Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdury piszesz i tyle. Zarówno VOD od Cyfry i nki jest naprawde dobre. Filmy szybko pojawiają się w ofercie. Jest to ok 6-9 miesięcy od premiery kinowej.

Nie pisz też głupot, że C+ i HBO powtórkami żyją. W miesiącu, łącznie na obu kanałach, jest 40-50 premier, które pojawiają się, 12-18 miesięcy po premierze kinowej. Reszta to powtórki, które muszą być, bo na tym polega kanał filmowy. Jak ktoś oczekuje przez cały dzień premier, to jest po prostu śmieszny.

 

Denerwuje mnie takie psioczenie na nasze kanały i wychwalanie pod niebiosa zagraniczne. Łatwo sprawdzić, że premiery na naszych kanałach premium są mniej więcej w tym samym czasie, a zdarzało się, że nieraz były szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery czego? Ty to nazywasz filmami? ... każdy ma inny gust, ale, w/g Mnie, to ich premiery są przeciętne... Film musi zainteresowac, wciągnąc, a nie powodowac, ze po 10,15minutach zmieniasz kanał! no chyba , że gustujesz we Francuskich komediach na HBO Comedy, to zgoda, masz co oglądac... 30 premier i 130 powtórzeń ! Mając pełen pakiet, coraz częściej oglądam Puls, Tele5, TVP1 i 2, i TVN... i zastanawiam się nad istnieniem reszty.... Wybacz chłopie, ale w wieku 31lat, wymagamy trochę normalności, bo... SCI-FI to już nie w modzie! Nalot kosmitów, matrixopodobne komedie, zagłada świata, bomba atomowa itp. To już Discovery ma lepszy repertuar! a komedii z francuzami nie da się oglądac, nawet pomimo sporego poczucia humoru!! wybacz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne bzdury pisze instalatorWawa , aktualna oferta VOD jest ok. Można mieć obecnie jedynie zastrzeżenia do małej ilości premier (w n jest więcej). Wczoraj zamówiłem film "Narzeczony mimo woli " premiera 19 czerwca w kinach więc 7 miesięcy po premierze. Fajny lekki film w sam raz na sobotę. A kto chce niech obraca anteną na lewo na prawo , może coś zobaczy , ale czy zrozumie , nie ważne przecierz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalator, takiej bzdury jak napisałeś dawno nie czytałem"bo VOD cyfry skłąda się z tego co na innych satelitach jest za free" wymień choć jeden film który jest w vod cyfry i jest lub był free na innym satelicie, no dawaj czekam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery czego? Ty to nazywasz filmami? ... każdy ma inny gust, ale, w/g Mnie, to ich premiery są przeciętne... Film musi zainteresowac, wciągnąc, a nie powodowac, ze po 10,15minutach zmieniasz kanał! no chyba , że gustujesz we Francuskich komediach na HBO Comedy, to zgoda, masz co oglądac... 30 premier i 130 powtórzeń ! Mając pełen pakiet, coraz częściej oglądam Puls, Tele5, TVP1 i 2, i TVN... i zastanawiam się nad istnieniem reszty.... Wybacz chłopie, ale w wieku 31lat, wymagamy trochę normalności, bo... SCI-FI to już nie w modzie! Nalot kosmitów, matrixopodobne komedie, zagłada świata, bomba atomowa itp. To już Discovery ma lepszy repertuar! a komedii z francuzami nie da się oglądac, nawet pomimo sporego poczucia humoru!! wybacz....

 

każdy lubi co innego, ale myślę że wiek nie robi różnicy, ponieważ nie wydaje mi się, że należy się kierować modą na jakiś gatunek filmów, powinniśmy oglądać coś co faktycznie przyciągnie uwagę, ale żeby oglądać coś bo jest modne to nie konieczni, mnie zadowala ta oferta, ale jak napisałem, każdy lubi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery czego? Ty to nazywasz filmami? ... każdy ma inny gust, ale, w/g Mnie, to ich premiery są przeciętne... Film musi zainteresowac, wciągnąc, a nie powodowac, ze po 10,15minutach zmieniasz kanał! no chyba , że gustujesz we Francuskich komediach na HBO Comedy, to zgoda, masz co oglądac... 30 premier i 130 powtórzeń ! Mając pełen pakiet, coraz częściej oglądam Puls, Tele5, TVP1 i 2, i TVN... i zastanawiam się nad istnieniem reszty.... Wybacz chłopie, ale w wieku 31lat, wymagamy trochę normalności, bo... SCI-FI to już nie w modzie! Nalot kosmitów, matrixopodobne komedie, zagłada świata, bomba atomowa itp. To już Discovery ma lepszy repertuar! a komedii z francuzami nie da się oglądac, nawet pomimo sporego poczucia humoru!! wybacz....

