Skocz do zawartości

"N" plus inne programy pay tv


Engell1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako ze jestem kompletnie zielony w tych sprawach prosze Was o pomoc.

W tej chwili mam wlasny odbiornik HD z czytnikiem kart platnej telewizji (CI) ale mam zamiar teraz kupic dekoder "N" i pytanie jest nastepujace : czy istnieje na rynku jakies urzadzenie w stylu czytnika kart CI, ktory moglbym jakos podlaczy do dekodera "N" czyli moglbym ogladac programy z Enki plus programy pay tv innego operatora posiadajac tylko jeden dekoder Enki ??

 

Chodzi o to ze nie chce miec dwoch dekoderow tylko dlatego, ze w tym drugim mam czytnik kart . . .

 

Drugie pytanie dotyczy dekodera z funkcja nagrywania Enki - wiem ze potrzebne sa dwa kable od konwertera ale czy moge poprowadzic sygnal od konwertera jednym kablem i przed podlaczeniem do dekodera rozlaczyc go na dwa czyli do dekodera bylyby podlaczone dwa kable ale do konwertera jeden ???

 

 

z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post jest o karcie N-ki w innych tunerach. Sam bym chętnie wszedł w N-kę, ale nie chcę tego dziadowskiego N-boxa.Odnośnie drugiego pytania, to jest coś takiego, co się nazywa "multiband conwerter".Opis:"Konwerter dualny umożliwia przesyłanie sygnału z dwóch satelit dla jednego tunera satelitarnego typu Twin lub dwóch tunerów pojedynczych wykorzystując jeden przewód połączeniowy; urządzenie funkcjonuje prawidłowo z przewodem antenowym dobrej jakości o długości do 50 mb; pomiędzy nadajnikiem, a odbiornikiem nie powinno się stosować żadnych innych urządzeń (wzmacniaczy, rozdzielaczy , zwrotnic itp.); urządzenie umożliwia również odbiór programów z dwóch różnych satelit z wykorzystaniem przełącznika diseqc;" Do tego potrzebujesz również podwójny konwerter-twin. Urządzonko to niestety jest drogie (ok 400zł)i w wiekszości wypadków łatwiej jest pociągnąć drugi kabel, chyba, że nie ma na takiej fizycznej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...