Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dumni, nie dumni. Tutaj widać prosty przykład jak abonent jest robiony w ciula i to przy każdej nadarzającej się okazji. Kara powinna być jak dla mnie bardziej dotkliwa i wynieść min. 10-cio krotność zarobków z takiego przewału. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na końcu i tak abonent zapłaci tą karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz napiszę, a nie mówiłem że tylko abonenci kablówek są kiwani?

Wygląda na to , że jak się chce to można. Inea i tak napisze że rozmowy trwają a wyniknie z nich tyle co do tej pory. Zresztą tak samo wyglądają od kilku lat rozmowy na temat ujednolicenia oferty :lol2: Tak samo będzie z kanałami 36 i 37. Ja już przestałem się łudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie decyzji UOKiK w tej chwili krótko. Zależało nam na udostępnieniu transmisji naszym Abonentom, a zysk z całej akcji przekazaliśmy na cele charytatywne - takie są fakty.

 

cytat z komunikatu UOKiK

"Skutki niedozwolonych działań odczuli przede wszystkim konsumenci, którzy nie mogli zakupić transmisji taniej niż ustalone 20 zł."

 

A jeśli można spytać. Kiedy ten zysk przekazaliście?

Mam nieodparte wrażenie, że nastąpiło to po pierwszym ruchu ze strony UOKiK :mrgreen:

 

edit:

OK, doczytałem, kupiliście balony dla fundacji Dr Clown.

Trzy tygodnie przed ogłoszeniem postępowania UOKiK :)

 

Były przecieki? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie konkretnie macie problemy z tym dekoderem PVR, ADB 5810CDX :?:

Czasami troche przymula na reakcje pilota poza tym przez 2 lata wsio elegancko - jestem zadowolony.

 

Ps. Mam wrazenie ze jest to forum zakompleksionych hejtów ktorzy co kolwiek nie zrobiła by inea to bedą narzekania. Ludzie zrozumcie ze tutaj nie bedzie robione co tylko jakis login krzyknie bo to jest nierealne. Najłatwiej byłoby dac wszystkie kanały z 10 multiroomami, internetem "pendolino", mobilny nie 2 kilo tylko "7 ton" i dofinansowanie do abonamentu z unii. Jest taka konkurencja na rynku, że powinniscie byc przykładem ludzi trwajacych w cierpieniach z własnego wyboru. Amen malkontenci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszecie:

Odnośnie decyzji UOKiK w tej chwili krótko. Zależało nam na udostępnieniu transmisji naszym Abonentom, a zysk z całej akcji przekazaliśmy na cele charytatywne - takie są fakty.

Teraz:

Chyba jeszcze niewystarczająco doczytałeś, bo info o fundacji było w momencie sprzedaży: http://www.inea.pl/aktualnosci/2012/ogl ... -fundacje/

 

W podanym przez was linku jest info o przekazanych 5 zł od każdego sprzedanego PPV.

Z komunikatu UOKiK wynika, że wasz zysk był nieco większy :mrgreen: skoro w mailach, które między sobą wymieniali operatorzy pojawiały się kwoty końcowe kilkanaście złotych za sztukę :mrgreen: a 20zł to cena, na którą się wspólnie umówiliście - nieadekwatna do faktycznych kosztów.

Przecież to za to dostaliście karę.

Po wtóre, dwie firmy potrafiły się przyznać do popełnienia :censored: , wy nie. To też o czymś świadczy...

 

Nie brnijmy - każdy chce zarobić.

Tylko dlaczego zawsze kosztem klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie konkretnie macie problemy z tym dekoderem PVR, ADB 5810CDX :?:

Czasami troche przymula na reakcje pilota poza tym przez 2 lata wsio elegancko - jestem zadowolony.

 

Ps. Mam wrazenie ze jest to forum zakompleksionych hejtów ktorzy co kolwiek nie zrobiła by inea to bedą narzekania. Ludzie zrozumcie ze tutaj nie bedzie robione co tylko jakis login krzyknie bo to jest nierealne. Najłatwiej byłoby dac wszystkie kanały z 10 multiroomami, internetem "pendolino", mobilny nie 2 kilo tylko "7 ton" i dofinansowanie do abonamentu z unii. Jest taka konkurencja na rynku, że powinniscie byc przykładem ludzi trwajacych w cierpieniach z własnego wyboru. Amen malkontenci!

