Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też dzisiaj dzwoniłem w sprawie uprawnień na mój nowy turbobox którego podłączyłem w piątek. Pan z infolini powiedział że uprawnienie jak już coś dojdą dopiero w poniedziałek. Co dziwne, że mój poprzedni turbobox którego musiałem wymienić bo był wadliwy podłączyłem w weekend (sobota) i uprawnienia na niego wtedy doszły po około 2h od podłączenia. Więc nie wiem jaki u nich panuje porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj dzwoniłem w sprawie uprawnień na mój nowy turbobox którego podłączyłem w piątek. Pan z infolini powiedział że uprawnienie jak już coś dojdą dopiero w poniedziałek. Co dziwne, że mój poprzedni turbobox którego musiałem wymienić bo był wadliwy podłączyłem w weekend (sobota) i uprawnienia na niego wtedy doszły po około 2h od podłączenia. Więc nie wiem jaki u nich panuje porządek.

 

Nie wiem co ma wspólnego wysyłanie uprawnień z działem serwisowym który nie pracuje w wekeend. Przecież dział techniczny pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wczoraj je wklepali i dzisiaj przeszły. Nie wiem jaki to system i jakie mają procedury. Możemy jedynie gdybać...
nie wiem jak w weekend ale ja do swoje dodatkowego dekodera dostałem w piątek i oczywiście lekko wkurzony że nie dosyć po długi połączenia z numer 223104747 trwały nieskończoność to szybciej połączyłem się z numerem 122947800 i oni załatwili mi mój problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś dziś z działu technicznego powiedział mi że system widzi w ogóle moj dekoder przed wymianą a nowego jeszcze nie. A wymieniłem go około 10 rano (piątek) więc dziwne że jeszcze nawet nie raczyli tego zmienić do wieczora.
niestety trzeba czekać po 48h ale to największy minus z tymi czekaniami i przesyłami w Cyfrze taki rzeczy nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś dziś z działu technicznego powiedział mi że system widzi w ogóle moj dekoder przed wymianą a nowego jeszcze nie. A wymieniłem go około 10 rano (piątek) więc dziwne że jeszcze nawet nie raczyli tego zmienić do wieczora.
niestety trzeba czekać po 48h ale to największy minus z tymi czekaniami i przesyłami w Cyfrze taki rzeczy nie było

 

Zgadzam się na wszystko trzeba czekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale ja już od 26.03 czekam na dekoder do multi i do dziś go nie mam a na infolini nie wiedzą dlaczego jest tak a nie inaczej
dziwne ja dostałem oba dekodery nc+ w ciągu dwa dni i jeszcze podali numer paczki z infolinii.Niech ci podają numer paczki jeśli w ogóle wysłali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem od wczoraj na uprawnienia (mam turbo + 3x srebrną mydelniczkę) i technik obiecał że do czasu otrzymania poprawnego softu na srebrne będą chodziły niezależnie. Oczywiści uprawnienia nie doszły do teraz. Dzisiaj rano przypomniałem się ponownie ale również na razie nic nie doszło. Dzwoniłem pod warszawski numer. Jakby doszły do Ciebie @maciej73 uprawnienia to daj znać to też zadzwonię do Krakowa.

 

Doszło coś do Ciebie?

A soft do mydelniczek podobno dziś w nocy ma być wysyłany. (tak twierdzą na infolini)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...