Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Frank Drebin policz jeszcze sobie jedno ile byś miał więcej kanałów jakbyś miał C+ i Polsat w Ineii nigdy nie będzie takiej oferty a jak będzie to wtedy będzie kosztować ze 250 zł.

Cena ceną ale jeszcze trzeba wartościowe kanały policzyć.

 

:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc właśnie, to prawda że Inea jest troche drozsza niz platformy cyfrowe... ale na zadnej platformie nie dostaniemy takiego zestawu kanalow (polsaty +tvny+ canaly plusy (o ile kogos interesuja). Mnie interesowala n-ka - swietna oferta hd, no ale bez polsatu sport?odpada:) Podsumowujac - za przyjemnosc trzeba placic:) Nie rozumiem tez osob ktore ciagle narzekaja ze brakuje im jakichs kanalow... mialem przez miesiac pakiet inea max i za chiny nie udalo mi sie nawet polowy tych kanalow obejrzec:) No chyba ze ktos nie pracuje i ma wolny czas... ale wtedy skad wziac kase na nasza droga inee?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra wprowadziła 2 nowe kanały Domo oraz Discovery HD.

Bez dodatkowych opłat mogą je oglądać odbiorcy pakietu Platynowego. Natomiast pozostali widzowie mogą zamówić dostęp do Discovery HD za 6 zł miesięcznie.

 

Nieźle nas ta :censored: Inea skubie.

 

:censored::censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekn: według mnie to wszystkie wartościowe kanały są w tych pakietach czyli kanały sportowe w HD + większość kanałów filmowych, także te w HD, polskie kanały informacyjne, coś dla żon ;). Nie widzę innych wartościowych programów za którymi bym tęsknił (jak powiedziałem, poza C+Sport 2, może też National Geographic HD ale tego w cenie oferty platform nie ujmowałem).

 

@superpawel: w tym porównaniu INEA jest ciut tańsza od skumulowanej oferty dwóch platform w porównaniu mniej więcej tej samej oferty programowej. To miałem na myśli, że cenowo tak kalkulują by być o krok przed konkurencją. Co do reszty, zgadzam się z Tobą - od jednego operatora dostajemy to co oferują dwie platformy cyfrowe. 3/4 kanałów też nie oglądam, bo nie jestem masochistą :)

 

Ale oczywiście chodzi o to by te plusy nie przesłoniły nam minusów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała niespodzianka, przynajmniej dla mnie.

Do końca czerwca w promocji był Polsat Sport HD.

Na początku lipca kanał nadal był dostępny, bo jak to bywa w Inei, robią wszystko z opóźnieniem.

Ale nie ma tak dobrze, dziś przy kasie okazało się, ze muszę zapłacić za ten kanał,

bo nie zrezygnowałem z promocji. Na moje pytanie, dlaczego nie zrobili tak jak wcześniej

z MTV HD, czyli po prostu sami nie wyłączyli kanału po upływie czasu promocji, panienka

tylko wzruszyła ramionami. I teraz mam Polsat Sport HD do końca sierpnia,

bo oczywiście można zrezygnować ale z miesięcznym wypowiedzeniem.

Tak mnie nabili w butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała niespodzianka, przynajmniej dla mnie.

Do końca czerwca w promocji był Polsat Sport HD.

Na początku lipca kanał nadal był dostępny, bo jak to bywa w Inei, robią wszystko z opóźnieniem.

Ale nie ma tak dobrze, dziś przy kasie okazało się, ze muszę zapłacić za ten kanał,

bo nie zrezygnowałem z promocji. Na moje pytanie, dlaczego nie zrobili tak jak wcześniej

z MTV HD, czyli po prostu sami nie wyłączyli kanału po upływie czasu promocji, panienka

tylko wzruszyła ramionami. I teraz mam Polsat Sport HD do końca sierpnia,

bo oczywiście można zrezygnować ale z miesięcznym wypowiedzeniem.

Tak mnie nabili w butelkę.

 

 

eee, jak podpisywałes umowę na polsat s hd to nic nie gadali, mnie panienka poinformowała że muszę wypowiedzieć do końca maja ;)

i pomimo tego posat sport hd miałem właczony prawie do 10 lipca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzin dybry,

 

jestem nowym użytkownikiem INEI. Mam pytanie do "starych wyjadaczy": czy pakiet podstawowy cyfrowy daje się odbierać bezpośrednio na komputer? Dotąd z powodzeniem używałem analogowych tunerów Leadteka, teraz "szarpnąłem się" na Technisat CableStar HD 2, a tu od "majstra" z inei kubeł zimnej wody: ponoć dekodery są parowane z urządzeniem po drugiej stronie kabla i nici z telewizji w komputerze... z kolei znalazłem na sieci informacje, że w/w karta współpracuje z ineą, ale to tylko 3 komentarze w różnych sklepach internetowych i na dodatek brzmią tak samo - jakby sam sklep chciał nakręcić sprzedaż wpisując lipny komentarz...

 

jeżeli ten temat już był poruszany, to przepraszam, ale nie miałem siły przebijać się przez 76 stron tego wątku... (może lepiej by było zrobić z tego subforum?...)

 

pozdrawiam

Cth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parowaniem kart to niestety prawda i nie przeskoczysz tego problemu :(

Pytanie czy komukolwiek zgodzili się na sparowanie karty z własnym tunerem... serwisant twierdził, że to z powodu niebezpieczeństwa propagowania sygnału z kablówki w sieć. Nic nie umiał odpowiedzieć na ripostę, że z tunera analogowego też mogę streamować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu boją się piractwa. Zdaje się, że żadna sieć kablowa nie oferuje niesparowanych kart.

A swoją drogą, zastanawiam się, czy uniemożliwianie wolnego wyboru urządzenia do odbioru TV jest do końca zgodne z prawem i nie ogranicza konkurencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HD... TVN HD, żadna rewelacja, choć na pewno wiele programów własnych w lepszej jakości niż w SD, gdybym miał teraz wrócić do zwykłego TVN to oczy by na pewno bolały:)

TVS HD - jakość rewelacyjna , repertuar żenada, chyba że jesteś mieszkańcem Śląska:) widziałem tam raz jakieś przyśpiewki discopolowo-ludowe (trudno to nazwać) i koncert życzeń w stylu lat chyba 80-90-tych:)i jeszcze serwis informacyjny - cos w stylu WTK tyle ze ze Śląska.. Kanału nawet nie dodałem do głownej listy bo po co:)

MTVN HD - mialem przez pewien czas, jakość bardzo dobra, jednak jak na kanał muzyczny to stanowczo za drogi. Po dluzszym czasie sporo powtorek, wiekszosc ramowki to koncerty. No i to byl najwiekszy plus tej stacji , ze nie dubluje sie z innymi kanalami MTV, tylko ma wlasna niepowtarzalna ramowke.

Polsat Sport HD - moj faworyt, uzytkuje do dzis:) Nawet bym rzekl ze wart zaplacenia tych kilku zlotych,jesli oczywiscie sie lubi sport. Wiekszosc ramowki dubluje sie z wydarzeniami z polsatu sport lub polsatu (wiadomo: F1, liga swiatowa, tenis). Jakość bardzo dobra, choc ostatnio widzialem kilka walk bokserskich transmitowanych z USA ktoryc jakosc byla watpliwa:)

Wiecej kanalow nie znam wiec nie oceniam. Obecnie czekam na wlaczenie Discovery HD, mniam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...