Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że dołączą również Nat Geo Wild w wersji SD. U mnie EPG na C+ Sport 2 jest od dzisiaj.

Najnowsza informacja dotycząca dekodera PVR: Najprawdopodobniej pojawi się pod koniec przyszłego tygodnia (pracownicy INEI mieli szkolenie z tego tematu) będzie to ADB-5810CDX z dyskiem 320GB. co do ew.opłat za dekoder jeszcze nic nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza informacja dotycząca dekodera PVR: Najprawdopodobniej pojawi się pod koniec przyszłego tygodnia (pracownicy INEI mieli szkolenie z tego tematu) będzie to ADB-5810CDX z dyskiem 320GB. co do ew.opłat za dekoder jeszcze nic nie wiadomo

 

To jest dobra wiadomość. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa moze i tworzona była przez firmę zewnętrzną ale jej aktualizacja na pewno odbywa się na miejscu:)

 

Z tego co słyszałem od przedstawiciela handlowego to koszt usługi PVR będzie 15zl miesiecznie i nie bedzie oplat aktywacyjnych. Start 1 kwietnia.

Moim zdaniem nie jest to dużo a funkcjonalność naprawdę przydatna w życiu;) wracam po pracy i ogladam film który leciał podczas mojej nieobecnosci....

Czekam z niecierpliwoscią;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając w pamięci mój poprzedni dekoder ADB HD to obawiam się,że w tym nowym będzie podobnie. Tzn. będzie można nagrywać programy ale nie będzie można ich zgrywać dalej np.na płytę DVD. To ja już wolę mojego technisata HD podłączonego scartem pod moją nagrywarkę philipsa i również nagrywam programy z możliwością zgrania ich potem na płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie mam jeszcze zadnego dekodera HD i wlasnie czekam za tym jak PVR bedzie dostepny ale z tego co czytalem na forum to chcialem sie zapytac tych uzytkownikow co juz korzystali z dekodera HD ADB czy naprawde byly z nim duze problemy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z was baby niezadowolone :)

wskazcie mi operatora ktory oferuje PVR i opcje zgrywania materialu na zewnetrzny nosnik ??

jesli sie nie myle NIE ma nikogo takiego --> sie myle to mnie poprawcie :)

 

Uzywalem ADB hd INEI i w sumie szalu z dekoderem nie bylo ,

nie wiem czy tylko w INEA ale NOWE oprogramowanie do dekoderow wogole sie nie pojawia , ba ZONK przed oddaniem dekodera ADB moj wtedy cos pobral i sie zaktualizowal ale nie wiem co zmienili bo ja zmian nie zauwazylem :)

Dekoder posiada platforme MHP ale to nic nie wnosilo bo to nie dzialalo i nie dziala w zadnym ADB

Soft byl niedopracowany , dekoder gubil listy kanalow , a jak juz przestal gubic to SAMOCZYNNE wyszukiwanie listy kanalow powodowalo utrate zapisanych ulubionych list kanalow stworzonych mozolnie przez siebie :) , pisalem o tym w 2008 roku jak INEA wprowadzila HD do oferty z tym dekoderem ADB wlasnie , mowiac szczerze zwykly ADB hd jest ubogi i tyle , USB nawet nie wykorzystano do sluchania chocby muzyki heh jak w technisacie :) , zaleta chyba bylo ładne wrecz animowane menu ADBhd

 

CIEKAWE jaki bedzie ADB hd PVR , ale z tego co piszecie jaki to model zerknalem do oferty VECTRY bo oferuja wlasnie ten sam dekoder no i SZAŁ NI MA panie i panowie

ale ciesze sie ze wkoncu bedzie PVR , gdy mialem cyfre+ przyzwyczailem sie do wladzy nad KANALEM TV kiedy mnie sie to podobalo :):) STOP pauza stop :)

a 15 zl za oplate dekodera to hardcore :) ale INEA juz nas przyzwyczaila do tego ze jest DLA ludzi ZAMOZNYCH :):) prawda ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie Skylla1 mnie najbardziej te PRV interesuje i licze że może w raz z wprowadzeniem tego dekodera INEA zrobi jakas promocje na hd bo w tej chwili za te 8-9 zloty to na pewno nie zdecyduje sie na zaden kanał. Wienie że z tym dekoderem ADB PRV ludzie co maja Vectre tez maja z nim problem oprogramowanie jest strasznie dziurawe a szczegolnie jak widze jak inea zwraca uwage na petycje klientów nie sadze by one bylo duzo lepsze niz ma vectra :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...