Skocz do zawartości

moc sygnału polsatu


cytrynadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mieszkam w nieciekawym miescu jesli chodzi o odbior naziemny polsatu,załozyłem antene kierunkowa ze wzmacniaczem od 6-61 kanał, najlepsza moc sygnału jaka osiagnałem to 55decybeli, teraz pytanie czy ja zmienie wzmacniacz na sam 51kanał (bo na takim nadaje polsat w krosnie i okolicach) to polepszy mi to moc sygnału??albo czy sa jakies inne wzmacniacze albo układy aby polepszyc sygnaŁ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na poprawę jakości sygnału jest inwestycja w lepszą antenę, lecz nie napisałeś jaką dokładnie antenę posiadasz. Skąd wiesz, że moc sygnału wynosi 55dB :?: Posiadasz miernik :?: Co do wzmacniacza to ten, który posiadasz jest szerokopasmowy (na III, IV i V pasmo) i wymiana jest wskazana.

I na koniec najważniejsza rada: jeśli tylko się da to antenę zamontuj jak najwyżej tylko możesz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki ze napisałes, tak, posiadam miernik, troche kosztował- mam od znajomego, antene zamowiłem w dipolu, bedzie lpsza pooda to wyjde na dach i zobacze dokałdnie jaka antene załozyłem, moze faktycznie da sie załozyc jeszcze lepsza, i wymienie wzmacniacz, wtedy odezwe sie, chyba ze jeszcze cos napiszesz, dzieki wielkieza pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...