Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sugerujesz że zmiana telewizora na Samsunga jest dobrym rozwiązaniem? ja bym raczej dekoder wymienił :D

 

Philipsy i Panasoniki niektóre modele nie działają z nowym oprogramowaniem, powinna być informacja o tym na stronie Polsatu i na pudełku dekodera, wraz z aktualizacją oprogramowania powinni zaktualizować pudełko i instrukcje obsługi, bo kanałów nie można juz przesuwać dowolnie, w niektorych stanach w stanach można byłoby wyciągnąć za coś takiego bilionowe odszkodowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska i czy już ktoś rozwiązał problem z prakiem obrazu poprzez Hdmi (mam Philipsa) po zmianie oprogramowania może ktoś wie jak wrocić do wcześniejszego softu jeżeli sie nie da to ide do Autoryzowanego punktu i wymieniam na dekoder ze starym softem na tamtym działał poprzez hdmi !!!!

...który Ci się w przeciągu kilku chwil zaktualizuje do najnowszego oprogramowania ;) Zapytaj serwis producenta telewizora (lub odwiedź stronę internetową) o aktualizację oprogramowania TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu wszystkim wydaje się że do telewizorów co chwilę wychodzą aktualizacje do mojego starego Sharpa w ciągu trzech lat nie wyszła ani jedna aktualizacja, poza tym aktualizacja oprogramowania w serwisie kosztuje np. u Panasonika zaledwie 400zł (dojeżdzają do klienta, przecież nikt 50 calowej plazmy nie będzie wiózł do serwisu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska i czy już ktoś rozwiązał problem z prakiem obrazu poprzez Hdmi (mam Philipsa) po zmianie oprogramowania może ktoś wie jak wrocić do wcześniejszego softu jeżeli sie nie da to ide do Autoryzowanego punktu i wymieniam na dekoder ze starym softem na tamtym działał poprzez hdmi !!!!

 

 

Zaktualizuj soft w Philipsie http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi ... k_Software

 

Według opisu ze strony nowy soft tv likwiduje Brak dźwięku z urządzeń zewnętrznych za pośrednictwem złącza HDMI. Choć Ja nie mam tego problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz w temacie braku obrazu poprzez Hdmi (telewizor Philips 32PFL9632D/10) dzisiaj dzwoniłem do działu technicznego Philipsa i powiedzieli mi żebym spróbował przez złącze Component 3x chinch + jack - 2x chinch do głosu na tym połączeniu działa nawet działają kanały hd potem spróbowałem zaktualizować oprogramowanie telewizora co mi zalecili w Philipsie ale przez Hdmi nie działa sprawdzałem na trzech kablach Co dalej robić kupić nowy TV !!!!!

Na ten wydalem 3500 tys 2 lata temu i nie uśmiecha mi się wymieniać go jeżeli ktoś wie czy wina tkwi w sofcie Dekodera czy w Telewizorze proszę o info bo nie wiem gdzie mam uderzać !!!! I kto zawalil sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to to było wiadomo od początku.

Mój jeszcze gubi sygnał na kanałach. A niemożliwie że antena źle ustawiona, bo słońce świeci, zero wiatru i przerywa. Jak podłączę inny tuner, który ma miernik sygnału (bo oczywiście szjsung takiego wynalazku nie posiada) to jakość 90%.

Jak tuner zresetuje to przestaje przerywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem po rozmowie z konsultantem philipsa problem jest z kodami hdcp które sa w telewizorze w jakiejś kości na płycie głównej poprostu nie sa kompatybilne z dekoderem (nowy soft w dekoderze) i zalecili mi zmianę softu na wcześniejszy ale w Autoryzowanym punkcie Polsatu powiedzieli że jest to niemożliwe. Będe dzwonił na info linie . Mam trochę pretensji do Philipsa telewizor kupiłem 2,5 roku temu za 3500 tys była to wyższa półka Philipsa a tu takie problemy to może za dwa lata to juz nic nie bedzie działało. Uzyskałem również info że mogę oglądać kanały HD poprzez Komponent Y PB PR i że jakość obrazu będzie taka sama jak poprzez Hdmi . Czekam na opinie i wypowiedzi co wy o tym wszystkim myslicie (Ja napiszę coś po rozmowie z Polsatem)

 

Do bobika oprogramowanie zaktualizowane (kluczy hdcp chyba nie mozna zaktualizować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij. Ten z Samsunga pisał, że nie będzie żadnych poprawek. Wiadomo, [beep]i na kasę są strasznie.

