Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VOD jest nadawane w ciągu dnia, w nocy jest HBO Digital.

Jak najdłużej w ciągu dnia trzymaj dekoder w standby'u.

Możesz ewentualnie wcześniej zresetować dekoder (odłączyć od prądu na minimum 30 sek.) i potem jeszcze raz wgrać listę kanałów [MENU>5>2>OK/lista kanałów została zmieniona/OK>OK], to czasem pomagało (w niektórych przypadkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież mam twina (przecież kurde nie po to się bierze PVRa żeby go podłączać pod zwykły konwerter i nie móc jednocześnie nagrywać i oglądać), i jakoś mi się akurat te 3 pozycje nie pobierają z niewyjaśnionych powodów. Wszystko jest co powinno a tego akurat nie ma mimo że wszyscy mają już od dawna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nadal nie można zamawiać na VOD (miesiąc po podpisaniu umowy)...może zdążą uruchomić tą usługę chociaż na Walentynki :?:

 

JA tez mam taką sytuacje - w poniedziałek napisałem rekalamację w postaci emaila :D dziś zadzownił koleś i powiedział ze juz powinno być ok ... - sprawdziełm przed sek w końu (po 29 dniach) mogę zamawaić filmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jeśli film jest uszkodzony to go chyba w ogóle nie zobaczę, no chyba że wymienię dekoder.

Jeśli film jest wgrany z błędem a koniecznie chcesz go zobaczyć, NIE MUSISZ WYMIENIAĆ DEKODERA!

Wystarczy wykasować filmy z VOD (uprzedzając pytania, kasujesz całą ofertę VOD zapisaną w danej chwili na dysku i tylko VOD, natomiast HBO Digital i nagrania własne zostają nietknięte).

Już mówię jak to zrobić.

Należy zmienić parametry transpondera:

[MENU>7>1>OK>B>P->P->P->V+] zmieniasz satelitę na INNY i ustawiasz poszczególne parametry:

Częstotliwość: 10719

Polaryzacja: Pionowa

Symbol Rate: 27,5

FEC: 3/4

Sygnał 22 kHz: NIE

Następnie wciskasz klawisz MENU, potem B i wchodzisz na Cyfra+VOD.

Po AKTUALIZACJI OFERTY pokaże się informacja USŁUGA NIEAKTYWNA, BŁĄD NR... naciskasz wtedy OK.

W ten sposób wracasz do odbioru TV i znowu [MENU>7>1>OK>B>P->P->P->V+] zmieniasz satelitę na HOTBIRD.

Następnie wciskasz klawisz MENU, potem B i wchodzisz na Cyfra+VOD.

Po AKTUALIZACJI OFERTY przy każdej pozycji będziesz miał komunikat DOSTĘPNY WKRÓTCE.

...teraz wystarczy poczekać, aż dekoder na nowo ściągnie filmy z satelity na dysk. Oczywiście może to potrwać około tygodnia ale nie musisz wymieniać dekodera i jest mało prawdopodobne, żeby ten sam film znowu nagrał się z błędem. :>

 

A jednak jest błąd, więc tuner do wymiany... Trzeba będzie się przejść w poniedziałek i zalatwic to aby przed walentynkami pobrał wszystkie filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zgryza. Chciałem sobie zamówić "G. J. Joe: Czas Kobry", ale niepokoi mnie jedna rzecz. Nie wiem czy słusznie. Otóż zamiast zwiastuna mam czarną plamę, to samo z filmem "Trzy małpy". Na pozostałych pozycjach jest wszystko ok. Czy film mógł się ściągnąć niepełny, czy też nie mam się czego bać i zamawiać ? Szczerze powiedziawszy zdarzyło mi się to pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zgryza. Chciałem sobie zamówić "G. J. Joe: Czas Kobry", ale niepokoi mnie jedna rzecz. Nie wiem czy słusznie. Otóż zamiast zwiastuna mam czarną plamę, to samo z filmem "Trzy małpy". Na pozostałych pozycjach jest wszystko ok. Czy film mógł się ściągnąć niepełny, czy też nie mam się czego bać i zamawiać ? Szczerze powiedziawszy zdarzyło mi się to pierwszy raz.

Odczekaj kilkanaście sekund i zwiastun powinien się pojawić, przynajmniej u mnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...