Skocz do zawartości
  • 0

TnK i ECHOLITE DSB 791 PVR lub FERGUSON FK 6900 CR


terentuar
 Udostępnij

Pytanie

Witajcie!

 

Planuje zakup TnK, ale myślę nad innym tunerem niż ten co dają w zestawach. Po przepatrzeniu allegro pod moje oko wpadły dwa modele: ECHOLITE DSB 791 i FERGUSON FK 6900 CR. Mam jednak kilka wątpliwości co do każdego z nich.

 

ECHOLITE DSB 791 jest dość tani i funkcjonalny jak dla mnie - mp3, pip, pvr, obsługa CP i C+, usb. Czytając opinie na jego temat w internecie ktoś poruszył temat własnych list programów - że nie można przemieszczać programów na liście. Znowu na innej stronie jest opisany sposób ustawienia listy programów za pomocą komputera. Tu moja wątpliwość czy na prawdę się da ustawić własnej listy z pilota? Jeśli nie i trzeba z pomocą komputera to czy da się wgrać listę za pomocą pendriva czy jednak trzeba mieć kabel COM/RS232. I jeszcze co to za kieszeń pod wejściem do kart http://ogloszenia-ostrow.pl/ogloszenia/ ... tuner2.JPG ? Tam się wsadza moduły?

 

FERGUSON FK 6900 CR jest tańszy od ECHOLITE i brzydki jak noc... no i czy na pewno zadziała tam CP? Nigdzie nie znalazłem opisu czy posiada mp3, a nie powiem, że mała radocha by była z takiego odtwarzacza.

 

A może polecacie jakiś inny tuner do 300zł z pvr, ew. mp3 i usb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

cytat:"...własnych list programów - że nie można przemieszczać programów na liście."

Tym bym się nie przejmował ponieważ można samodzielnie tworzyć listy ulubionych programów. W innych tunerach satelitarnych także nie mamy wpływu na kolejność zczytania programów (a o to dokładnie chodzi z tym przemieszczaniem) i nikt tym się nie przejmuje. W dodatku jest to czego nie ma u innych: można oddzielić programy radiowe od tv i tworzyć oddzielne listy "radiowe" i "TV". Ta kieszeń to miejsce do włożenia innego czytnika kart niż ten wbudowany (polsat?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...