Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet bardzo szkoda :( Moim zdaniem zagrał bardzo dobre spotkanie z Belgią po Smolarku najlepszy piłkarz w naszej reprezentacji.Walczył za dwóch ,prawdziwy "polski" Gennaro Gatusso.Trochę niezrozumiała decyzja ,przecież mógł zakończyc karierę reprezentacyjną po ME 2008.Albo chciał odejśc w chwale nie czekając na kolejny sukces.Swoje zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Rosja właśnie strzeliła na 1:0 :!: Anglicy nie pojadą na EURO ! To musi się tak skończyc :D

 

A Polacy nie dają sobie w kasze dmuchac i nawet w niepełnym składzie prowadzą 1:0.Serbowie chyba już nie mają żadnych szans ,nawet ich kibice to wiedzieli wcześniej sądząc po frekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacją zacząłem się interesować, jak do Schalke przyszedł Rakitić. Od tego momentu kibicowałem Chorwacji przez te całe eliminacje. Wiem że YouTube to słabe źródło wiedzy, ale zobaczyłem, że Chorwaci mają naprawdę super skład (jakaś kompilacja o przyszłości Chorwackiej piłki - znalazłem ją szukając informacji o Rakiticu).

Chorwaci chyba trafią teraz do 1 koszyka, bo Holandia przegrała. Życzę im wszystkiego najlepszego na tych ME. Mogliby powtórzyć miejsce z MŚ 1998.

 

A Polska 0-2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Podział na koszyki (za onet.pl):

 

koszyk I:

Szwajcaria, (gospodarz)

Austria (gospodarz),

Grecja (obrońca tytułu),

Holandia (współczynnik 2,417)

 

koszyk II:

Chorwacja (2,409),

Włochy (2,364),

Czechy (2,333),

Szwecja (2,273)

 

koszyk III:

Rumunia (2,250),

Niemcy (2,250),

Portugalia (2,192),

Hiszpania (2,182)

 

koszyk IV:

Polska (2,167),

Francja (2,091),

Turcja (1,958),

Rosja (1,958).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno ukryć że powoli ale jednak nasza piłka reprezentacyjna wychodzi z doła dziejów. Przez 16 lat nigdzie nie mogliśmy awansować, a teraz awansowaliśmy do 3 wielkiego turnieju w 4 ostatnich eliminacjach, a w perspektywie już wiadomo że bedzie czwarty turniej czyli ME 2012.

 

Szkoda że nie awansowała zadna brytolska reprezentacja. Mi tam anglii troche szkoda, bo choc zawsze dają [beep] to chociaz ich kibice "ubarwiają" każdą impreze A tak na poważnie to ciekawe jaki stosunek beda mieć teraz kibice Czelsi do abramowicza, ktory tak manipulował i robił machinacje by wy[beep]ać Anglie kosztem Rosji. No ale [beep]ać tego żyda. Może teraz pod naciskiem uefa i fifa FA pojdzie po rozum i ograniczy obcokrajowcow w Premier League, szczególnie w takim Arsenalu, bo jak wiadomo MU zawsze był pod tym względem true.

 

Skład ME jest najgorszy za mojego życia. Poza Polską nie ma za kogo trzymac kciuków. No może Holandia jest ok. Poza tym obojetne mi są Szwecja, Turcja i Grecja, ale życze im dobrze i żeby urywali punkty innym [beep]om.

A tak to reszte pies [beep]ał. Trzy germańskie drużyny (niemcy, aóstrja, schvaicarja), trzy metro-pedalskie (portugalia,włochy,hiszpania) i jedna pod protekcją wszech-żyda (rosja)

LIPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale [beep] tego żyda. Może teraz pod naciskiem uefa i fifa FA pojdzie po rozum i ograniczy obcokrajowcow w Premier League

 

trzy metro-pedalskie (portugalia,włochy,hiszpania) i jedna pod protekcją wszech-żyda (rosja)

LIPA

 

Czy ty się dobrze czujesz? W innym poście na temat Bartoszewskiego to samo, swoje poglądy na temat innych ras wygłaszaj na ławce pod blokiem, a nie na forum TV-SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet mnie zszokowal :shock: Co do Portugalii to sie zgadzam...Krystyna Ronaldo caly mecz slaniala sie na nogach,a Pepe w 88 przebil wszystkich,kiedy to bez kontaktu z Finem przez kilka metrow przebieral nogami,po czym padl lapiac pilke w rece i czekal na gwizdek sedziego.Oczywiscie sie doczekal.Takie druzyny to faktycznie kpina,ale takie nazywanie to przesada 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno ukryć że powoli ale jednak nasza piłka reprezentacyjna wychodzi z doła dziejów. Przez 16 lat nigdzie nie mogliśmy awansować, a teraz awansowaliśmy do 3 wielkiego turnieju w 4 ostatnich eliminacjach, a w perspektywie już wiadomo że bedzie czwarty turniej czyli ME 2012.

 

Szkoda że nie awansowała zadna brytolska reprezentacja. Mi tam anglii troche szkoda, bo choc zawsze dają [beep] to chociaz ich kibice "ubarwiają" każdą impreze A tak na poważnie to ciekawe jaki stosunek beda mieć teraz kibice Czelsi do abramowicza, ktory tak manipulował i robił machinacje by [beep] Anglie kosztem Rosji. No ale [beep] tego żyda. Może teraz pod naciskiem uefa i fifa FA pojdzie po rozum i ograniczy obcokrajowcow w Premier League, szczególnie w takim Arsenalu, bo jak wiadomo MU zawsze był pod tym względem true.

 

Skład ME jest najgorszy za mojego życia. Poza Polską nie ma za kogo trzymac kciuków. No może Holandia jest ok. Poza tym obojetne mi są Szwecja, Turcja i Grecja, ale życze im dobrze i żeby urywali punkty innym [beep].

A tak to reszte pies [beep]. Trzy germańskie drużyny (niemcy, aóstrja, schvaicarja), trzy metro-pedalskie (portugalia,włochy,hiszpania) i jedna pod protekcją wszech-żyda (rosja)

LIPA

 

A najbardziej przerażające jest to, że ten chłopak ma już 20 lat... Co mają żydzi (to nie jest określenie negatywne!) do odpadnięcia Anglii?!? Ronaldo rzeczywiście zachowuje się jak pałka ale to nie znaczy, że portugalczycy to metroseksualne [beep]y!

Skąd się to bierze, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim ludziom jak Abramowicz, ekscytowałeś się meczami LM typu Chelsea-Barca, Chelsea-Liverpool, czy też rozgrywkami Premiership i zażartej walce ManU-Chelsea o tron mistrzowski.

Pan Abramowicz robi 10x mniejszą krzywdę dla sportu niż działacze polskich klubów, którzy nonstop ustawiali wyniki. Lista 150 kupionych meczów jest znana, ciekawe ile meczów zostało nieujawnionych.

 

A tak swoją drogą, to kto obiecywał te nagrody dla Chorwatów? Jedne źródła mówiły, że prezes Spartaka chce dać Mercedesy, wczoraj coś gadano o Romanie. A i ilość aut jest nieznana, bo raz mówili, że dla całego zespołu, dzisiaj że 4 auta, a teraz nawet mówi się, że nic nie dadzą... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...