Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pisałem już o tym ale w innym wątku ale skoro jest coś o pakiecie MINI to myślę, że i tu powinienem to załączyć: "Uważam, że jeśli Polsat chcę powalczyć trochę o klientów, którzy uciekają do TNK powinien sprawić aby pakiet MINI zawierał kanały obecnego pakietu MINI MAX a tenże został rozwinięty o kilka ciekawych pozycji. W chwili obecnej pakiet MINI MAX (podobne zestawienie kanałów jak TNK ale z rodziny Polsatu) kosztuje prawie 20 zł. a to drugie tyle niż TNK. Porównując natomiast pakiet MINI od CP z ofertą TNK to już naprawdę CP ma prawdziwe powody do wstydu. Pakiet MINI to przecież w zasadzie niewiele więcej od oferty nadawanej naziemnie. Uwzględniając dodatkowo fakt, że na ofertę TNK nie trzeba podpisywać abonamentu, zawsze można zawiesić płacenie a i tak coś się oglądnie to już naprawdę Polsat nie ma się czym pochwalić - a szkoda." Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki mówią o czym innym.

Prawie 500tyś nowych abonentów CP w ciągu roku toż to prawie 80% tego co n zyskała w czasie całej swojej egzystencji.

Nie pomaga jej nawet ostatnia agresywna promocja pakietów, darmowe tunery TNK i nRecordery.

Jak widać dla większości klientów liczy się głównie pakiet programów Polsatu, a TVN to na dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mają i mini i minimax .... .... Ale umowa na 2 - 3 lata...

Coś mi to zalatuje demagogią, jak byś jeszcze napisał mają Familijny to może bym i uwierzył, że mają go tak na maxa 2.5 roku.

A tak po za tym w n ja umowę miałem także podpisaną na dwa lata. Nie widzę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To prawda - ludzie podpisywali umowę z CP bo nie wiedzieli o TNK (mam takiego kolegę w pracy). Kiedy zakupił pakiet MINI MAX a ja mu powiedziałem o TNK to nie przyznał się że wtopił ale minę miał nie wesołą. Inną sprawą też jest że wielu ludzi przyzwyczaiło się już do Polsatu, którego mieli z anteny naziemnej(TVN dołączyło później i objęło dużo mniejszy obszar swoim zasięgiem) dlatego teraz nie wyobrażają sobie oferty bez Polsatu. Kiedyś byłem w punkcie obsługi klienta Polsatu i słyszałem rozmowę sprzedawcy z klientką, chciała poznać najtańsze oferty na rynku. Gość oczywiście zachwalał MINI ale słowem nie wspomniał o TNK (nie był dystrybutorem). Myślę, że kłopotów Polsatu z tanim pakietem to jeszcze nie koniec bo klienci którzy podpisali umowę na pakiet MINI i MINI MAX w końcu ją skończą a świadomość istnienia TNK jest już dużo większa. Jeśli jeszcze wprowadzą nową ustawą konieczność udostępnienia wszystkich obecnie nadawanych naziemnie kanałów to Polsat MINI i MINI MAX padną. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Napisalem do nich wiadomosc przez iCOK dlaczego nie odbieram polsat cafe w pakiecie mini a kanal powinien byc dostepny. Jak bede mial odpowiedz to napisze na forum. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Polsat Cafe planują zrobić w wersji HD i dawać go za 5zł (przy umowie na minimum 13 miesięcy).

 

A na serio to mam wrażenie że zrobili z tego pakietu mini maszynkę do wyciągania kasy z ludzi którym naziemne (TVP1, TVP2, Info, TVN, TV4, Polsat, Puls, TELE5) nie odbierają. W tym pakiecie przecież nic nie ma, a to co jest to chyba abonament RTV obejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A na serio to mam wrażenie że zrobili z tego pakietu mini maszynkę do wyciągania kasy z ludzi którym naziemne (TVP1, TVP2, Info, TVN, TV4, Polsat, Puls, TELE5) nie odbierają. W tym pakiecie przecież nic nie ma, a to co jest to chyba abonament RTV obejmuje.

 

Abonament RTV nie obejmuje żadnych programów. Abonament płacimy za używanie odbiorników radiowych i telewizyjnych. Ustawodawca przyjął, że płacić musimy za każdy odbiornik przystosowany do natychmiastowego odbioru sygnału radiowo-telewizyjnego. Oznacza to, że nie można się tłumaczyć tym, że nie ogląda się państwowej telewizji lub że nie słucha się państwowego radia. Ustawodawca z góry założył, że każda osoba posiadająca taki odbiornik używa go. Co ciekawe to jeśli płacimy za telewizję kablową lub satelitarną, to nie jesteśmy zwolnieni z płacenia abonamentu. Ciekawostką natomiast jest fakt, że ustawa nie nakazuje opłacania abonamentu posiadaczom komputerów i telefonów komórkowych pomimo, że za pośrednictwem tych urządzeń można już oglądać telewizję i słuchać radia. Są to bowiem urządzenia, których głównym przeznaczeniem nie jest odbiór programów radiowych i telewizyjnych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oto odpowiedz w sprawie polsatu cafe, u mnie pomoglo. :mrgreen: A jak u was :?: Instrukcja dotyczy dekodera Samsung 305g

Szanowny Panie 

Proponuję przywrócić ustawienia fabryczne dekodera, a następnie ponownie zainstalować kanały według poniższej instrukcji.

Menu --> Instalacja [OK] następnie należy wprowadzić kod pin [kod fabryczny 0000) i wybrać Przywróć ustawienia fabryczne [OK] âWciśnij OK aby wykonać lub EXIT aby zrezygnowaćâ [OK]. Po chwili wyświetli się plansza instalacyjna z parametrami jeżeli są prawidłowe zatwierdzamy [OK] Dekoder zacznie instalacje kanałów, po wyszukaniu przejdzie automatycznie do odbioru kanałów TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...