Skocz do zawartości

myPhone 8830TV


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

th_74514_3312444119901_123_541lo.jpg th_74520_5821444119901_1_123_582lo.jpg th_74521_7832444119901_2_123_422lo.jpg

 

 

myPhone 8830TV

- Odbiornik TV (analog), m.in. TVP1, TVP2, TVP-lokalne, TVN,POLSAT,TV4,PULS

- 2 aktywne karty SIM

- 2 sloty na karty pamięci /256m w komplecie/

- 2 baterie w komplecie 2000mAh

- Ekran dotykowy 3,0''

- Bluetooth 2,0

- Polskie menu

- SMS/MMS/WAP/GPRS

- Obsługuje formaty:

*Audio: MP3,WAV,MIDI, AMR, AWB,

*Video: 3GP,MP4,AVI

- Posiada funkcje rozpoznawania tekstu

- Pełni rolę dodatkowego dysku po podłączeniu do komputera

- Bez simlocka, działa w każdej sieci

 

 

- APARAT 2Mpx Kamera

- Nagrywarka Video, nagrywa w formacie AVI, w rozdzielczości 176x144

- Odtwarzacz audio, pozwala na odtwarzanie takich formatów jak: mp3, wav, midi

- Odtwarzacz wideo,pozwala na odtwarzanie takich formatów jak: mp4, 3gp, avi

- Nagrywarka dźwiękowa, funkcja tzw. dyktafonu, pozwala na zapisanie nagrania w formatach: wav, awb, amr

- Radio FM, pozwala na zapisanie 30 stacji radiowych.

- Image Viewer, przeglądarka popularnych plików graficznych.

„Menadżer plików”- pozwala na zarządzanie i przeglądanie danych z telefonu i poszczególnych kart.

„Rozrywka i Gry”- w tej zakładce można zmienić również jeden z trzech głównych tematów telefonu.

„Call Center” - menadżer połączeń, historia połączeń w rozbiciu na poszczególne karty SIM

„Usługi sieciowe” - użytkownik ma możliwość łączyć się z internetem.

„Terminarz” - a w nim między innymi: Kalendarz, Alarm, światowy zegar, notatnik- lista spraw.

„Skróty” - pozwala użytkownikowi na dostosowanie skrótów do własnych potrzeb.

„Dodatki” - użytkownik znajdzie tutaj m. in.: Kalkulator, przelicznik walut, Stoper, Bluetooth.

„Profile użytkowników” - Użytkownik może ustawić jeden z sześciu domyślnych profili, jak również

każdy z nich dostosować do swoich potrzeb.

http://www.myphone.pl

Telewizja analogowa w telefonie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Stałem się dzisiaj połowicznie tylko szczęśliwym posiadaczem telefonu myPhone 8830TV

Oto moje pierwsze spostrzeżenia.

 

- obsługa dwóch kart SIM jednocześnie,

 

Działa, ale nie do końca to jest to Samsung D880 DUOZ ma to lepiej rozwiązane.

Gdy rozmawiamy przez jeden nr to jak ktoś dzwoni na drugi dostaje komunikat ze abonent niedostępny i ma wyłączony telefon.

W Samsungu natomiast 2 nr normalnie dzwoni przy rozmowie z 1.

 

- Obsługuje formaty:

Audio: MP3, midi, wav, amr

 

To się zgadza

 

Video: 3GP, MP4, AVI / full-screen

 

AVI i MP4 - Bzdura komunikat plik uszkodzony ten sam plik bez problemu odtwarzany jest zarówno na komputerze jak i na telefonie z Windows Mobile

3GP- działa ale strasznie się "muli" ten sam plik na Samsungu D880 i Z720 odtwarza się z prawidłową szybkością

 

- Odbiór TVP1/TVP2/POLSAT/TVN/TV4/PULS, (analogowa telewizja w komórce, ale korba:)

 

Działa wyśmienicie nawet nie koniecznie trzeba wyciągać antenę.

Przy okazji dowiedziałem się że aby nasze stacje odbierały prawidłowo, to w regionach musi być ustawione CHINA :)

 

- Posiada funkcje rozpoznawania tekstu,

 

Jakoś mojego pisma nie chce rozpoznać:(

 

- dotykowy wyświetlacz 3.0",

 

No cóż to prawda, że duży, ale badziewny. Pomimo kalibracji bardzo niedokładny i przy pisaniu ręcznym jak i na klawiaturze ekranowej trzeba mocno dociskać.

 

- Micro Karta - 256MB,

 

Posiada 2 sloty na karty microSD ale w każdą można włożyć max 1GB

i trzeba telefon przełączać między tymi kartami beznadziejne rozwiązanie.

 

- Bluetooth,

 

Działa, ale np przesłanie kontaktów do telefonu po kilku wizytówkach przestało działać i tworzą się jakieś dziwne pliki na karcie pamięci.

 

- latarka.

 

Gdzie??? bo nie zauważyłem

 

- polskie menu

 

No jedynie w 50% reszta po angielsku,

 

Ponad to, piszą że to telefon dla wymagających....

A ja chciałem zsynchronizować telefon z Outlokiem.

Akurat zakupiłem telefon bez załączonej płyty no i nigdzie nie mogę znaleźć oprogramowania. Poprosiłem o pomoc w myPhone to odesłali mnie na drzewo i kazali czekać do 15 listopada. A do tego czasu telefon będzie dla mnie bezużyteczny.

Bo nie uśmiecha mi się wklepywanie w zupełnie nie intuicyjnej klawiaturze ekranowej wklepywanie 400 kontaktów.

Książka telefoniczna również jest lekko okrojona, zamiast Imienia i nazwiska jest pole na nazwę ograniczone do 30 znaków.

Menu bardzo nie intuicyjne i nielogiczne i za dużo trzeba klikać (potwierdzenia ostrzeżenia i inne dziwne komunikaty (w większości po angielsku)) aby się do czegokolwiek dostać. Oprogramowanie telefonu kompletnie niedopracowane.

 

Co do jakości wykonania... to jak na Chińską manufakturę pozytywne zaskoczenie oceniam na 4-, minus za klawisz nawigacyjny który w lewą stronę się źle naciska powodując naciśnięcie na sąsiedni klawisz wyłączający ekran.

 

Podsumowując telefon bardzo przereklamowany.

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O nie, nie. Tego nawet Polak nie wymyślił. To zwykły chiński brandowiec. Swego czasu nawet Manta wypuściła swój telefon. Jak go nazwali "polski telefon". Jedynie co w nim polskiego było to menu. Całość wymyślona i składana za wielkim murem. Typowy minus tego telefonu było przyklejanie się wyświetlacza do klawiatury. Co za tym idzie po rozłożeniu telefonu wyświetlacz się wyrywał i zostawał przy klawiaturze.

 

Z myPhonem jest podobnie. Całość wymyślona za wielkim murem, a ten polski wkład w ten telefon to oprogramowanie. Dziwię się tylko po co jeszcze ładować analog to telefonu. Rozumiem DVB-T zanim się Polsce urodzi to ten telefon będzie już jak teraz Nokia 3210.

 

A poza tym, miał ktoś ten telefon? Jak wygląda ściąganie sygnału. Jakość nie chce mi się wierzyć żeby ta antena teleskopowa była w stanie zebrać sygnał ok. 100 km od nadajnika (np. rejon Skwierzyna, Przytoczna Międzychód - nadajnik Jemiołów). I do tego sam fakt, że antena wysuwana od dołu telefonu - może trochę zaczepić o męski interes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...