Skocz do zawartości

Test dekodera nbox HDTV


Loluki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Raczej nie wypada wklejać tutaj całego testu zatem podaje linka:

 

TEST nbox HDTV telewizja nowej generacji n

 

Ciekawe cytaty:

 

Leci już także NSPORT HD i Liga mistrzów w HD od 2 tygodni

 

Chyba nie musze mówić jaka jest jakość HD: zwalająca z nóg!!!!!! Do SD nie ma co wogóle porównywać! Ale nawet materiał w MPEG-2 może się chować ;p Nie ma błędów na krawędziach widocznych szczególnie dla MPEG-2.

 

Liga mistrzów narazie leci bez komentarza bo po co : ) Można się delektować dzień i noc nad jakością obrazu. Na to wszyscy czekali! Coś takiego za 16zł? (4EU?) No nie mam pytań a to tylko jeden z kanałów w tym pakiecie.

 

Właściwie jakość obrazu zależy tylko od posiadanego odbiornika! Chodzi mi oczywiście o HD! Najlepiej FULL HD - to chyba jasne. Tylko tam zobaczymy MAX co daje na nowa platforma N.

 

Znacie odtwarzacze DVD ze scalerami obrazu do 1080i? No to witamy w klubie bo nbox też to umie robić zatem wkońcu obraz na dużych płaskich telewizorach a także zwykłych wygląda wkońcu tak jak powinien. Od 12 pażdziernika możecie zapomnieć o zdaniu typu: plazma się lepiej nadaje do SD. Nie! Teraz musicie mieć nboxa żeby jakość obrazu nawet na 60" LCD wyglądała DOBRZE!

 

Radzę czytnąć ładnie to wygląda.

 

Temat raczej do zamknięcia ale chciałem żeby nie zginął gdyż wart jest uwagi! Jutro mają wrzucić zdjęcia real :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...