Skocz do zawartości
  • 0

AB IPBOX 9000HDvs. Dream 800Hd Vs. Humax ICord


hotix
 Udostępnij

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie jest to moja pierwsza wizyta na forum:)

Zamierzam kupić tuner satelitarny HD z PVR i mam kilku faworytów:

AB IPBOX 9000 HD

Dreambox 800HD

Humax iCord

Technisat HD S2

 

Dreambox jak również IPBOX jest o party na Linuxie ,zastanawiam się czy do aktualizacji oprogramowania jak również wgrywania pluginów jest niezbędny komputer z systemem Linux? Który z tych tunerów moglibyście polecić? Z góry dziękuje za pomoc i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli nie potrzebujesz miejsca na moduł w tunerze to nie ma nic lepszego niż Dreambox 800. Masz pewność że jeszcze przez długie lata będzie powstawało coraz to nowsze oprogramowanie do niego. Jest oparty na szybszym procesorze niż reszta. Dysk zew zawsze możesz podłączyć poprzez SATA. Brakuje mu tylko 2. głowicy.

Ip-box zaprojektował b. dobry tuner, tylko że wrażenie jest takie że sami nadal nie wiedzą jak to działa i właśnie tak wygląda oprogramowanie do niego.

Nie potrzebujesz linuxa do obsługi tych modeli. Najcześciej wystarcza sam Total Commander :)

Humaxa kupuj jak się boisz że sobie nie poradzisz z tamtymi dwoma. Jest prostszy w obsłudze ( co prawda też na linuksie, ale pracuje jak zwykły odbiornik i tak też się go obsługuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja kupiłam TechniSata HD S2 ma 2 tunery i dysk twardy 160 GB a co najciekawsze to aktualizuje się sam poprzez satelitę gdy jest nowe oprogramowanie , wszystko przebiega automatycznie ( tak mi powiedział Pan sprzedawca :P ) . Jest bardzo prosty w użyciu i śmiało mogę pwiedzieć , że jest "ON" z wyższej półki :brawo: , obraz jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...