Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ja póki co też zostaję przy starym pakiecie, płacę w tej chwili za 3-paka (ekskluzywny+100+diamentowa) o 10 zł więcej niż w nowej ofercie a o ile kanałów mam więcej.

 

INEA, ciągle testujecie polska czcionkę na modułach CAM? Przyznam, że długo to trwa !! Mam nadzieję, że nowy, obiecany soft do ADB PVR pojawi się w terminie tzn. do końca 3 kwartału, bo praca z tym dekoderem coraz bardziej uciążliwa. Dla wszystkich czekających na nowe kanały: wydaje się, że to raczej koniec dodawania nowych kanałów, dojdzie jeszcze TLC HD, TV Republika HD i Lech.tv no i może podzielony TVP Info/TVP Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyłem te dzisiejsze nowe kanały czyli sundance hd pooglądałem i powiem jedno nic specjalnego a mogli dać coś bardziej wartościowego , a Fox Hd jak to fox seriale znowu

mnie to nie interesuje bo myślałem że tam są seriale ale te dawne ,może komuś przypadnie do gustu,poczekamy co będzie dalej czekam na tego softa do ADB bo normalna praca na tym dekoderze to porażka,nie wiem taka wielka sieć kablowa a nie mają porządnego dekodera hd ,nie wiem jak tam u nich myślą ,chwalą się że są wiodącą siecią kablową a tak naprawdę technologicznie są w latach 80 zamiast zaserwować abonamentom naprawdę wypas sprzęt i ofertę .Ta nowa oferta to po prostu następna podwyżka kochani i nic więcej .Mam nadzieję że się poprawią bo jeśli nie to będzie moja ostatnia przygoda z tą siecią a myślałem że będzie naprawdę dobra firma. Szkoda wielka szkoda... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie zostały dodane tylko trzy kanały, przy czym starzy abonenci mają FOX na kanale 128. Bo dodawanie takich kanałów w jakości HD, to żadna nowość, skoro oferta na kanale SD jest identyczna. Jeszcze długo nie będzie się opłacać tym osobom przejście na obecną ofertę, sam żałuje ,że nie nabyłem tego pakietu wcześniej. Przydałby się jakiś fajny kanał zagraniczny, np ZDF, Sat 1lub VOX, który kiedyś był w analogu nawet.

Jak słaba jest obecna oferta INEI pokazuje liczba kanałów, które są dostępne w innych sieciach kablowych (UPC, Multimedia,Vectra,Toya)

-AXN Crime

-AXN Sci-Fi

-FOXlife

-Universal Channel

-13 Street Universal

-BBC Lifestyle

Oraz te które są nie we wszystkich z tych sieci, ale w co najmniej z dwóch z czterech:

-CBS Action

-Extreme

-Sportklub

-Discovery Historia (Jedyny chyba kanał z serii Discovery który prezentuje obecnie dokumenty)

-Viasat History

-Boomerang

-Polsat Jim Jam

-Nickelodeon SD ( nie jest taki sam jak wersja HD)

 

Tutaj jest porównanie oferty - http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_sieci_kablowe

 

W lipcu miałem przyjemność zapoznać się osobiście z ofertą łódzkiej Toya - no i wszystko ładnie pięknie, wszystkie kanały których tu brakuje, 30 kanałów więcej za mniejszą cenę. No i co najważniejsze co trzeci kanał nie ma brak dostępu. Brakowało mi jedynie VH1 Classic ;) Niech Inea weźmie przykład z oferty Toyi ,a na pewno nie będzie tyle narzekań na ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat walkowany od dawna , a osoba INEA.PL ze to indywidualne podejscie do klienta ze nikomu sie nie dogodzi nigdy , racje i ma ale tyle kanalow co zniknelo to az wola raczej o obnizke cen a nie ich windowanie , nie tlumaczac sie ze teraz kanaly HD sa w pakietach a wtedy trzeba bylo je kupowac w pakach dodatkowo wiec jest taniej ... byc moze !!! jest ( hmm ) ale nie dla rschunku -30 kanalow ... zniknely te ktore ja lubilem , stad podziekowalem za przygode z inea i wybralem NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ofercie internetowej w Inei można dużo rozmawiać, a to ceny, a to elastyczność ofert i pakietyzacji, itp itd :) Weźmy sobie kablówkę, która nie jest może tak potężna jak Inea, ale za to popatrzcie Szanowni forumowicze, oraz droga @Inea_pl, jak może i powinna wyglądać oferta i różnorodność pakietów z dostępem do Internetu!

 

https://wdsl.pl/7,site,internet_swiatlowodowy_ftth.html :read:

 

Można? Ano można... a tym czasem co jest u nas?...

Ano jest to: http://www.inea.pl/dom/internet/internet_stacjonarny/ :brawo::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat walkowany od dawna , a osoba INEA.PL ze to indywidualne podejscie do klienta ze nikomu sie nie dogodzi nigdy , racje i ma ale tyle kanalow co zniknelo to az wola raczej o obnizke cen a nie ich windowanie , nie tlumaczac sie ze teraz kanaly HD sa w pakietach a wtedy trzeba bylo je kupowac w pakach dodatkowo wiec jest taniej ... byc moze !!! jest ( hmm ) ale nie dla rschunku -30 kanalow ... zniknely te ktore ja lubilem , stad podziekowalem za przygode z inea i wybralem NC+

 

Wszystko się właśnie do tego sprowadza. Jednego dnia jedna osoba tu napisze, że kanały CBS są do niczego, na drugi dzień kto inny, że skandal, że nie ma ich w obecnej ofercie. Kilka osób zachwyconych, że jest FOX, a zaraz głos krytyczny, że w zasadzie to jest słaby kanał bo ma nowe seriale, a nie stare..

