Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Po co ci ten syf? Nie masz innych możliwości?

 

Dlaczego "Syf" ?

Z tego co przeglądałam na stronie multimedia to 99 programów w tym kilka HD ( Cyfrowy Komfort HD) w którym jest np NSport i kanały Plsat Sport kosztuje 59 pln. Moim zdaniem cena za taką ilość programów jest atrakcyjna. U siebie w bloku mam Aster/UPC. I są to dużo droższe sieci. Może Multimedia ma słabszą jakość ale programowo i cenowo jest według mnie na 1 miejscu - obecnie nawet przed Vectrą nie mówiąc już o Aster/UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby u mnie była Vectra.Z tego co widziałem cennik to mają najkorzystniejsze ceny z tych większych operatorów kablowych i dość ciekawą ofertę programową,do tego multiroom . Jaką kablówkę Wy chcielibyście mieć ?Czy Multimedia w zupełności zadowala Was swoją ofertą i jakością usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci ten syf? Nie masz innych możliwości?

 

Dlaczego "Syf" ?

Z tego co przeglądałam na stronie multimedia to 99 programów w tym kilka HD ( Cyfrowy Komfort HD) w którym jest np NSport i kanały Plsat Sport kosztuje 59 pln. Moim zdaniem cena za taką ilość programów jest atrakcyjna. U siebie w bloku mam Aster/UPC. I są to dużo droższe sieci. Może Multimedia ma słabszą jakość ale programowo i cenowo jest według mnie na 1 miejscu - obecnie nawet przed Vectrą nie mówiąc już o Aster/UPC.

 

Napisz to samo za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie rozumiem dlaczego uważacie ze multi to syf, mnie osobiście zależy na sporcie i może mi ktoś powiedzieć jaka telewizja za 56 zł(jakość mnie średnio interesuje) poniekąd cyfrowa(IPTV) zaoferuje canal plus sport, canal plus sport 2, polsat sport hd, polsat sport extra, polsat futbol, nsport hd, sportklub, sportklub+, eurosport hd, tvp sport wraz z innymi tematycznymi programami(pakiet komfort)? Wydaje mi się, że żadna, co do 56 zł nie pomyliłem się - w moim mieście jest taka promocja, pierwsze dwa miechy 27 zł potem do końca 56 zł( pakiety komfort, canal plus, sport HD). Vectra może dla mnie nawet nadawać 1080pi w 3D, za 150 zł, nic nie jest w stanie mnie zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nowego Samsunga 32" i śmiało oglądam nawet analoga, czego wy się spodziewacie za takie pieniądze? Fakt może rzeczywiście mam szczęście, ze mam w mieście taka możliwość za takie pieniądze, ale miałem Cyfre+ która oferuje świetną jakość i nikt mi nie będzie wmawiał, ze nie mam pojęcia o jakości - właśnie mam bo widziałem dwa bieguny, wiedziałem, że będzie różnica zmieniając operatora i wcale nie jestem rozczarowany. Oglądam filmy w full HD mam konsole next genową i wiem jak wygląda igła, nie trzeba mi tłumaczyć. Na miesiąc płace prawe 100 zł mniej! to kolosalna kwota, a programów mnie interesujących mam od groma więcej. Od jakości mam odtwarzacz z kodekiem mkv czy xboxa, nie jestem tez człowiekiem który siedzi 24h przy tv, chce tylko oglądać mecze kiedy mam na to ochotę, cyfra oferowała wysoką jakość za ogromne pieniądze, multi oferuje przeciętną jakość, ale daje większą różnorodność(wg moich kryterii) kanałów za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...