Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy piszecie?? Ja nadal mam możliwość tworzenia własnej listy kanałów począwszy od pierwszej pozycji!! Nawet po tej ostatniej aktualizacji (numer 261) o której ostatnio pisał Satkurier.

https://satkurier.pl/news/63328/cp-nowy- ... ow-hd.html

Jeśli inni nie mają tworzenia możliwości tworzenia własnej listy to aż nie chce mi się w to wierzyć.

 

edit. I jeszcze jedno, ktoś tu pisze że w liście ulubionej kanał 21 jest na sztywno zablokowany kanałem informacyjnym Polsatu, no więc tego u mnie też nie ma :). Nie wiem skąd takie anomalie z tym moim egzemplarzem DSB-H370G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tylko Panasoników. Aktualnie mam P42V20E, ale nie jest mój :) Co ciekawe na jednym modelu LCD Panasonika, nie pamiętam którym, nie działał dekoder w ogóle bo jest problem HDCP.

 

udalo Ci się może sparować pilota od H370 z tym TV? wlasnie zostałem szczesliwym posiadaczem tego modelu i zaden z kodów z instrukcji mi nie działa...

dzieki z gory za info

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta prawidłowo włożona? Stykami do dołu? Domyślam się że nie masz żadnej umowy na ten dekoder więc jeżeli ona została prawidłowo zakończona i nie ma zaległości na koncie to powinny ci działać bezpłatne kanały FTA. Ponadto w ramach promocji działa Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie padł mój samsung - zero reakcji, nie działa nawet dioda. Jako, że umowa na niego wygasła 28 lutego, a sam samsung jest już po gwarancji nasuwa się pytanie, czy można go gdzieś naprawić za małe pieniądze, bo przydałby się do oglądania kanałów FTA, czy sobie temat odpuścić? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekodery mają to do siebie że nie lubią odłączania od żródła zasilania. Więc to może być powodem. Myślę że jakiś elektronik naprawi dekoder za dobrą flaszkę.

 

Zależy od egzemplarza, mój ponad 2 lata zawsze na noc jest wyłączany razem z nboxem i oba mają się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz bardzo dobry egzemplarz.

 

Mój padł w 22 miesiącu, naprawili bezpłatnie - wiadomo gwarancja.

Ale padł ponownie 6 miesięcy po gwarancji - podzedł do punktu skupu odpadów, a karta do CP.

 

Obecnie mam srebrnego "305" i chodzi ok, bo gwarnacja jeszcze 3,5 miesiąca jest.

 

Podziela pogląd, że Samsungi nie lubią wyjmowania wtyczki z gniazdka. :(

Nie bez powodu CP zrezygnował z tego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Samsung ma czasem taką zawiechę, że np. po 2 tyg nie włączania go (jest ciągle w stand by) nie reaguje od razu na pilota. Dioda na panelu nie p[beep]sa jak zwykle. Trzeba parę razy naciskać guzik POWER, żeby go uruchomić. Potem już działa OK.

Kiedyś miałem z nim problem w postaci "gubienia"? uprawnień. Oglądało się jakiś kanał, a tu nagle komunikat w stylu "Kanał nie należy... " czy coś takiego. Przeszło mu po którejś aktualizacji softu.

Potwierdzam - b. dobry dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po dwóch tygodniach nie włączania tunera masz problemy z Samsungiem to masz proste wyjście . Po włączeniu jak nie załapie to odłącz go i ponownie podłącz do prądu . Jest tak niejednokrotnie , że tuner u mnie nie chodzi przez tydzień to wyłączam go z prądu , a po tym czasie znowu oglądam .

U mnie to pomaga od ręki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...