Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem za tym aby taki dodatkowy pakiet zrobili przykładowo jak już było wspomniane 120 zł na rok i z 4 lub 5 kanałów. Stawiałbym raczej na mieszankę kanałów, które byłyby uzupełnieniem podstawowej oferty. Oczywiście są inne oferty na rynku, ale nie oto chodzi. Według mnie TNK ma bardzo dobrze dobraną ofertę na tym poziomie co jest i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowy pakiet byłby raczej uzupełnieniem o np. kanał filmowy (kino światowe), sportowy, dokumentalny, bajkowy. Wtedy łączna roczna kwota opłacenia tych dwóch pakietów wynosiła by w granicach 23 zł (w skali miesiąca/roczne doładowanie), a to jest o połowę mniej niż CP Familijny a jakość oferty bardzo konkurencyjna. Stwierdziłbym nawet, że wiele osób z CP Familijnego postanowiło by zmienić na TNK.

 

TNK raczej nie byłaby konkurencją dla N. Platforma N jednak stawia głównie na HDTV, a w TNK długo jeszcze nie byłoby to dostępne. TNK celowałaby nadal w osoby, które są wstanie wydać na TV kwotę średnio 20 zł na miesiąc, a w N jest to kompletnie niemożliwe. Nikogo na siłę nie zmusi się do kupienia nagle pakietu za 50 zł czy nawet 40. Po prostu TNK jest i dalej byłaby rozsądną ofertą dla rynku niszowego. I jeszcze jedna bardzo ważna zaleta TNK. Nie ma umów, można kupić na rok starter z dekoderem, a to oznacza, że taka oferta jest bardzo dobra jako prezent dla kogokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam oferty n-ki czy innych platform ale domyslam sie ze oferuja pakiety np filmowy w ktorym jeden kanal tak naprawde jest ogladany.I wy chcecie zeby oni dali po jednym dobrym kanale z kazdego pakietu i dolaczyli do tnk za powiedzmy 15zl.Tak dobrze to nie ma.Nie sadze aby sami pod soba dolek kopali :D .Dla mnie tnk to taka przedsionek w oczach n-ki do tego zeby do niej dolaczyc.Tnk nigdy nie bedzie konkurencja dla n-ki bo niby poco maja dawac cos za 25zl jak obecnie oferuja to za powiedzmy 80-100zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pakiety tematyczne zdaje się ma to być specjalność Platformy TVP. Oni w swoich założeniach mają dać swoje kanały za darmo, a inne trzeba będzie sobie dokupić samemu, ale czy tak będzie, narazie z tą platformą cisza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam oferty n-ki czy innych platform ale domyslam sie ze oferuja pakiety np filmowy w ktorym jeden kanal tak naprawde jest ogladany.I wy chcecie zeby oni dali po jednym dobrym kanale z kazdego pakietu i dolaczyli do tnk za powiedzmy 15zl.Tak dobrze to nie ma.Nie sadze aby sami pod soba dolek kopali .Dla mnie tnk to taka przedsionek w oczach n-ki do tego zeby do niej dolaczyc.Tnk nigdy nie bedzie konkurencja dla n-ki bo niby poco maja dawac cos za 25zl jak obecnie oferuja to za powiedzmy 80-100zl.

 

Nie mówimy tutaj np o najwiekszych hiciorach jak np 1 program np HBO itd

Popatrz sobie na familijny, mają bardzo dobrze dobrana ofertę i to za 38 zł, więc 25-30zł za "trochę bardziej" okrojoną ofertę jak pakiet Familijny przy doładowaniu na 1 rok (przy miesiecznym doładowaniu 35 zł za pakiet podstawowy) to chyba nie są jakieś wielkie nasze wymagania. Ludzie doceniliby przede wszyskim możliwość wyboru, brak uzależnienia jakimis umowami, swoje własne porządne dekodery a nie ten polsatowski szit. jedyny minus to brak programów polsatu.

Zobacz że póki co nie mają w tym segmencie konkurencji więc teoretycznie zabierają potencjalnych niezdecydowanych wszystkim platformom (N,Cp,C+).

Jeśli tak bedzie rozsnąc ilość klientów w TNK to TNK musi sie rozwijać, nie ma wyjścia. A jeśli wzrośnie ilość klientów TNK do miliona lub więcej to TNK z Nką bedzie dyktowało warunki a nie tylko Polsat, wieć Polsat będzie musiał teoretycznie :roll: udostępnić swoje programy w konkurencyjnych platformach jak to ma miejsce z paczką tvn w Cyfrowym Polsacie.