 

No właśnie. Strasznie nudny ten wątek. Tylko same narzekania (90%). Konkretne pytania techniczne i wartościowe odpowiedzi od użytkowników występują w nim niezwykle rzadko. :(

 

Oprócz tego co u Ciebie, u mnie zdarza się, że po wciśnięciu jakiegoś klawisza dekoder wykonuje polecenie jak po naciśnięciu innego klawisza. Np. chcę wyłączyć głos (mute), a dekoder przełącza na kanał 9. Chcę przewinąć strzałką w dół, a dekoder się wyłącza itp. Oczywiście nie dzieje się tak za każdym razem, tak 1/10-1/20. Wymieniać pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podanym przez was linku jest info o przekazanych 5 zł od każdego sprzedanego PPV.

Z komunikatu UOKiK wynika, że wasz zysk był nieco większy :mrgreen: skoro w mailach, które między sobą wymieniali operatorzy pojawiały się kwoty końcowe kilkanaście złotych za sztukę :mrgreen: a 20zł to cena, na którą się wspólnie umówiliście - nieadekwatna do faktycznych kosztów.

Przecież to za to dostaliście karę.

Po wtóre, dwie firmy potrafiły się przyznać do popełnienia :censored: , wy nie. To też o czymś świadczy...

 

Nie brnijmy - każdy chce zarobić.

Tylko dlaczego zawsze kosztem klienta.

 

Na cenę składa się opłata dla nadawcy, koszty wewnętrzne i ewentualny zysk - ten został przekazany fundacji, więc tu nie ma sprzeczności. Jeszcze raz powtarzamy - naszym celem było udostępnienie Abonentom możliwości wykupienia i obejrzenia spotkań.

 

Z innej beczki. Jest już informacja, jak będzie rozwiązana kwestia zmian w ofercie TVP:

 

Uprzejmie informujemy, iż z początkiem września br. program TVP Poznań (TVP Regionalna) będzie dostępny dla wszystkich Abonentów usługi telewizji analogowej i cyfrowej INEA.

W telewizji analogowej zastąpi on obecny program TVP Info. W telewizji cyfrowej będzie dostępny na pozycji 8, na której obecnie można oglądać program TVP Info.

Z kolei TVP Info będzie dostępne tylko w jakości cyfrowej dla wszystkich Abonentów tej usługi. Program można będzie oglądać na pozycji 48.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Jest już informacja, jak będzie rozwiązana kwestia zmian w ofercie TVP:

 

Uprzejmie informujemy, iż z początkiem września br. program TVP Poznań (TVP Regionalna) będzie dostępny dla wszystkich Abonentów usługi telewizji analogowej i cyfrowej INEA.

W telewizji analogowej zastąpi on obecny program TVP Info. W telewizji cyfrowej będzie dostępny na pozycji 8, na której obecnie można oglądać program TVP Info.

Z kolei TVP Info będzie dostępne tylko w jakości cyfrowej dla wszystkich Abonentów tej usługi. Program można będzie oglądać na pozycji 48.

 

No i to jest dobra i konkretna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jako multroom oprócz ADB z nagrywarką, dają tego dziwnego Inteka, ale już nie o to chodzi.

Od pół dnia czekam na autoryzację właśnie tej drugiej skrzynki, główna działała full pakietem od razu. Ile to jeszcze może potrwać? Spadłem z krzesła, jak jeden z pracowników przez telefon stwierdził, że jeszcze 2 dni robocze :)

Tylko, że ja pytałem poważnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy da sie odpalic internet mobilny z inei na tym tablecie kiano jesli tak to jak to zrobic by zadzialalo ?

Da się ale trzeba ręcznie ustawić Punkt Dostępowy:

Użytkownik: (puste pole)

Hasło: (puste pole)

APN: telogic.internet

Uwierzytelnienie ustawiamy jako PAP .

Mi dopiero wtedy zaskoczył. Oczywiście trzeba włączyć modem i przesył danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jako multroom oprócz ADB z nagrywarką, dają tego dziwnego Inteka, ale już nie o to chodzi.

Od pół dnia czekam na autoryzację właśnie tej drugiej skrzynki, główna działała full pakietem od razu. Ile to jeszcze może potrwać? Spadłem z krzesła, jak jeden z pracowników przez telefon stwierdził, że jeszcze 2 dni robocze :)

Tylko, że ja pytałem poważnie...

U mnie multiroomy (dwa) pełen pakiet miały - jeden po 24 godzinach a drugi po dwóch dniach.

Gość nie żartował.

Taka firma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...