Skocz do zawartości

Odbieram wszystkie kanały WTF ? ;)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj stałem się posiadaczem nki i po tym jak aktywowałem nbox hdtv recordera pojawiły mi się chyba wszystkie dostępne kanały :) W sumie to nic dziwnego bo skorzystałem z promocji korzystna zmiana więc przez pół roku będę mógł cieszyć się wszystkimi pakietami ... No, ale do rzeczy ... zdziwiło mnie to, że odbieram hbo i cinemaxy :jupi: jakim cudem skoro przy umowie nie wybierałem tej opcji ? :shock: Działa nawet itvn oraz tvn med :lol: nawet nie wiedziałem, że taki program istnieje xD.

 

W związku z powyższym mam do was pytanie. Mianowicie czy wie ktoś do kiedy będę mógł oglądać te kanały ? Może da się to jakoś sprawdzić ? ;] Przy umowie celowo nie brałem hbo+cinemax ponieważ mam zamiar zadzwonić 1paźniernika do nki i skorzystać z promocji hbo przez 3mies gratis. Raczej nie powinni odmówić mi skorzystania z tej promocji, bo ja przecież nic nie zamawiałem nie ? [;

 

Miał ktoś w ogóle kiedyś taką akcję ? Wydaje mi się, że takich kanałów jak ITVN oraz TVN MED nie powinienem odbierać w ogóle, a tutaj wszystko śmiga oO ...

Mam nadzieję, że później nie dostane większego rachunku niż powinienem ...

 

Korzystając z okazji mam też parę pytań odnośnie VOD. Ile czasu (tak mniej więcej) potrwa ściąganie obu kolekcji vod ? Dekoder mam aktywny gdzieś tak od 14 I póki co ściągnął mi z 4 filmy i chyba z 4-5odcinków jakiś 2 seriali ... Szkoda, że nie Prison Brejka ;x

 

Da się jakoś przyśpieszyć ściąganie tych filmów/seriali ? Czy jeśli dekoder jest w trybie stand by to szybciej będzie ściągał, czy nie ma to znaczenia bo przecież instalacja jest 2kablowa.

 

Pozdrawiam :)

 

EDIT: Patrzyłem przed chwilą w nBoku i w opcjach dodatkowych nie mam niczego :mrgreen: Zapomniałem też dodać, że filmboxy również działają ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają widocznie problemy z kodowaniem, aż chyba pójdę sprawdzic.

co do vod - mi się ściągalo około tygodnia, a potem to jużna bieżąco dociągało nowe

jeżeli nic nie nagrywasz to to czy masz dekoder wlączony czy w stand-by nie robi rożnicy

tylko pamiętaj nie wylączaj go bo wtedy nic ci się nie ściągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem umowę na 15 miesięcy (9 września), wybrałem 2 pakiety + info i rozrywka, zwykłego nboxa i ku mojemu zdziwieniu zaraz po aktywacji mogłem oglądać wszystkie pakiety łącznie z HBO. Po 3 dniach HBO "wyłączyli" a reszta została... Napisałem maila do nkontakt z pytaniem czemu tak się dzieje ale od 5 dni nie otrzymałem odpowiedzi (poza automatycznym mailem z prośbą o cierpliwość i wyrozumiałość).

Sprawdziłem dokładnie umowę, mam zapisane wyraźnie 2 pakiety + info i rozrywka, zalogowałem się do nbok tam też widnieją te same pakiety...

Jak sprawa się wyjaśni to napiszę na forum.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wkońcu, bo napisałeś, że po 3 dniach HBO wyłączyli, a teraz piszesz, że miałeś zaplanowane nagrywanie na HBO :roll: Pozatym jak miałeś wszystkie pakiety, mimo, że podpisałeś umowę tylko na 2, to trzeba było się nie upominać o to w n-ce, a tylko cieszyć się z zaistniałej sytuacji :> to może nadal byś je miał do czasu, gdy sami by się zorientowali - wkońcu to nie była twoja wina, a ich błąd lub może też celowe działanie :roll:, że działały ci wszystkie pakiety, choć wg umowy powinny działać tylko 2 pakiety + pakiet informacja i rozrywka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Ci działały wszystkie kanały to nic nadzwyczajnego.

Ostatnio w przeciągu tygodnia montowałem dwa zestawy sat. bazujące na nboxie i promocji wszystkie pakiety za 38zł (oczywiście poza hbo, cinemaxem).

Na pierwszym zestawie kanały z serii hbo, filmbox oraz cinemax zniknęły po upływie 1,5-2dni.

Widocznie tak ma być skoro w dwóch przypadkach tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i wyjaśniło się... Dokładnie po miesiącu od aktywowania dekodera odbierałem już tylko te kanały które mam w umowie. Zaznaczam, że NIE korzystam z promocji "wszystkie kanały za 38zł". Widać ten miesiąc to była taka "promocja" ze strony n, bo na fakturze widać tylko abonament za wykupione pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...