercie tepsy pojawi się tvp sport.

Jak zwykle pierwszy "ruch" w tej kwestii należy do C+...a potem przyjdzie kolej na TP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobiście zdecydowanie bardziej wolałbym i po cichu na to liczę że prędzej czy później w telewizyjnej ofercie tepsy pojawi się tvp sport.

Moim zdaniem to w tym kanale tak naprawdę niczego nie ma, dla mnie mógłby praktycznie przestać istnieć...BTW z ciekawszych rzeczy to dziś widziałem, że wprowadzili tam coś takiego, że jak się zamawia usługę przez stronę, to dostajesz na 4 m-ce HBO...to chyba lepsze niż jakieś tvp sporty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy co kto lubi. Dla mnie rozgrywki ligowe w Polsce (1 liga p.nożnej, koszykówka) czy piłkarskie mecze eliminacyjne to coś zdecydowanie bardziej interesującego niż filmowe "popłuczyny" na FilmBoxie czy oglądanie już obejrzanych filmów i seriali na HBO. Rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pewnie, że rzecz gustu, ja tam wolę kanały filmowe, a piłki nożnej raczej nie oglądam poniżej ekstraklasy ;) Ale tak swoją droga to korzeniowski zapowiedział, że tvp sport będzie na platformie orange, więc jest szansa, że będzie i jedno i drugie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś nastąpiło przemeblowanie w kolejności kanałów IPTV tepsy..

Na kanale 5 pojawił się Orange Sport Info, na kanał 6 został przesunięty Orange Sport i tym samym wszystkie następne kanały zmieniły swoje numerki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na kanale 5 pojawił się Orange Sport Info

A ktoś już w ogóle oglądał OSI? Jak pierwsze wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem. Kanał jak kanał. Są jeszcze pewne niedoróbki, głównie w pracy prezenterów. Sama zawartość bazująca przede wszystkim na materiale do którego emisji prawa ma TP plus to co udało im się uzyskać "dzięki uprzejmości' głównie C+... Ogólnie bez fajerwerków i zupełnie przeciętny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz, w sumie to początek, poza tym wiadomo, że to kanał w założeniu głównie informacyjny, więc jeżeli chodzi o zawartość, to jakichś wielkich fajerwerków tam nie będzie. Ja słyszałem, że mają tam być transmisje wyścigów konnych ze służewca, to może być ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekko żenujące są na przykład newsy dotyczące Formuły 1 dla których tłem, obrazem są zdjęcia emitowane jak z pokazu slajdów zamiast normalnego materiału filmowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam jestem ciekaw czy na antenie OSI będzie coś w rodzaju magazynu podsumowującego każdą kolejkę ekstraklasy. To mogłoby być nawet fajne, no oczywiście zależy jak by było zrobione..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magazynu ligowego niestety nie ma...jest jedynie podsumowanie w esencji czyli kilkunastominutowy program ekstraklasa mini raport.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi