Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że rozwinęła się tu jakaś akademicka dysputa nt kiedy adres się zmienia, a moje pytanie (do inea przypominam) brzmi: dlaczego prywatni użytkownicy nie mogą zaklepać sobie choć 1 stałego adresu ? (nie interesuje mnie to, że komuś się prawie nie zmienia, zmienia raz do roku czy jak splunie za lewe ramię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nadal nie ma Superstacji? Kanał jest bardzo tani i moim zdaniem ciekawą alternatywą dla TVN24 i Polsat News. W Ipli jest w pakiecie z 6 innymi za 4.99 zł. Śmiechu warte jest to żeby oglądać ten program muszę dodatkowo płacić bo nie ma go w ofercie "największego operatora w Wielkopolsce". Proszę też o konkretną odpowiedź czy planujecie wprowadzić do oferty BBC HD, Travel Channel HD, Dicovery Historie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei. Zaczniemy o Winogradach:

 

Zamierzamy świadczyć tam usługi nie tylko do końca 2014 roku, ale i dużo dłużej. W tym celu podjęliśmy między innymi kroki, żeby nasi Abonenci będą mogli nieprzerwanie korzystać z naszych usług w kolejnych latach, a wszyscy pozostali będą dysponować możliwością wyboru operatora.

Jednocześnie nie zamierzamy komentować publicznie warunków umów z podmiotami zewnętrznymi, gdyż obowiązuje nas klauzula poufności.

 

@georgezip

Jeśli chodzi o adresy IP - tak w tej chwili wyglądają warunki świadczenia usługi i jej konfiguracja po naszej stronie. Nie mamy zbyt wielu głosów dotyczących tego problemu, natomiast przekażę uwagę i być może zostanie taka opcja dla klientów prywatnych również wprowadzona.

 

@paweo79

Superstacja? Hm, z tego co wiem nie jest to kwestia kosztów, a po prostu kolejności/hierarchii kanałów jaką przyjął dział programingu. Faktycznie co jakiś czas pojawiają się zapytania o Superstację, a ze swojej strony mogę dodać, że cyklicznie przygotowujemy "listę życzeń" z FB, forów i jest ona rozpatrywana przy kolejnych dodaniach. To samo odnosi się do kolejnych programów, które wymieniłeś.

Natomiast zaznaczam, że nie informujemy z wyprzedzeniem o planie dodania dalszych kanałów, więc nawet jeśli coś ma się pojawić za miesiąc/dwa/trzy to nie informujemy o tym, dopóki nie są dopięte wszystkie formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie nie zamierzamy komentować publicznie warunków umów z podmiotami zewnętrznymi, gdyż obowiązuje nas klauzula poufności. Tego samego oczekiwalibyśmy od drugiej strony.

 

Jeżeli chodzi o mnie, to ja nie jestem drugą stroną:) Natomiast jeżeli chodzi o konstruowanie umów dla jednej firmy, a podpisywanie tej samej umowy w imieniu drugiej przez Ś.P. mecenasa, to już robi się zabawnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem we wtorek, przedstawiłem szczegółowo promocję i nie było problemu :) Nikt już o nic nie pytał, konsultant przyniósł regulaminy, sporządził umowę i tyle. Jestem zadowolony :)

Dzięki więc, bo gdyby nie to forum, płaciłbym więcej.

 

To super szkoda ze w Lesznie niema juz albo wcale nie bylo

hehe musze sam siebie cytowac:P

no i udało się. Telefon dziś od Pana z inea.

Tzn w przyszlym tyg maja sie ze mna kontaktowac na montaz i umowe dostane przy montazu wiec nie chwale dnia przed zachodem slonca :D

Ale wychodzi na to ze najlepiej zalatwiac tel niz w biurze :D:D

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może podacie szczegóły tej oferty?
W skrzynce na listy znajdujesz niezaadresowaną kopertę z logo INEA i napisem "Prezent dla całej rodziny".

 

Zanosisz zawartość koperty do BOK, wybierasz dla siebie jeden pakiet tematyczny (np. Film, Rozrywka, Sport HD), a konsultant w BOK aktywuje go w promocyjnej cenie 0 zł do końca roku (wysokość ulgi stanowi kwota będą różnicą między standardową opłatą za pakiet a opłatą promocyjną).

 

Umowa oczywiście musi być wydrukowana i podpisana zatem dostajesz aneks do swojej dotychczasowej umowy. Przy aktywnym pakiecie jako nazwę promocji jest wpisane "Prezent od INEA".

 

Z pakietu możesz zrezygnować w każdej chwili, najlepiej w grudniu, bo po Nowym Roku płaci się standardową cenę za wybrany pakiet. Wiele osób w grudniu jest zajęta przygotowaniem do Świąt i/lub Sylwestra także mogą zapomnieć o dezaktywacji pakietu i INEA wychodzi na plus.

 

Promocja trwa od 8 do 31 października.

 

Polecam też promocję "Jesień z HBO" http://inea.pl/cms/att/cennik/TV/Jesie% ... %20HBO.PDF

Z niej również można zrezygnować po bezpłatnym okresie próbnym - ściślej rezygnację należy złożyć pomiędzy 1 a 25 dniem drugiego PEŁNEGO miesiąca promocyjnego. Oczywiście pisemnie w BOK jak to ma w zwyczaju INEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...