Porównywanie ile to kanałów jest w innych sieciach, a w INEA są nieobecne jest fajne, ale jak zrobi się to samo w drugą stronę. KAŻDY operator musi decydować, co w ofercie umieszcza, a czego nie i porównywanie tego w taki wybiórczy sposób jest nierzetelne.

Po raz kolejny napiszemy - oczekiwanie, że ceny zostaną, albo będą spadać, a zamiast tego liczba kanałó urośnie do 250 jest oderwane od rzeczywistości.

 

Zauważyliście, że nowe kanały są emitowane promocyjnie? Ja to rozumiem w ten sposób, że są "niegwarantowane" i w każdej chwili mogą zostać wyłączone.

 

Niewłaściwie to rozumiesz. Pisaliśmy wielokrotnie, z czego wynika takie oznaczenie.

 

Jedna wielka parodia :)

Jeśli ktoś śledzi moją sprawę, dodam tylko, że konsultant rzekomo próbował dodzwonić się do osoby odpowiedzialnej za wewnętrznych kurierów, lecz numer jest ciągle zajęty, sam numeru do dostawcy odpowiedzialnego za moją nową umowę podać nie chciał, a że osobiście jest w pracy tylko do 17, a kurierzy jeżdżą niby dłużej, jeszcze przed końcem pracy spróbuje wykonać tam telefon, z pytaniem, dlaczego jeszcze nie dostarczono sprzętu i umowy, mimo, że miała być w czwartek, a kończy się poniedziałek. Zastrzegł, że nie wie, czy uda się dodzwonić :lol2:

 

Jak Wam to brzmi? Bo mi na dwuosobowy, tani, rodzinny zakład handlowo-usługowy który zaczyna działalność, a nie na monopolistę i profesjonalną, Wielkopolską firmę!

 

Prosiliśmy już wcześniej o dane, żebyśmy mogli sprawdzić ten przypadek, teraz jeszcze raz się z tą prośbą przypominamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja gwarantuje ci 2 miesiące + dni do końca miesiąca zakupu, a nie 3 miesiące.

Tak, tylko promocję miałem otrzymać 22-go, co jest nagrane na infolinii, a wg najnowszych wieści najwcześniej otrzymam dostawę wraz z umową 29-go, co moim zdaniem jest już podstawą do reklamacji.

Teraz równie dobrze mogę sobie nie przyjąć kuriera i załatwiać umowę od 1-go września na 3 miesiące - nie zrobi mi to już różnicy.

Po tylu latach współpracy, wolałbym jednak załatwiać wydłużenie promocji w sposób cywilizowany, nie stosując metod, które ostatnio są używane przez naszą kablówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do INEA - z którym działem najlepiej się kontaktować celem przedłużenia promocji na canal silver do reklamowanych 3 miesięcy? Z działem reklamacji w związku z opóźnieniem w dostarczeniu umowy?

 

Tak, taka kwestia to jako zgłoszenie reklamacyjne.

 

Bym chciała dobrać darmowy multiroom, ale umowa nie jest na mnie. W jaki sposób mogę to załatwić? Pełnomocnictwo czy jakiś jeszcze dodatkowy dokument będzie mi potrzebny?

 

http://www.inea.pl/cms/att/cennik/GSM/l ... nictwo.pdf ten druczek + ksero dowodu osoby, na którą jest umowa lub tenże dowód osobisty do wglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym chciała dobrać darmowy multiroom, ale umowa nie jest na mnie. W jaki sposób mogę to załatwić? Pełnomocnictwo czy jakiś jeszcze dodatkowy dokument będzie mi potrzebny?

Jest druczek od pełnomocnictwa, a później normalnie legitymujesz się swoim dokumentem w danym punkcie i załatwiasz wszystko tak jak na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rozwaliło mnie cc inei :)

Jak pisałem, muli potwornie mi net. Zadzwoniłem, wysłuchałem informacji, ze jest awaria w Tarnowie Podgórnym i w Wysogotowie.

Po paru minutach oczekiwania na połączenie kolega z cc stwierdził radosnym głosem, że właśnie się dowiedział, że awaria jest również na Grunwaldzie.

OK. Awarie się zdarzają. Na pytanie o przewidywany czas naprawienia stwierdził, że do wieczora ruszy OMG

No nic, jak już się dodzwoniłem spytałem przy okazji, dlaczego faktyczny DL jest o ponad połowę niższy od oferowanego w umowie.

Pan równie radośnie stwierdził. że wg inei powinno to być nie mniej niż 60% zadeklarowanej prędkości. Czyli przyznał się, że oszukują w warunkach umowy :)

No i kwiatek na koniec.

Poprosiłem o pomoc w zalogowaniu się do mojego Thomsona.

Pan się spytał:

-A w jakim celu chce się Pan logować do routera?

Na moja odpowiedź, że chcę wyłączyć wi-fi stwierdził, że mimo świecącej diody na panelu wifi nie działa, więc nie ma sensu, żebym się logował więc pomoc mi niepotrzebna.

No, kuźwa, pogratulować.

Net nie działa i już.

Do routera nadal nie mogę się zalogować i już.

Kontrolki na panelu są dla ozdoby i już.

Prędkość jest taka jaka jest i już.

Pogratulować dobrego samopoczucia - inea dobija do poziomu prezentowanego przez sponsorowanego przez nich Kolejorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...