Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszą odpowiedzią dla Ciebie będzie lektura tego forum .

Znajdziesz tu wszystko , plusy i minusy i sam podejmiesz swoją decyzję .

 

Wiesz- jestem już trochę na forum, czytam, jestem dośc często obecny, choć mało się udzielam :wink: .

Ale tak , decyzja należy do mnie, jeżeli juz wszystko oki z oprogramowaniem to chyba samsung będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanowanie transpondera -wpisz 11508 pionowa i wyszukaj ,bedziesz go miał na liscie wszystkie

 

hej

 

podłączę się pod ten temat

w którym dokładnie miejscu to wpisac? jak robie skanowanie transponderów to nie mam opcji 'dodaj' a wpisać z palca 11508 nie mogę bo mi to pole omija podczas przerzucania strzałkami góra-dół.

co robię nie tak?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...witam , chcialem zapytac , jak wam dzisiaj dzialajom kanaly HD na tym dekoderze? , bo u mnie na wszystkich kanalach HD sa duze zaklocenia , ze nie da sie ogladac zarowno z astry jak i z hotbirda , czy macie tak samo? a moze to spowodowane jest zla pogoda , bo jest zachmorzenie , czy moze nie calkiem precyzyjne ustawienie anteny ? konwerter mam 0.2 db , kanaly sd dzialaja normalnie . pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by chciał teraz sprzedawać taki badziew... Od początku te dekodery były jakieś nie halo. Cała świta podniecała się nim strasznie. Echo śmiga super... i mam nadzieje że samsungów już nie będzie. Do tego Ten dekoder droższy jest o wiele od Echostara (zawiadomienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja sie nie zgodze i zapewne sporo forumowiczow także. To był najlepszy dekoder w ofercie CP(odbiegający od ich badziewiastych standardów) zarówno pod wzgłędem wykonania jak i awaryjności. Sporadycznie zdarza sie wymiana tego sprzetu, a 7200 mimo ze w ofercie od niedawna to sypia sie caly czas. NIe wspominając o sredniowiecznym menu Echosiów. Mial mozliwosc układania własnej listy kanałów a to tez plus. Z minusów to wieszanie się na kanałach HD Polsatu, ale tu nie wiadomo czyja to wina, bo inne działy bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie wiesza na kanałach HD, a niemieckie kanały HD z Astry są bardzo wysokiej jakości. Tuner w zasadzie jest dobry. Też słyszałem, że ludziom Echostary się psują. Mój Samsung przez ponad 2 lata działania zawiesił mi się tylko jeden raz. Mam również samsunga SD 305G i też jestem z niego zadowolony. Mniej natomiast jestem zadowolony z oferty HD Polsatu i dlatego nie będę przedłużał z nimi umowy. Nawiasem mówiąc dziś pooglądałem NG Wild w sklepie na nboxie podłączonym do 50 cal. Philipsa kablem component. Byłem w szoku widząc straszną pikselozę na tym kanale. Takiego syfu nie pokazuje nawet Polsat HD gdy ma najniższy bitrate. Jeżeli tak ma wyglądać HD w ence to ja chyba wezmę cyfrę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej zapasy. Nowe dostawy nie są prowadzone, gdyż Samsung nie przedłużył umowy z Nagravision.

 

Skad bierzesz takie rewelacje? Bo z moich informacji wynika ze to co napisales jest totalna bzdura i 370'tki beda dostepne.

 

Wystarczy porozmawiać ze sprzedawcami w APS, skoro kilka sprzedawców których pytałem o ten dekoder mi o tym powiedziało to znaczy, że raczej mówią prawdę.

 

@Filolog HD we wszystkich platformach jest takie same. Żaden kanał HD, który jest oferowany przez polskie platformy cyfrowe nie jest dublowany, no może Discovery HD z tp. CP, ale mając CP można też oglądać z tp. "n" chyba, że już jest oficjalnie podmieniony. Kanały które są współdzielone przez platformy cyfrowe:

Animal Planet HD

Eurosport HD

Eurosport2 HD

HBO HD

MTVN HD

Discovery HD

Filmbox HD

 

Powyższe kanały w każdej platformie wyglądają tak samo pod względem jakości obrazu i dźwięku. To fakt, że canal+ sport HD ma normalny bitrate jak na HD, około 15-18 Mbps. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo zeby i moj pobral jakis nowy poprawiajacy soft ,bo po pobraniu tego ostatniego to wprawdzie jest to samo co bylo jesli chodzi o kanaly HD to dalej ciezko trybia ,EPG jak nie chodzilo na wszystkich kanalach to dalej nie chodzi(pasek info) ,podlaczony mam poprzez HDMI i po nowym sofcie jeszcze przy przelaczaniu kanalow towazyszy jakis dziwny dzwiek a tego wczesniej nie mialem.Pisalem do CP to wysylaja mnie do serwisu,jak to przeciez wina nowego softu nic innego,a jesli chodzi o kanaly HD to z Astry chodza super to widac po czyjej stronie lezy wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...podlaczony mam poprzez HDMI i po nowym sofcie jeszcze przy przelaczaniu kanalow towazyszy jakis dziwny dzwiek a tego wczesniej nie mialem.Pisalem do CP to wysylaja mnie do serwisu...

 

Rowniez zglaszalem do CP trzaski w glosnikach przy przełaczaniu kanałów i podlaczeniu przez hdmi. Oto odpowiedz jaką kilka dni temu otrzymalem:

 

"W przypadku poniżej opisanych problemów proszę o wykonanie następujących czynności:

– wyłączony z zasilania dekoder należy podłączyć do anteny,

– podłączyć dekoder do TV za pomocą kabla EURO do wyjścia AV1 (TV) – nie podłączać kablem HDMI

– włączyć dekoder (zasilanie)

– poczekać 10 – 15 minut

– po aktualizacji ponownie podłączyć kablem HDMI."

 

Ostatni punkt sugeruje, ze wyszla poprawka softu, ale poki co nie sprawdzalem czy eliminuje dające się w znaki trzaski, gdyz moj TV rownoczesnie z poprzednim upgradem wyzionał ducha i poki co jadę na głebokiej 17-stce przez scart;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...