Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem ten film. U mnie jakość obrazu była dobra , jeśli chodzi o lektora to się zgadzam był koszmarny.

Dziś przeglądałem ofertę VOD w N i widzę tam film Quantum of Solace czy ten film będzie u nas? Jeśli nie to plus dla N (jeśli chodzi o ofertę VOD). Duży minus z kolei dla nich za film Superhero który u nas na Canal + można oglądać do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która najbogatsza oferta ciężko to stwierdzić rzecz gustu , każdy będzie chwalił swoją platformę , a chyba nie o to chodzi. Wybrałbym parę pozycji z N których nie ma u nas , ale są pozycje których oni nie mają a są warte obejrzenia. U nas coraz bardziej podoba mi się zakładka Hity , są tam klasyczne filmy które powinno się obejrzeć.

W premierach od 26 czerwca nowy film horror Czerwone Piaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg WAS, która platforma na najlepszą najbogatszą bibliotekę VOD ??

Najlepszą ma nka, ponieważ ma wszystkie największe wytwórnie. Cyfra ma tylko (przynajmniej na razie) Disneya, Sony, Paramount, Dreamworks i kilku niezależnych dystrybutorów.

Kolekcji VOD nie liczę, bo zarówno PB jak i HBO Digital to są przede wszystkim produkcje które już miały swoją premiere w pay TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka na kanale Cyfra VOD dotąd był czarny oraz i wyskakujący pasek który prosił o naciśnięcie "+" na pilocie od wczoraj widze że lecą reklamy planszowe VOD... może jakieś zwiastuny będą...

Nie wiem czy tylko u mnie ciemność była czy u innych też.. bo na PVR-ku wszystko możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogładam ojca chrzestnego ... To porazka... Ten lektor jest w polowie nizezrozumialy... Czy Canal+ , pierwsza stacja, ktora w tym kraju zaczela puszczac filmy bez lektora musi tak sie cofac? Rozumiem, ze na starcie uslugi mogly byc jakies problemy z dodaniem napisow, ale minelo juz pol roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start tej uslugi byl juz dawno! Czasu mieli sporo na poprawe VoD - to co jest teraz to swiadome dzialanie cyfry minimalizujace koszty powiazane z brakiem umiejetnosci technologicznych.

 

Chyba jest oczywite, ze to co oferuja to slabizna pod wzgledem repertuarowym, kosztowym i jakosciowym. VoD konkurencji tez nie lepiej wypada - n rowniez daje doopy wiec w czym cyfra ma sie wysilac.

 

A co do planszy przy VoD - jakosc jest tak slaba ze przy statcznym obrazie jest pikseloza, a co dopiero przy ew. ruchomym obrazie - zwiastuny oferty VoD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie ma już praw do Paramount więc Eagle Eye na C+ nie będzie. Ten film i zapewne Ghost Town pokaże nFilm.

 

"Eagle Eye" i "Ghost Town" to DreamWorks a nie Paramount i będą na Canal+ bo sam Admin o tym pisał na forum "+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie ma już praw do Paramount więc Eagle Eye na C+ nie będzie. Ten film i zapewne Ghost Town pokaże nFilm.

Ghost Town i Eagle Eye to są produkcje Dreamworks z 2008 roku, więc na pewno będą w C+

 

Reszta poza Madagaskarem 2 w HBO

 

Za "chwile" zaczna sie problemy repertuarowe w C+, zreszta juz teraz na prawdziwe rodzynki ciezko jest trafic. Niestety niedopatrznie ludzi z C+ doprowadzilo do utraty praw z czesci wytworni i bedzie gorzej z repertuarem.

Nic się nie zacznie. Filmów Paramountu nie ma na C+ już od początku roku. Filmów z Dreamworks zostało jeszcze kilka, ale strata nie będzie szczególnie odczuwalna, bo ten producent będzie wypuszczał raptem 6 filmów rocznie.

Strata wytwórni nie była żadnym niedopatrzeniem. Cyfra po prostu podjeła taką a nie inną decyzje. Konsekwencje zostały już wyciagnięte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja pomyłka. To już i tak ostatki z Dreamworks w C+ niestety. Zresztą nFilm i tak pewnie pokaże( wcześniej czy później) wszystko to do czego C+ ma jeszcze prawa. Nie wykluczone też, że podpiszą umowę z Warnerem. Lionsgate czy Columbią na starsze tytuły w HD jak Cinemax z Universalem. Tak jak to się dzieje na przepełnionym rynku premium w Stanach. Nowości z zakupionych wytwórni nFilm pokaże w 9 miesięcy po premierze w kinach. Czyli szybciej niż normalnie w kanale premium. Pozostaje VOD od C+, na którym w końcu pojawiły się napisy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby N-ka podpisała umowę z Warner Brothers, HBO wyszłoby na tym gorzej niż C+. Nie byłoby wtedy praktycznie nic do oglądania, dlatego wydaje mi się, że tego kawałka tortu nie tak łatwo dadzą sobie wyrwać. Ponadto nie rozumiem po co mieliby to robić ? HBO jest dostępne na wszystkich platformach, więc czy to abonent Cyfry czy wspomnianej przeze mnie N-ki ogląda filmy z Sony, Disneya'a czy Warner'a właśnie. Dla mnie to jest wróżenie z fusów. Albo jest coś na rzeczy, co wiesz, albo gdybasz i wzbudzasz niepotrzebne niepokoje o utracie kolejnych wytwórni. Jeśli masz jakiś konkretny dowód, napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zacznie. Filmów Paramountu nie ma na C+ już od początku roku. Filmów z Dreamworks zostało jeszcze kilka, ale strata nie będzie szczególnie odczuwalna, bo ten producent będzie wypuszczał raptem 6 filmów rocznie.

Strata wytwórni nie była żadnym niedopatrzeniem. Cyfra po prostu podjeła taką a nie inną decyzje. Konsekwencje zostały już wyciagnięte :D

 

O tak, ja wiem, teraz to nic sie nie stanie :D - "dobra mina..."

A jaki placz byl wczesniej! Lacznie z opadem szczeki cwaniakow z C+, ktorzy zostali ograni przez ITI i przez kilka dni miotali sie w szoku!

 

Prawda jest taka, ze repertuar sie zaweza. Zreszta widac to nawet po tym, ze w VoD nie bedzie najnowszych filmow z Universal'a - w celu podtrzymania atrakcyjnosci i ochrony Canal+!

 

Takie gadanie o tym, ze nic sie nie stalo mozna wlozyc miedzy bajki. Od jakiegos czasu wszystkie kanaly premium maja problemy ze sklejeniem wartosciowej ramowki - nie twierdze, ze C+ daje totalnego ciala - wg mnie HBO ma jeszcze wiekszy problem. Ale widac, ze niedlugo moze byc tak, ze ramowka kanalow premium bedzie "wypasiona" = produkcjami z Bangladeszu, Chin, Indii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...