Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jednak istnieje możliwość nagrywania i przy opisie mr standard na stronie jest błąd ?

Nie mam zewnętrznego dysku ale z instrukcji obsługi Newbox+ (tak jak pisałem symbol tunera ITI-2851S) można na nim nagrywać.

 

Można nagrywać, zatrzymywać i przewijać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę pisałem na forum że nic nie śmiga....dzwoniłem w niedzielę i po ustnej reklamacji o dziwo pojawiła się zakładka Multiroo na czarnym i działało ok.

Wieczorem gdy został uruchomiony biały dekoder znów błąd multiroomu :( brak zakładki Multiroom na czarnym.

 

Połączenie

czarny....dwa kable antenowe, grupa 316(wczoraj 102 dzisiaj 316) + Ethernet (skrętka) sieć ustawiona ręcznie 192.168.003.002 255.255.255.000

biały ....jeden kabel antenowy, grupa 102(318) + Ethernet sieć 192.168.003.003 255.255.255.000

 

czarny brak zakładki Multiroom

biały mimo ustawionej sieci ręcznie w diagnostyce nie widzi ustawień (puste pola) !!

Nie pomagają restarty itd.

 

Nawet bez uprawnień z grupą 0 nie ma możliwości odbierania kanałow bo po 10-20 sek wskakuje grupa 102(318)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak bym się skupił na kablu. Podam Ci linka i sprawdź czy jest poprawny: http://gsmblog.com/image.axd?picture=cat5.png. NAs interesuje lewa góra.

Co do wczorajszego odbioru to może dali Ci niezależne uprawnienia a teraz je cofnęli bo już multiroomy powinny działać.Jeżeli sprawdzisz kabel - tak dla samego siebie i będzie tak podłączony jak na rysunku (lewa góra !!!) to faktycznie tylko pomoc techniczna pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak bym się skupił na kablu. Podam Ci linka i sprawdź czy jest poprawny: http://gsmblog.com/image.axd?picture=cat5.png. NAs interesuje lewa góra.

Co do wczorajszego odbioru to może dali Ci niezależne uprawnienia a teraz je cofnęli bo już multiroomy powinny działać.Jeżeli sprawdzisz kabel - tak dla samego siebie i będzie tak podłączony jak na rysunku (lewa góra !!!) to faktycznie tylko pomoc techniczna pozostaje.

 

 

Kabel OK SKROSOWANY

 

Ale mimo to chociaż kabel był by nie ten musi przecież być zakładka na czarnym ..czyż nie ??

Jak nie ma zakładki to najlepszy kabel nie pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xynamon nie wiem czy tak jest obecnie ale kiedyś softy wysyłali tylko w nocy. Ja w nocy wymuszałem pobranie poprzez wyłączenie zasilania tunera, bo jak wchodziłem w aktualizacje to niestety nie znajdowało jej. Oczywiście piszemy cały czas o ITI-2851S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...