Warto zwrócić, ze TNK nie generuje takich dodatkowych kosztów dla właściciela jak obsługa całej "N"(przede wszyskim dekodery, tony faktur co miesiąc, obsługa setek telefonów z pytaniami- na stronce internetowej wszysko jest banalnie prosto opisane). A tutaj każdy sam dobrowolnie robi przelewy na swoje indywidualne konto, kupuje kartonik w markecie z pakietem startowym i teoretycznie to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK taka powinna być powinno być wszystko to jest telewizja na kartę za ile płacę za tyle oglądam .Płacę więcej mam więcej kanałów, płacę mniej mam mniej , jak przy doładowaniu telefonu i to by była ta telewizja na kartę ,więcej pakietów w TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pożyjemy zobaczymy co będzie dalej, na pewno tnK będzie się rozwijała i coś nowego się pojawi, ale to wymaga czasu, kto wie może nawet powstanie jakaś alternatywa dla TnK!!!

Cieszy fakt, że kolejny kanał będzie nadawał w 16:9 to 4FunTv!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa? Z jakiej strony? Polsatu? Wątpliwe.

 

na pewno tnK będzie się rozwijała i coś nowego się pojawi, ale to wymaga czasu

Chyba nowe kanały FTA :> . TNK nie może bezpośrednio konkurować z N. Gdyby dodali jeszcze 4 kanały i nowe pakiety. Wszystko w "okazyjnej" cenie. Bez umowy. Oczywiste, że przeciętny widz oczekujący kanałów naziemnych w dobrej jakości i kodowanych "gratisów" wybierze TNK. Kosztem N-ki :wink: .

 

Tak samo, jak pomysł sprzedawania osobno kanałów. Koszt Discovery, TVN24, Kino Polska i Disney Channel jest mniejszy niż pakietu z tymi kanałami.

 

Tak więc w obecnym układzie możemy liczyć jeszcze na co najwyżej dwa kanały. Może... MTV i Eska TV. Oczywiście pozostaje Polsat, ale tutaj żadnych konkretów nie ma. Filmowe są, informacyjne są, "dziecięce" są, "dokumentalne" są. Brak "kodowanych" muzycznych. Więcej oczywistych luk już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK nie może bezpośrednio konkurować z N. Gdyby dodali jeszcze 4 kanały i nowe pakiety. Wszystko w "okazyjnej" cenie. Bez umowy. Oczywiste, że przeciętny widz oczekujący kanałów naziemnych w dobrej jakości i kodowanych "gratisów" wybierze TNK. Kosztem N-ki

A kto twiuerdzi, żee konkurują bezpośrednio z N. Moim zdaniem konkurują z N, Polatem i Cyfrą. Ja chciałem podpisać umiwę z Polsatem i nie podpisałem bo dowiedziasłem sie o istnieniu TNK, wiec jestem żywym przykładem na to że konkurują z Polsatem.

 

A co do polsatu, to faktycznie chyba nie ma na co liczyć, zanim tamci twardogłowi polsatowcy ruszą głowami to będą mieli u konkurencji czyli w TNk milion abonentów z opłaconymi doładowaniami na kilka miesięcy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

może i tak być, w sumie ja Polsatu nie oglądałem kiedy miałem kablówkę, wcale mnie nie "grzał ten kanał" a TnK daje duuuużo więcej za duuuużo mniejszą kasę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefowie Polsatu mają tak beznadziejne podejście, że nie ma co liczyć na Polsat , z satelity poza Cyfrowym Polsatem. Ta paranoja szybko się nie skończy.

Odkąd mam TNK nie oglądam tego kanału i jakoś szczególnie nie tesknię...To już nie ten program co 15 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanko. Po aktualizacji softu (posiadam fergusona) zaktualizowałem listę kanałów dla TnK. na ostatniej pozycji jest kanał: HISTORY.

1. Czy wy też w swojej liście macie ten kanał?

2. Czy jest możliwe aby Cyfrowy Dom dodał w niedługim czasie owy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki może być powód, że Kino Polska jest na transponderze 11508 a nie jest pobierany z tego co ma Cyfra i Polsat? Czy jest sens dublować ten sam program? A może Cyfra przygotowuje się do wyrzucenia tego programu od siebie i pobierania go z ITI transpondera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...