Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda że nie zdążyłem doczytać że trzeba wyciągnąć z gniazdka...

najpierw brałem przywróć ustawienia fabryczne i nie zadziałało i straciłem parę kanałów z listy ulubionych ale to nic... wyjęcie z gniazdka zadziałało i ważne że działa :jupi:

 

ps. dobrze że stary się nie dowiedział że nie działa CP, bo mnie by zabił że popsułem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły link podałeś... Być może model odbiornika jest identyczny jak ten oferowany przez Cyfrowy Polsat, ale to nie jest tuner CP. Prawidłowe namiary odbiornika CP na stronie Samsung'a znajdują się TUTAJ. Tak więc w specyfikacji wbudowanego CA widnieje tylko system Nagravision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz do specyfikacji na tej stronie http://www.samsung.com/global/business/ ... rd_id=376#

 

 

Link ten wskazuje dekoder inny od tego co jest w CP. Nawet wizalnie widać brak w nim wejścia na karte na przednim panelu, że o braku przyciskw już nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NDS Videoguard - system kodowania tak jak Nagravision, Conax, Irdeto itp. Z tego systemu chyba nawet korzysta TVP do kodowania swoich kanałów na Astrze 19,2E.

A to, że na stronie którą podałeś - wersja global - widnieją 3 systemy Nagravision, Irdeto i Conax, to pewnie dlatego, że dekoder jest dostępny też w innych krajach i korzystają z niego platformy, które wykorzystują te systemy. W Polsce korzysta z niego tylko CP, więc obowiązuje nas system Nagravision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nabyłem kilka dni temu ten dekoder mam go narazie FTA bo bardziej zależało mi na tanim tunku HD i tu mam pytanie co do karty bo tak, na karcie bedzie 1 m-c gratisu... STop inaczej chodzi camlock bo tunek chodzi mi teraz bez karty(cam jest wył.); czy jak wsadze karte do slotu to camlock sie włączy i już na stałe trzeba bedzie już zostawić karte w slocie :crazy: zeby w ogóle coś można było oglądać :woot: ? nawet FTA :? przeciez to głupie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wyjęciu karty kanały FTA normalnie chodzą.

 

To wydaje mi się trochę dziwne , bo w moim przypadku po wyjęciu karty wszystko zanika i pojawia się sygnał

,,, brak karty w dekoderze , włóż ważną kartę ,,, i nie widzę możliwości odbioru kanałów FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak jak napisałem. Może to zależy od wersji softu. Ja mam: CAK6_D3 1.3.4 1.0.1 . Napis ''proszę włożyć kartę" pojawia się tylko na programach kodowanych.

 

 

Coś Ci się chyba pomyliło , ja mam ten sam soft wgrany i po wyjęciu karty żadne kanały FTA nie chodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pisze tak .

1.wersja loadera 1,6

2.,,,,,, oprogramowania 210

3.,,,,,, sprzętu 1116.

Czy wiecie dlaczego mam inną wersję loadera , czy ma ktoś jeszcze tak samo ?.

@@@ ANDPOL. Czy dekoder kupiłeś już z takimi parametrami , a może coś zmieniałeś ?.

Jakie jeszcze płyną korzyści z faktu że masz innego loadera ( według symbolu nowszy ) , może jeszce jakieś funkcje ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...