Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nieważne jaką umowe masz wystarczy zaaaneksować i masz neo z tv i nową umowę a tamta wygasa, nie oszukujmy się jeśli tp rusza w satelitę,to po to żeby wkońcu oferta była porównywalna. Inaczej mija się to z celem, bo nie po to tp inwestuje w dekodery byśmy na nich oglądali fta i ew dokupili ORANGE S i TVN-y, tyle że tp nie ma wykupionych miejsc na satelicie i może dlatego zwleka z poszerzeniem oferty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieważne jaką umowe masz wystarczy zaaaneksować i masz neo z tv i nową umowę a tamta wygasa

Ok! dzięki za info.

 

bo nie po to tp inwestuje w dekodery byśmy na nich oglądali fta i ew dokupili ORANGE S

Teraz dla nowych klientów ten pakiet neo + tv jest za darmo, tyle że do końca czerwca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zastanawia mnie dlaczego w ofercie platformy nie ma wszystkich kanałów produkowanych przez TVP ?. Mam na myśli sport i historia.

Pozdrowienia.;)

 

No rzeczywiście, zajrzałem na stronę i w żadnym z pakietów tego nie ma, może ze względu na niską popularność tvp sport (w którym nota bene nic nie ma) i historii?. Bo np. tvp kultura i tvp info są nawet w tym pakiecie podstawowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zdecydowanie bardziej wolałbym i po cichu na to liczę że prędzej czy później w telewizyjnej ofercie tepsy pojawi się tvp sport.

 

Moim zdaniem to w tym kanale tak naprawdę niczego nie ma, dla mnie mógłby praktycznie przestać istnieć...BTW z ciekawszych rzeczy to dziś widziałem, że wprowadzili tam coś takiego, że jak się zamawia usługę przez stronę, to dostajesz na 4 m-ce HBO...to chyba lepsze niż jakieś tvp sporty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi. Dla mnie rozgrywki ligowe w Polsce (1 liga p.nożnej, koszykówka) czy piłkarskie mecze eliminacyjne to coś zdecydowanie bardziej interesującego niż filmowe "popłuczyny" na FilmBoxie czy oglądanie już obejrzanych filmów i seriali na HBO. Rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Kanał jak kanał. Są jeszcze pewne niedoróbki, głównie w pracy prezenterów. Sama zawartość bazująca przede wszystkim na materiale do którego emisji prawa ma TP plus to co udało im się uzyskać "dzięki uprzejmości' głównie C+... Ogólnie bez fajerwerków i zupełnie przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, w sumie to początek, poza tym wiadomo, że to kanał w założeniu głównie informacyjny, więc jeżeli chodzi o zawartość, to jakichś wielkich fajerwerków tam nie będzie. Ja słyszałem, że mają tam być transmisje wyścigów konnych ze służewca, to może być ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...