Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Muszę podpisać umowę na telewizję w Inei i zdecydowałem się na pakiet Podstawowy Cyfrowy za 54,90. Chciałbym się jednak dowiedzieć czy prawdą jest, że w marcu mają się pojawić jakieś oferty i czy (ewentualnie) warto poczekać na nową promocję

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

PS. Ostatnio rozmawiałem z "kompetentnymi" konsultantami na czacie, którzy po usłyszeniu pytania o dekoder z cyfrową nagrywarką i "PVR" zakończali czat i przełączali do "innego" dyspozytora ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKT

cisza od rana w INEI :(

 

jedynie co to MTV 2 zmienilo nazwe na MTV ROCK

 

Nickelodeon mial zmienic LOGO od 1 marca , jakos nie zrobili TEGO :D

 

noo i az DZIW ze

nie zakodowali NGC HD i EUROSPORT HD , fakt ze to emisja testowa !!

 

zacieramy rece i czekamy na RUCH INEI !! zapowiadany ruch !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam już od pół roku to forum i nasuwają mi się wnioski:

- inea ma fatalny serwis (wiem to z własnych doświadczeń, cokolwiek zamawiałem, wykonywali nie tak jak trzeba, np. dali mi dekoder HD, a za 30 minut dzwonili ze nie będzie działał bo "to jest omyłkowo nie mój egz." i że mi wymienią po niedzieli - śmiech na sali);

- Canal+ Sport2 faktycznie mogliby wreszcie włączyć;

- jeśli ktoś chce mieć wszystko (Canal+, Polsaty Sport, HBO itp.) to istotnie wychodzi dość drogo.

 

Ale z drugiej strony:

- nie ma sensu męczyć konsultantów o to jakie kanały będą dodane; decyzje o kanałach zapadają na wysokim szczeblu i konsultantów pewnie się nie informuje co będzie dołożone za 2 miesiące (w końcu chodzi też o zaskoczenie konkurencji). Więc nie męczcie już tych biednych studentów na hotline, co będzie za 2 miesiące.

- nie bardzo rozumiem tą rozpacz, że co tydzień nie dochodzą nowe kanały- przecież nie chodzi o ilość tylko o jakość, ja mam pewnie z 80 kanałów, a i tak 50 nigdy nie oglądam. Nie wiem czy Wy macie tyle czasu, żeby oglądać te wszystkie filmboxy, al-jazeery i inne? Zazdroszczę.

- oferta HD jest droga jak smok, ale zauważcie, że taki National Geografic HD już od 3 miesięcy leci za darmo, to samo Eurosport HD.

 

Płacę 59 zł a pakiet HD plus 9 zł kanały sportowe i przykładowo takie Igrzyska Olimpijskie obejrzałem sobie całe w HD ZA DARMO.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie pokrywa sie , ale tylko szczegółami a canal+ sport 2 tym szczegółem nie jest :D

juz wiem dlaczego mam hallmark , cos sie pokrecilo i mam sygnał tak jak by ze Śremu, bo jakieś plansze z reklamami w Śremie takze mam i jakas tv relaks hehe pewnie jakis blad sie wkradł wspaniałej inea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam eurosport HD na modulacji QAM 256 i nic a nic sie nie tnie

 

 

:)

a tak wogole dni marca leca jak deszcz z nieba a INEA z niczym nie leci ...

 

cisza magicznych 26 kanalow nastala jak wszystko w tej sieci

 

nie mowiac o C+sport 2 ktory mial byc w nadniach !!

 

ach MAGIC MOMENT with INEA hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pic: Hallmark to nie blad INEA. Kiedys na terenie obslugujacego rowniez Twoj rejon telewizja kablowa miala w ofercie Hallmark i tak widocznie musialo pozostac (pewnie jakies umowy itp. i czasami tak bywa). Zreszta na niektorych rejonach nie tylko ten program sie znajduje :) w pakiecie podstawowym, ale kto umie czytac to wyszuka w wykazach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pic: Hallmark to nie blad INEA. Kiedys na terenie obslugujacego rowniez Twoj rejon telewizja kablowa miala w ofercie Hallmark i tak widocznie musialo pozostac (pewnie jakies umowy itp. i czasami tak bywa). Zreszta na niektorych rejonach nie tylko ten program sie znajduje :) w pakiecie podstawowym, ale kto umie czytac to wyszuka w wykazach :).

Ja uważam że umiem czytać:D

Wiem że w Śremie był kiedyś hallmark bo kiedyś juz było9 o tym na tym forum jednak na stronie inea.pl nie ma tego kanału w wykazie programów jak sie patrzy na Śrem a tym bardziej na Kórnik :)

wiec prosze bez takich uwag :D:D

ale dziekuje za info :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...