Przypominam też, że syfy dalej latają po ekranie na kanałach HD.

A ten, co nie ma nic wspólnego z fanboyem n wciąż jeszcze nie przeprosił za zarzucanie oszustwa. Zgadnij o kim mówię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywny kabel HDMI to też nie dobre rozwiązanie, jak są problemy z HDCP to nawet aktywny kabel nie pomoże, może rozwiązywać problemy z dźwiękiem ale nie kodowania HDCP nie oszuka, jest taka a nie inna technologia, boli jednak że nowe oprogramowanie okazuje się być bardziej wadliwe od starego przynajmniej w tym zakresie

 

inna sprawa że kupione teraz lub później telewizory również mogą nie działać, producent nie testuje swojego sprzętu z konkretnymi odbiornikami, niby jest standard niby są puszki do testów a w praktyce wychodzi z tego jedna wielka parodia, na której cierpi klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij. Ten z Samsunga pisał, że nie będzie żadnych poprawek. Wiadomo, [beep]i na kasę są strasznie.

Przypominam też, że syfy dalej latają po ekranie na kanałach HD.

A ten, co nie ma nic wspólnego z fanboyem n wciąż jeszcze nie przeprosił za zarzucanie oszustwa. Zgadnij o kim mówię?

 

Jak nieomylny fanboy ma przepraszac? Przeciez to by uderzylo w jego "godnosc".

 

Jezeli chodzi o skanowanie transponderow to rzeczywiscie poprawek nie bedzie bo wszystko jest w najlepszym porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

po ostatniej aktualizacji softu mam problem z dźwiękiem konkretnie chodzi o to że jest przesterowany i występują mocne zniekształcenia dźwięku najbardziej jest to słyszalne gdy na oglądanym kanale leci muzyka nie pomaga zmniejszenie poziomu głośności w dekoderze. Czy ktoś z was zauważył podobny problem u siebie?

 

Dekoder mam podpięty przez EURO nie wiem jak jest przez HDMI bo mam TV CRT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

po ostatniej aktualizacji softu mam problem z dźwiękiem konkretnie chodzi o to że jest przesterowany i występują mocne zniekształcenia dźwięku najbardziej jest to słyszalne gdy na oglądanym kanale leci muzyka nie pomaga zmniejszenie poziomu głośności w dekoderze. Czy ktoś z was zauważył podobny problem u siebie?

Dekoder mam podpięty przez EURO nie wiem jak jest przez HDMI bo mam TV CRT.

Upewnij się, że telewizor podłczyłeś do wyjścia w dekoderze oznaczonego AV1 (TV) a nie do AV2 (EXT).

Jeśli podłączenie jest poprawne, to zmniejsz poziom głośności w TV do połowy i wtedy reguluj wzmocnieniem głosu ale tylko w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor mam podpięty do właściwego gniazda i głośność w dekoderze ustawiona na „8” zresztą nie jest to kwestia podłączenia, bo mam podpięty wzmacniacz stereo kablem Cinch i tu dźwięk też jest przesterowany. Najgorsza jakość jest, gdy na oglądanym kanale (np. TVN) jest wybrana ścieżka audio ac3 na ścieżce stereo jest nieco lepiej ale też daleko od ideału. Podobna sytuacja jest na kanałach radiowych z transpondera TP tam audio jest tylko w ac3 i w ogóle nie da się tego słuchać. W miarę poprawny dźwięk był w poprzedniej wersji softu gdzie poziom głośności był dużo niższy. Wygląda na to, że jest jakiś problem z moim dekoderem skoro u innych z dźwiękiem jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...