Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

szanowny :) INEA.PL co z moja sprawa TECHNICZNA , dzis od rana znow net zrywa co chwile , resetowac musze modem odlaczajac z pradu zeby zalogowal sie sieci , cyfrowa tv to jakas loteria albo bedzie albo nie bedzie program dzialał ... moge liczyc bys dopiąl te sprawe do finalu o ktorym pisalem na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ubot215 : naprawde chcesz zeby dodali u nas w Gnieznie wiecej programow w HD ? bo ja nie bardzo , zadam tobie nastepne pytanie ? ile razy obraz tobie rozjechal sie (spikselowal ) na tvp 1 hd lub tvp2 hd(uprzedzam odrazu to na 99% nie jest wina nadawcy) ? u mnie mnie dzieje sie to co chwile(oczywiscie nie co 10 sek tak ekstremalnie to to nie wyglada ale juz o czestotliwosci co 5 , 10 min mozna powiedziec ze tak ) podobnie jak z cala paczka canal + w HD nie przypominam sobie meczu lub filmu na ktorym obraz by mi sie kilkartotnie nie spikselowal w ciagu 90 min meczu tudziez 120 min filmu , konkluzja jest taka niech oni najpierw postaraja sie o dobra jakosc tego co juz jest emitowane , acha dodam jeszcze ze to nie jest wina gniazdka , okablowania w domu wzmacniaczy na klatce(bylo juz wielokrotnie sprawdzane) itp itd sedno problemu może lezec w tym ze siec infrastrukturalnie nie jest przystosowana do "napchania" jej tyloma programami w hd (kiedys juz ktos z forumowiczow poruszyl ten problem ) , ja generalnie z inei jestem srednio zadowolony i coraz bardziej mysle o wlasnej antenie lub konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie dlaczego wieczorem? Bo moża było jeszcze dzisiaj złapać kilkudziesięciu klientów na starą promocję :) :) :)

 

bingo :D

 

Na tym forum jest kilka razy mniej osób zarejestrowanych, niż mamy Abonentów. Tak więc bez przesady.

 

Ok, to tak parę drobiazgów. Być może widzieliście już obrandowane BOKi - nasza oferta to "petarda" :)

 

Jeśli chodzi o TV pojawi się np. pakiet Oszczędny HD, z 48 kanałami w tym 6 kanałami HD za 29,90zł.

Jedynym pakietem tematycznym jaki się ostaje będzie Sport Extra HD (w nim np. Fightbox w wersji HD).

Znika MAX , będzie za to Super HD - 140 kanałów w tym 31 HD za 79,90zł - to na tle konkurencji wygląda naprawdę nieźle (tu pojawi się np. Nickelodeon w HD, ale też sporo odpadnie, głównie z paczek tematycznych).

Do tego korzystniejsze paki HBO, ale to już szczegóły jutro.

 

Generalnie fajnie wyglądają promocje Cyfrowy Dom np:

Super HD + net 250Mb/s (lub 100 tam gdzie nie da się 250) za 139,90zł

Super HD PVR + Canal+ + 250mb/s + diamentowa + mobilny 0,5GB za 199,90zł.

 

Koniec końców i tak każdy musi się wgryźć w szczegóły, żeby zobaczyć czy i co zyskuje - wiadomo potrzeby są róźne. Będzie można też przedłużać umowę na obecnych warunkach jeśli komuś zmiany nie będą w czymś odpowiadać. W styczniu (może w lutym) chcemy jeszcze zdążyć dodać coś, czego się nie udało zamknąć do teraz (coś dla kinomaniaków oraz treści OD), ale kiedy dokładnie trudno powiedzieć, więc nie drążcie tematu ;)

 

Na pytania odpowiemy jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyklucza? Przecież jak klient jest burżujem to kupuje wszystko w wersji burżujskiej. To się łączy wręcz idealnie! :D

Zdaje się, że tak właśnie kombinują - zero elastyczności. Jeśli chcesz szybki internet, bierz też najwyższy tv, diamentowy stacjonarny (kto tego w ogóle w dzisiejszych czasach potrzebuje?) i duży mobilny (nawet jak nie chcesz go wcale)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ... czy to wszystko jutro bedzie do przeanalizowania na stronie INEA.PL bo z tym bywalo roznie

 

dobrze rozumiem ze pakiety INEA

FILM

ROZRYWKA

MAX tez zostana skasowane ?>?>

 

oraz odpowiedniki

NAUKA NATURA HD

MAX HD tez kasacja ??

 

pozostaje tylko SPORT EXTRA HD ??

 

i nowy pakiet SUPER HD z kanalami HD w nowej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wyboru zestawu usług, w skład którego wchodzi usługa stacjonarnego

dostępu do sieci Internet Abonent przyjmuje do wiadomości, że udostępniony przez

Dostawcę usług router Wi-Fi może być wykorzystywany przez Dostawcę usług do

świadczenia usługi Hotspot. Router w ustawieniach fabrycznych automatycznie tworzy

dodatkowy SSID udostępniający łącze w celu umożliwienia podmiotom trzecim

korzystania z usługi bezprzewodowego dostępu do sieci Internet typu Hotspot INEA.

Powyższe nie ma wpływu na zakres ani jakość usługi dostępu do sieci Internet

świadczonej przez Dostawcę usług na rzecz Abonenta na podstawie Umowy abonenckiej

Jak osiągane jest to niepogarszanie się jakości usług? Jakaś dodatkowa, wydzielona przepustowość dla korzystających z Hotspot INEA?

Tak swoją drogą widzę, że jest nowy soft na thomsonie. Wreszcie jest przekierowanie portów, w ustawieniach sieci bezprzewodowej chyba też jest coś zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...