Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamietam , ostatnimi czasy jak wprowadzono VOD dla PVR to w moim pvr padl modem , i dekoder nie mogl bys skonfigurowany , wiec technicy ktorzy byli mieli - maja w zapasie zawsze dekoder no i taki mi zostawil

a ze ten zepsuty bralem od 1 dnia promocji kiedy wprowadzono pvr to byly wtedy inne egzemplarze , tak mi powiedzial

no ale NIGDY sie nie interesowalem dyskiem , byl to byl i bylem przekonany ze jest to 320 GB a tu teraz w INFO o dysku jest taki duzy heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz farta :)

Mam nadzieję,że kolega z INEA.pl zabierze głos w dyskusji na temat nowego firmware?

Nowy soft do ADB jest a co z technisatami HD?

Teraz czekamy na nowości w programach, może w końcu doczekamy się sportklubów?

 

-----------------------

wysłano z Iphone 4S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gdyby inea powalczyla i postarala sie o kanaly z kazdych platform cyfrowych jakie mamy to bylbym sklonny wrocic i ogladac inee ,CZYLI WSZYSTKIE kanaly z PLATFORM w jednym dekoderze a tak oddalem dekoder siostrze w domu i on oglada

 

No byloby ok gdyby INEA.PL skorygowal info o dwoch wielkosciach dyskow w PVR

 

jaka masz wartosc POJEMNOSC DYSKU w zakladce DYSK ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co ja zauważyłem , od czasu jak przeprowadziłem aktualizacje dekodera jak tylko wyłączę tv a dekoder był ustawiony na jakimś kanale to zamiast numeru na wyświetlaczu pojawia mi się ,,HOCP" chociaż kojarzy mi się coś takiego jak HDCP ale nie jestem pewien czy ktoś ma podobnie i wie o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem co mogło sie stac podłaczyłem kablem HDMI dekoder PVR w 2 pokoju do 2 telewizora i niedziała na dekoderze pojawia sie tylko komunikat ,,HOCP,,a tv niewidzi dekodera podłaczająć do 1 telewizora dekoder działa dekoder w 2 pokoju działa tylko na kablu EURO telewizor ten ma 23 cale LG DM2350D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to o czym piszecie może świadczyć o próbach wprowadzenia jakichś zabezpieczeń? Jeden dekoder=jeden telewizor? Może to blokada przed "wynoszeniem" dekodera do kolegi?

 

Taki mi wpadł nawet do głowy skecz: gdzie idziesz synku? do kolegi. A po co bierzesz ze sobą dekoder? będziemy oglądać mecz. SYNKU zostaw mi chociaż telewizor. Nie mogę mamusiu bo na jego tv dekoder nie będzie działał :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co ja zauważyłem , od czasu jak przeprowadziłem aktualizacje dekodera jak tylko wyłączę tv a dekoder był ustawiony na jakimś kanale to zamiast numeru na wyświetlaczu pojawia mi się ,,HOCP" chociaż kojarzy mi się coś takiego jak HDCP ale nie jestem pewien czy ktoś ma podobnie i wie o co chodzi??

 

a i jeszcze jedno na kanale polsat sport HD teraz na meczy LE caly czas mi wyskakuje co chwile błąd E8 i ten czerwony ekran ktoś tak ma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak u mnie na polsat sport hd tez sa problemy.

 

przeciez to niedorzeczne

a jak sie tv zepsuje i trzeba kupic nowy to co dekoder nie zadziala

ZABAWNE :)

 

Wiesz nigdy nic nie wiadomo, może po wymianie tv trzeba będzi iść do boa po "czysty" dekoder i zgrać go z nowym telewizorem? Tak tylko gdybam, przydałby się komentarz inea.pl

 

------------------------

wysłano z Iphone 4S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Potwierdzam problemy z Polsat Sport HD częste zawieszanie się kanału i informacja o błędzie E8 moja lokalizacja to Grunwald.

 

teraz troche lepiej juz myslalem ze u mnie po tej aktualizacji :P

 

Faktycznie uspokoiło się teraz a meczyk piękny jest, przez te przerwy drugiej bramki nie było widać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...