Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

to ,tak jak u was w inea,jest balagan,tak i w east&west tez panuje balagan,cale szczescia ,ze tylko na stronie internetowej,nie podaja tam wielu rzeczy,a w rzeczywistosci jest inaczej.......nie wyroznajac nikogo,nawet zrobili pakiety hd,kazdy bierze to co chce ogladac,a cennik nawet jest ok,tylko ta aktywacja to porazka,cale szczescie ,ze to jednorazowy wydatek............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś skorzysta z Multiroom-a niech da znać czy nie było żadnych problemów i jak w końcu z tym gniazdkiem bedzie

 

Oficjalnie informuję, nie trzeba drugiego gniazdka!!!! Od dzisiaj mam multirooma, dostałem zupełnie nowy dekoder, z foliami na wyświetlaczu i zapakowanymi bateriami od pilota. Wszystko działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że faktycznie ten dekoder PVR może coś dodatkowo kosztować (myślę tu o miesięcznej opłacie za korzystanie z dekodera,ew.jednorazowy koszt w momencie podpisania umowy) miejmy nadzieję,że doczekamy się tego c+sport2,może jeszcze w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obawiam się tego że skoro za tego technisata chcą 25 zł to za PVR będzie gdzieś dwa razy tyle a o opłacie aktywacyjnej to już nie chce wspominać :read:

 

zobacz cennik east&west

Dzierżawa STB HDD Standard 47,90

Dzierżawa STB HDD Premium Klienci posiadający abonament CANAL+, HBO, lub co najmniej 3 pakiety cyfrowe 35,00

 

i znając inee będzie podobnie

tak jak jest z opłatami za zmianę pakietów na niższy wszystkie sieci maja cenę 30 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno.

Wczoraj sobie pogawędziłem na super czacie pan nawet odpisywał szybko i chętnie udzielał informacji, ale, do czego zmierzam zgodnie z informacją, jaką mi pan przedstawił Inea planuje mieć najwięcej kanałów ze wszystkich kablówek w Polsce i chcą to osiągnąć do końca roku.

Więc można obstawiać, że chcą dołączyć i w sumie będą musieli dodać wszystko, co jest na naszym rynku. Tylko mnie zastanawia jedno jak chcą iść tak szeroko to ile to nas będzie kosztować :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie pogawędziłem na super czacie pan nawet odpisywał szybko i chętnie udzielał informacji, ale, do czego zmierzam zgodnie z informacją, jaką mi pan przedstawił Inea planuje mieć najwięcej kanałów ze wszystkich kablówek w Polsce i chcą to osiągnąć do końca roku.

 

Temu panu pewnie chodziło o kanały HD a nie wszystko jak leci.

Ciężko ich czasami zrozumieć na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...