Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mexican,mam te same problemy co Ty po pobraniu nowego softu na Samsungu DSB-H370G ,oczywiscie poprzez HDMI .Wkurzajace czaski w glosnikach ,kanaly HD jak ciezko wchodzily tak dalej to samo,na pasku info mialo byc pelne EPG a nie ma.To wszystko wina CP,bo jesli chodzi o HD z Astry to smiga bez problemu,pisalem do CP i takze zero odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie czy ktoś próbował przywrócić ustawienia fabryczne po aktualizacji bo chodzi mi o to czy da się przywrócić stary soft bo dźwięk jest dużo cichszy na kanałach niż był i tuner strasznie długo się włącza bo nie mam zamiaru na nowo robić listy kanałów jak to nic nie da proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na tym tunerze nie odbiorę platformy TVP ale chciałbym ją odnaleźć i tu jest problem mam antenkę małą 58 cm Wizji TV ustawionego zeza, kanały z Astra 1 z 10773H działają ale jak wpisuję nowe parametry 10862H 22000 nic się nie odnajduje. Za mała antena aby mogła odbierać z 10862H czy źle ustawiona? Podajcie mi dokładnie jak mam wpisać w opcji dodaj transponder wszystkie poprawne parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...telegazeta nie dziala przez HDMI , a automatyczna reakcja na gniada zalezna jest chyba od samego telewizora.....

 

Dzięki za informację o telegazecie,ale co do złącza HDMI że TV sam się nie przełacza na żródło HDMI, tak jak na złącze Scart to chyba nie jest wina TV,może inni którzy mają tak podłączone dekodery zechcą napisać jak jest u nich. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania do użytkowników tego dekodera.

1. Nie ma problemu z odbiorem kanałów z satelity Hot Bird i Astra poprzez diseq?

2. Jest możliwość umieszczenia na ulubionej liście kanały z dwóch satelitów?

3. Ile ulubionych list kanałów można stworzyć? Można je poukładać od kanału nr 1?

4. Można skanować i dodawać transpondery których nie ma w pamięci dekodera?

 

Z góry dzięki z odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma problemu z odbiorem kanałów z satelity Hot Bird i Astra poprzez diseqc.

2. Jest możliwość umieszczania na ulubionej liście kanałów z dwóch satelitów.

3. Można stworzyć 8 takich list. Można je poukładać od kanału nr 1.

4. Można skanować i dodawać transpondery których nie ma w pamięci dekodera. Więcej o tym było gdzieś wcześniej w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie czy jest możliwość wymiany sprzętu na inny albo wgranie starej aktualizacji bo po nowej to mi się nie podoba ze mi się włącza około 20 sekund i głos jest cichszy telewizor mam na połowie żeby było w miara normalnie słuchać jeszcze nie wiem jak na kablu HDMI będzie się zachowywał bo miałem przedtem jakieś pół roku podłączony przez HDMI i było ok od styczniu juz na stałe będzie na HDMI i nie wiem czy w serwisie czy CP coś z tym zrobi może ktoś wie co na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> Takie zastanowienie mnie wzięło co do naszego tunerka.

 

Jak narazie oczywiście tylko sobie myślę, ponieważ jeszcze mam gwarancję no i mam go na własność:

 

Czy jest możliwość zmiany środka (wymiana modułu) tak żeby odbierał innego operatora ?

Przykładowo TVN na kartę, czy Canal+ ? No i czy warto, jeśli możliwe. Próbował ktoś :?:

 

:idea: Jest ktoś w stanie mi na to odpowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...