Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie! Kanał znajduje się w oficjalnym pakiecie Style Moda Muzyka. Dla ścisłości cytat z Regulaminu:

 

7. ITI Neovision zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład Pakietu, Opcji Dodatkowej z ważnych przyczyn prawnych, ekonomicznych, technicznych lub organizacyjnych, niezależnych od ITI Neovision. Za ważne przyczyny, uznaje się w szczególności: utratę uprawnień do rozprowadzania, reemisji, nadawania programu przez ITI Neovision, zaprzestanie nadawania programu przez nadawcę, zmianę satelity, niski poziom oglądalności programów, niedostateczną jakość techniczną programu uniemożliwiającą jego prawidłowe udostępnianie przez ITI Neovision, jak również zobowiązanie do określonych działań w związku z decyzją właściwego organu władzy publicznej lub administracyjnej lub orzeczeniem sądu.

8. W przypadku zmiany przez ITI Neovision liczby i rodzaju programów wchodzących w skład Pakietu, Opcji Dodatkowej

z przyczyn określonych w ust. 7 niniejszego Rozdziału, ITI Neovision poinformuje Abonentów o zakresie zmian z 14 dniowym wyprzedzeniem. W przypadku zaistnienia okoliczności opisanych w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu 14 dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

N-ka nie wyda oficjalnego komunikatu bo to są problemy potwierdzone po stronie nadawcy kanału i są to problemy przejściowe, które w niedługim czasie mają zostać usunięte... Jak będziesz pisał reklamację o obniżenie abonamentu z powodu braku tego kanału to podaj też tytuły kilku audycji prezentowanych na tym kanale, aby wiedzieli że naprawdę korzystałeś z tego kanału i tak bardzo ale to bardzo Ci go brakuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W związku z tym że okres rezygnacji z powodu braku Patio konczy się to czy potwierdzone sfinalizowanie przejęcia n przez tvn czyli zmiana stron umowy są podstawą do rozwiązania umowy bez ponoszenia konsekwencji.

Proszę o konkretną odpowiedź a nie np odpowiedź w stylu "Nie." :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było okresu na rezygnację z powodu chwilowego zawieszenia nadania sygnału przez Patio TV.

 

A co do drugiej kwestii to też nie jest to podstawą do rezygnacji bo umowę podpisałeś z TNG n i nie ma znaczenia w czyich rękach jest pakiet większościowy akcji tej firmy. Sama firma istnieje i funkcjonuje więc podmiot z którym zawarłeś umowę dalej posiada osobowość prawną. Ale i tak gratuluję pomysłowości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedziałem N. Dzwonił konsultant z N i proponował 48 złotych za wszystkie pakiety.

Z tym, wcale nie oglądam pakietu sport i motoryzacja oraz dzieci. Lubie za to kanały filmowe, ale ich jest jak na lekarstwo.

Generalnie chodzi mi o obnizenie kosztów odbioru tej telewizji.

Zależy mi na kolekcji Nseriale, co robić.

Oddać dekoder, czy wycofać rezygnację

Pozdrawiam: Boncurek84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo weź tak jak proponuje @krokodyl promocję full, wtedy przez cały czas trwania umowy masz za 99zł wszystkie pakiety, opcje dodatkowe (oprócz opcji NOC chyba) i kolekcje VOD.

Ewentualnie możesz wycofać rezygnację, zostawić np. 3 pakiety i wziąć do tego nSeriale+HBO+nFilm za 50zł.

 

Ale skoro rezygnację już puściłeś to zdecydowanie korzystniej będzie jak weźmiesz Nkę w promocji full. Tyle że umowa chyba jest w tej promocji na dwa lata i przez te 2 lata trzeba płacić te 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zapomniałem o możliwości zamówienia przez internet. Wtedy faktycznie tylko 12 miesięcy. Więc to chyba jest najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji.

Tylko jak dalej korzystają z firmy kurierskiej OPEK to mogą być niezłe jazdy. Ja na dekoder czekałem coś koło dwóch tygodni i dopiero po kilkunastu telefonach do tej firmy coś się ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...