Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dno Dno i jeszcze raz Dno. Nie potrafimy skonstruować akcji ofensywnej. Do tego tracimy w środku idiotyczne piłki. Du tego Dudka wypuszcza na sam na sam z Borucem Azera. Gdzie Boruc odsłania mu róg i pokazuje gdzie ma strzelać. Wogóle Artur w tym meczu jest gdzie indziej bo nie panuje nad tym co się dziej na boisku. Czy to przy wybiciach czy wyjściach. Takie błędy nie mogą się mu zdarzać.

Idiotyczna taktyka Beenhakkera, Gramy w zasadzie defensywnym pomocnikiem, 2 lewymi pomocnikami i Błaszczykowskim na prawej. Nie mamy pomysłu na grę. po przerwie mimo wszytko zmienił bym bramkarza bo Artur dziś może sie przyczynić jeszcze do czegoś. Zejście Krzynówka i wejście Iwańskiego. No i Sagan za Rasiaka. Potrzeba nam reżysera w środku pola którego dziś nie ma na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana bramkarza była by najgłupszą decyzją w tym meczu.Przegrywamy 0-1 Azerowie będą się bronić cała drużyna tu trzeba zmieniać zawodników z pola a nie bramkarza.

 

 

Edit: No i jest zwycięstwo, gra może słaba ale liczą się 3 pkt :D teraz przydałby się remis Finlandii z Serbią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu to wina azerskich operatorów.Polacy wymęczyli to zwycięstwo na Azerach.Bardzo dobry mecz rozegrał Krzynówek ,trochę gorzej zagrał Ebi Smolarek i Kuba Błaszczykowski(w pierwszych 45minut siał postrach pod bramką azerów).Fatalna postawa artura Boruc czasami jakby był nieobecny.Reszta zespołu "bardzo" przeciętna postawa.Ale ważne te 3 punkciki ,oby w środę było zwycięstwo w lepszym stylu.Mimo wszystko jestesmy coraz blizej historycznego awansu do Mistrzostw Europy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem kawałek na SportItalii; włączyłem w 46. minucie przy stanie 1:3, ale była kolejka do dekodera, więc długo se nie pooglądałem... :cry:

może wyczaję jutro jaką powtórkę na FTA to obejrzę...

 

[beep] = kibic? :lol:

 

edit: na livescore.com wynik meczu zaliczyli już jako walkower 0:3 na korzyść gości... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom niestety podjęto decyzję o walkowerze :/ szkoda bo taki fajny meczyk był zwlaszcza koncówka i przewaga Danii, która była o krok od pożarcia rywala. Sędzia trochę przesadził z decyzją o zejściu z kolegami z boiska :/ Szkoda :( a Dania może się już cieszyć bo na tym stadionie nie prędko zagrają po tym incydencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kluczem do awansu będą wyjazdowe mecze z Finlandią i Serbią. :!:

Z Portugalią na wyjeździe raczej nasi przegrają. :cry: Marzeniem byłby remis. :D Szkoda, że wczoraj nasi najwięksi rywale nie zremisowali swoich meczy. Wtedy awans byłby już tuż, tuż. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na innych. To my mamy wygrywać. Dużo szczęści to my mieliśmy, że wygraliśmy ten mecz mimo fatalnej dyspozycji. Zawodnicy w szczególności w 1 połowie byli bardzo rozkojarzeni. Chyba jednak zlekceważyli rywala i może poniekąd odbił się wojaż Beenhakkera w Holandii. Z Arminia na pewno 2 zmiany. Saganowski za Żurawskiego no i Iwański za Krzynówka. M Borucowi należy się odpoczynek, gramy z Armenią więc można wstawić Fabiana do bramki. Kowalewski nie wchodzi w grę bo niestety nie gra w klubie a dla bramkarza to jest zagadka. A taki impuls powinien wprowadzić go na dobra drogę. Bo w tym meczu to nie tylko błąd przy bramce, ten wykop można wytłumaczyć nierównym boiskiem jeszcze, ale zachowanie przy różnych, wolnych, wyjścia do piłek były zawsze spóźnione albo nie było ich. Ogólnie pasywność. Wykopy tez do najlepszych nie należały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudka grał w obronie. Jeden katastrofalny błąd potem było lepiej. A co do przeszłości jego to jak dla mnie jest nieistotna. Więcej szkody robi mu się ciągłym przypominaniem tego. Chłopak miał du.zy talent kóy w większości został zmarnowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do meczu Dania-Szwecja, to wg mnie wszystko się zaczęło po idiotycznym zachowaniu Poulsena, który bez piłki uderzył Szweda w pięścią w brzuch, po czym dostał czerwona kartkę i miał być rzut karny. To spowodowało dalsze wydarzenia, między innymi atak kibica na sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Arminia na pewno 2 zmiany. Saganowski za Żurawskiego no i Iwański za Krzynówka.

 

i Murawski za Duudke (morderca :evil: ), oraz ktokolwiek za Drzewo.

 

Może być Ujek :D .Dlaczego chcecie zmieniac Krzynówka?!Jak dla mnie zagrał najlepiej z całej drużyny i nie tylko dlatego ,że strzelił 2 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zatruj z tym Ujkiem. Nie chce go na oczy w kadrze widzieć. Niech sobie gra w lidze ale dla kadry NIE.

Krzynówek zagrał fatalnie a mimo to strzelił 2 bramki, w lidze taki mecz miał Pietroń z Zagłebia gdzie był najsłabszy na boisku a też strzelił 2 gole. Ktoś z 2 Smolarek, Krzynówek musi usiąść na ławce. Wczoraj nie mieliśmy wogole środka pola. Krzynówek wogole tam sobie nie radził i były momenty gdzie graliśmy 2 lewymi pomocnikami. Dlatego z tej 2 zdecydowanie Ebi bardziej kreatywny jest. Potrzebny nam jest rozgrywający dlatego nie wyobrażam sobie aby z Armenią nie było na boisku Iwańskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jest dostępny na Cyfrze+ kanał - RTP International (19.2E & 13E - FTA)?? pytam w tym temacie bo leci tam o 21 mecz Belgia-Portugalia

Na pewno jest FTA z Astry -oglądałem ten mecz ( mówiąc szczerze dzięki Tobie bo nie wiedziałem o transmisji :D ).

Dzięki Bogu nasi ni musieli wczoraj grać z żadną z tych drużyn bo to mogło by się skończyć STRASZNIE dla naszych :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi mi o jego umiejętności piłkarski a o jego przeszłość korupcyjną. NIE dla takich piłkarzy w kadrze. Działacze trenerzy sędziowie znikają na zawsze z piłki, a piłkarze jak Ujek niech sobie grają w ligach ale droga do reprezentacji powinna być dla nich zamknięta.

A co do Ebiego i Krzynówka to właśnie o tym pisze. Nie możemy grac dwoma lewymi pomocnikami bo powstaje chaos na boisku. I jeden z nich musi zasiąść na ławce rezerwowych bo traci na tym cały zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna głupota. Ebi Smolarek przez cały sezon jeśli nie grał w ataku to wystepowal w swym klubie na prawej pomocy. Co do Krzynówka nie wyobrazam sobie by moglo go zabraknac na lewej stronie boiska. A z tego ze i Ebi i Jacek wystepuja razem to mozna sie tylko cieszyc. Zgoda co do Zurawskiego ale tak szczerze to ten pilkarz w kadrze nigdy mnie nie przekonywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...