Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś jest możliwość załatwienia takiej sprawy w APS. (dd 7.12)

 

Umowy na czas nieokreślony / 12 / 15 / 18 miesięcy - w tym max. 4mc bezpłatnie.

Tyczy się to również korzystających z FTA.

 

A przejście na Mini z Familijnego+HBO na czas nieokreślony (aktualnie w okresie wypowiedzenia) też można załatwić w APS, czy muszę łaskawie czekać na ofertę z centrali?

Ewentualnie na 12 m-cy MiniMax lub Familijny bez opcji HBO, ale z tymi miesiącami 'gratisowymi'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w APS ws upgrade'a z FTA ---> mini

Z tego co się dowiedziałem - nie wiem na ile to prawda - to w takim przypadku oferty są dostosowywane indywidualnie do klienta. Tzn. że każdy może dostać coś innego. Mi zaproponowali umowę na 13 m-cy z jednym miesiącem pakietu familijnego w cenie 9,90 oraz umowę na 18 m-cy z dwoma miesiącami pakietu familijnego w cenie 9,90 (za każdy miesiąc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 31 grudnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają pakiety Mini oraz Mini Max, mogą bez dodatkowych opłat oglądać trzy stacje filmowo-serialowe: AXN, AXN Crime oraz AXN Sci-Fi. Nowa akcja promocyjna platformy ma zachęcić klientów z najtańszymi opcjami programowymi do podpisywania porozumień na wyższe pakiety.

 

– Kanały AXN zostały promocyjnie udostępnione abonentom pakietów Mini i Mini Max do końca br. Aby oglądać je po tym czasie należy wykupić pakiet Familijny (zawiera AXN) wraz z wybranym pakietem dodatkowym: Film, Relax Mix, Super Film (zawierają AXN Crime, AXN Sci-Fi) – wyjaśnia nam Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

 

AXN zajmuje pozycję nr 35 na liście platformy, AXN Crime – 36, a AXN Sci-Fi znajduje się na kanale 37.

 

Źródło: tvpolsat.info

 

Fajnie, aż 3 kanały do końca roku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VH1 Trochę to mało logiczne, aby CP chciał zachęcić nowych klientów do zakupu pakietu Mini, skoro 10 zł to dla nich za mało :wink: Poza tym wróćmy do dnia wczorajszego i tego co napisał ci RafiX, ja dziś ponowię pytanie: czy umiesz czytać ze zrozumieniem :?: Wczoraj sam dałeś w tym temacie cytat w którym jak byk pisze, po co zrobili tą promocję z AXN-ami:

Do 31 grudnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają pakiety Mini oraz Mini Max, mogą bez dodatkowych opłat oglądać trzy stacje filmowo-serialowe: AXN, AXN Crime oraz AXN Sci-Fi. Nowa akcja promocyjna platformy ma zachęcić klientów z najtańszymi opcjami programowymi do podpisywania porozumień na wyższe pakiety. [...]

a dziś "wyjeżdzasz" z tekstem, że CP chce, aby pakiet Mini zakupiła większa liczba osób, bo 10 zł to mało :woot::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że na pakiet Mini (podobnie jak z "Telewizją na Kartę") decydują się Ci, którym więcej do szczęścia nie potrzeba. Ot, te kanały które najczęściej się ogląda wieczorami w domu. Na analogowej antenie nie zawsze można uzyskać czysty obraz, a dekoder to zapewnia - choć CP nie jest w tej dziedzinie orłem i mógłby to w końcu poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thingol co tam CP zależy co jakiś czas strzelą taką promocję a może ktoś się skusi, ja mam Mini oglądam wieczorami te podstawowe kanały i jest git :wink: a jak mi wpadnie co jakiś czas promocja to zarzucę o jakiś czas i się cieszę że coś skapło. Jako abonent załapałem się juz na odkodowane MTV, Polsat Sport, TVP Sport no i teraz AXN całkiem nieźle :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pakiet Mini jest w sam raz. Tam gdzie czasem mieszkam (u rodziców) słaby jest zasięg nadajników naziemnych TVP-1, TVP-2 ładnie natomiast Polsat nie odbiera za dobrze TVP Info mizernie. Pakiet Mini jest naprawdę optymalny przy niskich kosztach można mieć podstawowe kanały za 9,90 zł miesięcznie. Szkoda ze nie można do nich dokupować czasem jakiegoś pakietu np. Sport, Bajeczka. Ale i tak za tę cenę myślę ze to jest bardzo dobre rozwiązanie. Ponadto dodano kanał Polsat Jim Jam w sam raz dla maluchów. A pytanie takie Polsat Film dokąd będzie świecił w pakiecie Mini?

 

Zapomniałem dodać, że żadna platforma cyfrowa w Polsce nie oferuje wszystkich kanałów podstawowych razem. Dla mnie podstawa to: TVP-1, TVP-2, TVP Info, Polsat, TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję :

Polsat 2 - Same Powtórki

TVP Info - TNK

Tvn = TNK

Tvn 7 - Tnk

Polsat Cafe = Tvn Style TNK

Polsat Play = Tvn Turbo TNK

Polsat Jim Jam = Disney Channel :)

Popatrz :D

 

A Polsat zwykły co roku to samo , a po drugie nawet na analogu się złapie

Więc 10 zł Płacisz prawie za same polsaty , i podpisujesz umowę , a tnk ładujesz kiedy chcesz a jak nie doładujesz masz za darmo tvn 7 , tvn , tvp 1 , tvp 2 i religia tv plusem jest zero umów i ta darmocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...