 

no tak........

to Cyfra + musi wyprodukowac we wspolpracy z instalatorem jakies filmy by mu sie podobaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem skąd ta krytyka odnośnie repertuaru VOD. Przecież to są najnowsze filmy, które dopiero co ukazały się na płytach. A do regularnej emisji na C+, HBO i nFilmach dotrą dopiero za kilka miesięcy. Nie da się dogodzić wszystkim, ale krytyka dla samej krytyki, to jest śmieszne działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, w doborze premier w C+ jak i w VOD kieruja sie przede wszystkim swiezoscia filmow ale nie jest tak ze oferuja tylko mainstreamowa papke , bo zawsze zadarzaja sie wybitne filmy.

Nie da sie wszystkim dogodzic - mimo ze repertuar i tak jest zroznicowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery czego? Ty to nazywasz filmami? ... każdy ma inny gust, ale, w/g Mnie, to ich premiery są przeciętne... Film musi zainteresowac, wciągnąc, a nie powodowac, ze po 10,15minutach zmieniasz kanał! no chyba , że gustujesz we Francuskich komediach na HBO Comedy, to zgoda, masz co oglądac... 30 premier i 130 powtórzeń ! Mając pełen pakiet, coraz częściej oglądam Puls, Tele5, TVP1 i 2, i TVN... i zastanawiam się nad istnieniem reszty.... Wybacz chłopie, ale w wieku 31lat, wymagamy trochę normalności, bo... SCI-FI to już nie w modzie! Nalot kosmitów, matrixopodobne komedie, zagłada świata, bomba atomowa itp. To już Discovery ma lepszy repertuar! a komedii z francuzami nie da się oglądac, nawet pomimo sporego poczucia humoru!! wybacz....

To już chyba troszeczkę przesadziłeś. Oferta vod cyfry jest dosyć zróżnicowana. Trochę hitów kinowych, jak i filmów ambitniejszych. Ja mam 33 lata i nie narzekam. Ja tam lubię filmy SCI-FI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adem!mylisz się deczko,są tam 2 zuoełnie dobre filmy,ale reszta faktycznie badziewie, robione przez facetów w białych kitlach ,przy komputerach,produkcja dla półinteligentow.płinteligent to ten kto używa obce słowa a nie wie co znaczą,np;wyrafinowany,koneser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu wycofali Star Trek i Transformers? Przedtem były a teraz wchodzę, patrzę i nie ma :/

A magazynie + jest napisane że w lutym będą taniej niż teraz.

 

W ogóle jakoś się zmniejszyła liczba pozycji i u mnie przynajmniej 80% pozycji ma napisane "dostępny wkrótce", a w HBO Digital to 99% :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu wycofali Star Trek i Transformers? Przedtem były a teraz wchodzę, patrzę i nie ma :/

A magazynie + jest napisane że w lutym będą taniej niż teraz.

 

W ogóle jakoś się zmniejszyła liczba pozycji i u mnie przynajmniej 80% pozycji ma napisane "dostępny wkrótce", a w HBO Digital to 99% :/

 

może wystąpił jakiś błąd w emisji, że wyskoczył Ci taki komunikat ponieważ ja też to miałem, ale już jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie po jakim czasie moge ogladac vod? tzn kiedy dekoder jest widoczny w systemie? posiadam cyfre od 9 grudnia 2009, natomiast PVR HD 250GB od 7 stycznia 2010. Mam dostepny film za darmo ale nie moge obejrzec. Podobno dekoder nie jest jeszcze dostepny w systemie. Automatycznie ma zostac dodany. Pytanie tylko kiedy? wiecie cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całkiem nie na temat, ale chodzi o VOD...

Po 2 tygodniach testów 2 odbiorników PacePVR, zauważyłem, że na odbiór VOD ogromny wpływ ma sygnał dostarczany z anteny...

Przy 60% jakości, i użyciu lnb Single (z jedną wtyczką) VOD w dekoderze prawie nie istniało, gdy obok, w drugim dekoderze (sygnał z BER 10-6) VOD pobierane było bardzo,bardzo szybko...

Kląłem wcześniej, że u Mnie nic nie ma, a winowajcą był sygnał (PVRa miałem podpiętego pod antenę elpityczną 55x70)

Zauważyłem też, że VOD nie działa tak dobrze jak w dekoderach N gdy używamy tylko pojedyńczego konwertera! w Nboxach, nie było problemów z pobieraniem, PACE niestety chyba na 100% musi miec podpiętą drugą wtyczkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...