Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm :roll:

Seriale na DVD i to długo po premierze w USA kosztują ok 80 PLN za sezon, więc ktoś się na pewno skusi.

Porównując do nki, to jak ktoś będzie chciał obejrzeć tylko jeden serial to w Cyfrze go to taniej wyniesie, jeżeli więcej niż 2 to... bez komentarza :D

Mam nadzieje, że nie poprzestaną tylko na produkcjach Disney ABC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to oferta tylko dla ludzi nie majacych netu... Przeciez nie oszukujmy sie kazdy, kto go ma moze obejrzec premierowe odcinki seriali produkowanych w USA juz nastepnego dnia. I to w Hd. Wiec dlaczego mam za to placic 5 zl, szczegolnie ,ze w Polsce nie jest to , w przeciwienstwie do sciągania muzyki, uznawane za nielegalne? 2-3 zl lub staly abo za seriale 20-25 zl moglbym placic, ok, ale 5? To wychodzi 20 zl za jeden serial miesiecznie, za 4 juz 80!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działają wam te darmowe pozycje w VOD? U mnie po pobraniu uprawnień i próbie odtworzenia wyświetla się "Błąd odczytu z dysku, spróbuj ponownie później".

Nie tak dawno mialem podobnie, wszystko ladnie mi chodzilo a nie dzialalo tylko odtwarzanie filmow z VOD po pobraniu uprawnien. Pomoc moze tylko wymiana PVR-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz wejść na ICA i podać kod aktywacyjny uzyskując dostęp. Nawet w darmowych pozycjach. To są pozycje do testów.

Przecież napisałem, że pobrałem uprawnienia, więc to chyba logiczne, że wcześniej aktywowałem daną pozycję? Czyli chyba czeka mnie pierwsza wymiana PVR-a, szkoda bo z obecnym nie miałem większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...