Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! u mnie vod działa tylko na pakiet HBO,podobno mam starą wersję programu/dekoder nabyłem 23.12.2009/.i mam pytanie czy warto wprowadzac nowe oprogramowanie ?i czy prawdą jest że filmy z VOD są zasmiecone jakimiś trójkątami,cyframi,kwadracikami itp. śmieciami które są nieestetyczne i przeszkadzają w odbiorze:może lepsza tradycyjna wypożyczalnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że dekoder nabyłeś ostatnio to maz stare (pierwsze) oprogramowanie i musisz je zaktualizować do nowszego, co ci umożliwi dostep do VOD Cyfry! A tak masz tylko HBO Digital

A co do jakis kwadracików w VOD nic takiego nie ma miejsca... Obraz jest bez zadnych dodatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady,mam ten VOD i totalne rozczarowanie,widac że władcy C + traktują Polskę jak śmietnik gdzie dają odpadki z pańskiego stołu. tzn.z C+francja,hiszpania-bo tam idą prawdziwe hity, proszę sprawdzic w necie.Vod ma sens gdy w ofercie są filmy, już po premierze kinowej ,a przed premierą w w wypożyczalnich i za to warto płacić, ale nie za obecnie oferowane filmy.Coś mi się widzi że C+ pl.nie zarobi spodziewanych kokosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady,mam ten VOD i totalne rozczarowanie,widac że władcy C + traktują Polskę jak śmietnik gdzie dają odpadki z pańskiego stołu...

 

Absolutnie się nie zgodzę!

Polska jest drugim po Francji najważniejszym oddziałem grupy CANAL+. Co więcej nieraz bywa i tak, że to w Polsce jest lepiej, niż we Francji- patrz oferta HD.

 

p.s. w usłudze do zobaczenia "Dexter"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 stycznia 2010:

 

- WOJNA POLSKO-RUSKA

- VANILLA SKY (HD)

 

A od 4 stycznia 2010:

- TRANSFORMERS: ZEMSTA UPADŁYCH (HD) :brawo:

 

Na 100%??

Bo teraz zasysam wersje BR 42GB i nie wiem czy przerywac przy 150 parcie :)

 

To chyba jakies zarty. Wersja Transformers.Revenge.of.the.Fallen.1080p.BluRay wazy jakies 12 giga, widzialem ja i jest boska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcję mam już spora a ten chyba dokończę ssać...

 

@Marek76, przy 12GB jest boska a co będzie przy 42GB i ok. 38Mbit (kanały nasze Polskie HD w TV maja max 14Mbit np: Canal+ Film czy NGC HD)

A co do VOD to chyba i tak zakupię ten film, bo nie wiem czy ten co ssam jest PL nie było opisu...

A że jestem mega fanem Transformersów zarówno, filmów, gry jak i seriali animowanych (mam ich ponad 30 z starych dawnych extra lat, mało bo nie ma za wiele w PL) to jestem w stanie obejżec na BD jak i zakupic na VOD

@Marek76, płyty BlueRay single mają do 25GB miejsca i na nich sa umieszczane głównie filmy w HD 720p bo zajmują mniej miejsca. Natomiast płyty dual (dwu warstwowe) mają pojemnośc do 50GB i tu sa właśnie filmy w 1090p bo się mieszczą

A to co ty miałeś to był jak poprzednik powiedział RIP ale dobry RIP bo naogół ludzie robią RIPY HD zajmujące do 1GB co nie ma sensu)...

Podobnie jest jak masz film na DVD 4,7GB to jego RIP waży ok. 700MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja na osloskopie spotykalem sie z ripami z B-R Wazacymi 4,5 giga i byly calkiem dobrej jakosci...http://www.osloskop.net/r/_34.html

Ale naprawde na moim 37 calowym LG zobacze ta roznice? Bo przyznam sie, ze dla mnie te ripy byly naprawde wprost bajeczne, duzo lepsze niz w kanalach HD ... Czy na 37 calowym TV sciaganie 50 GB ma sens, czy raczej z 2-3 metrow nic nie poczuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja na osloskopie spotykalem sie z ripami z B-R Wazacymi 4,5 giga i byly calkiem dobrej jakosci...http://www.osloskop.net/r/_34.html

Ale naprawde na moim 37 calowym LG zobacze ta roznice? Bo przyznam sie, ze dla mnie te ripy byly naprawde wprost bajeczne, duzo lepsze niz w kanalach HD ... Czy na 37 calowym TV sciaganie 50 GB ma sens, czy raczej z 2-3 metrow nic nie poczuje??

 

Różnice zobaczysz, na 100%

To tak jak byś miał auto z silnikiem 2.0 w wersji wolno ssącej 140KM i wersji z Turbo 240KM, różnice czujesz...

Tak samo jest z BD i BD RIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...