Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

INEA - chyba wystarczy, że zgłaszałem wszystkie moje problemy na infolinii lub Waszym konsultantom przez sieć, po prostu napisałem, jak zostałem potraktowany, bo nie zmieniło się zupełnie nic, mimo moich interwencji, tak sam sobie bym tu żali nie wylewał, gdyby ktoś z firmy siedzący po drugiej stronie mi pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa internet mobilny był na Ratajach i Os. Przemyslawa nieosiągalny. Podobnie zdarzyło mi się już kilka razy m. in. gdy byłem w Rewalu. To, że internet może czasem wysiąść - tak jak i sieć komórkowa to jest normalne. Dziwne jest natomias to, że w tym samym czasie działał on w sieci ORANGE, a INEA z tej sieci przecież korzysta. Konsultant INEI któremu podczas ostatniej wizyty o tym powiedziałem wyraził tylko zdziwenie. Być może, że Orange w razie trudności obsługuje najpierw swoich abonenentów - ale to tylko moje przypuszczenie. INEAApl, czy mógłbyś coś się, na ten temat, od kogoś kompetentnego dowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa internet mobilny był na Ratajach i Os. Przemyslawa nieosiągalny. Podobnie zdarzyło mi się już kilka razy m. in. gdy byłem w Rewalu. To, że internet może czasem wysiąść - tak jak i sieć komórkowa to jest normalne. Dziwne jest natomias to, że w tym samym czasie działał on w sieci ORANGE, a INEA z tej sieci przecież korzysta. Konsultant INEI któremu podczas ostatniej wizyty o tym powiedziałem wyraził tylko zdziwenie. Być może, że Orange w razie trudności obsługuje najpierw swoich abonenentów - ale to tylko moje przypuszczenie. INEAApl, czy mógłbyś coś się, na ten temat, od kogoś kompetentnego dowiedzieć?

 

Od kilku miesięcy Orange zmienia co nieco w technologiach mobilnego netu, co rzadko bo rzadko, ale wpływa na nasze usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do INEA: co zrobić, aby na dekoderze INTEK HD pojawił się na kanale 48 TVP INFO. Po 1 września nie pojawił się automatycznie na liście. Zaznaczam, że mam dekoder podłączony poprzez złącze ethernet; brak opcji ręcznego wyszukiwania programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od kilku dni jestem abonentem Inei, wziąłem jak na razie samą usługe internet 50, ale zastanawiam się nad dobraniem usługi tv.

I tu dwa pytania do użytkowników:

1. czy w tv samsung ue32c6500 da rade zainstalować moduł CAM od Inei (jeżeli ktoś ma zainstalowany, prosiłbym o odpowiedź)

2. drugie pytanie jest chyba bardziej złożone: chciałbym aby moi teściowie, mieszkający w tym samym domu co ja tylko piętro niżej mogli też odbierać, oczywiście w sposób całkowicie legalny, ten sam pakiet tv na swoim telewizorze. Pewnym ograniczeniem jest ich model tv (to crt Daewoo DTK-29G2K) więc o odbiorze HD chyba nie ma tam mowy.

Nie chciałbym płacić dodatkowo za multiroom, więc jak wygląda taka sytuacja od strony technicznej?

W trakcie montażu internetu pytałem się o taką możliwość Pana instalatora, wspominał coś o odbiorze cyfrowym i analogowym, ale nie chciałem być namolny i przeszkadzać w pracy.

Czy ktoś z userów ma bogatszą wiedze w tym temacie?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do INEA: co zrobić, aby na dekoderze INTEK HD pojawił się na kanale 48 TVP INFO. Po 1 września nie pojawił się automatycznie na liście. Zaznaczam, że mam dekoder podłączony poprzez złącze ethernet; brak opcji ręcznego wyszukiwania programów.

 

 

Przeskanuj listę kanałów - i sprawdź czy Na Głównej liście kanałów on jest ( na Twoją się nie doda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy da sie odpalic internet mobilny z inei na tym tablecie kiano jesli tak to jak to zrobic by zadzialalo ?

 

 

APN musisz ustawić

onfiguracja połączenia z Internetem w tablecie Kiano

1. Włóż kartę SIM do gniazda, gdy tablet jest wyłączony. Kartę SIM należy wyjmować również przy wyłączonym tablecie.

2. Włącz urządzenie, wybierz Ustawienia i wyłącz WiFi.

3. Następnie wybierz Sieci zwykłe i bezprzewodowe oraz Sieci komórkowe i Nazwy punktów dostępu.

4. Wybierz Nowa nazwa APN i wpisz poniższe ustawienia - nazwę użytkownika, hasło i APN:

Użytkownik: internet

Hasło: (puste pole)

APN: telogic.internet

5. Zaznacz nowy punkt dostępu jako domyślny, dla każdego połączenia internetowego.

6. Po 20, 30 sekundach w prawym rogu pojawi się znak 3G. Oznacza on nawiązanie połączenia 3G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak poprzednio. Internet parę godzin działał, a wraz z nadejściem nowego dnia padło. Oczywiście CC tez. :-P

 

15 min słuchania muzyki i wszystko jasne. Kolejna awaria na Grunwaldzie :-)

 

Nie ma żadnych problemów z CC , awarii też nie. Od zeszłego tygodnia mogą być drobne problemy na części przydzielanych adresów IP, ale restart powinien pomagać.

 

INEA, gdzie nowe kanały co zapowiadaliście? :lol:

 

Na dziś mamy:

TLC HD - od Standard HD

Discovery HD - dostępny szerzej, również od Standard HD

TV Republika w HD będzie dziś/jutro/pojutrze - jeszcze jest parę technicznych kwestii do rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do inea lub osob czytajacych to forum..........mam modul cam i przy kazdym dodaniu przez inea nowych kanalow nie mam ich w spisie, dopiero kiedy przeskanuje tv automatycznie pokazuje mi nowe kanaly kasujac niestety przy tym moja liste ulubionych co za tym idzie musze od nowa ukladac kanaly ...........czy jest sposob aby to dreczace ustawianie ominac czy niestety ale musze od nowa ulubione sobie ukladac.......w dekoderach tego problemu nie bylo,bo nawet przy szukaniu kanalow automatycznie nie kasowalo listy ulubionych...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...