Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok a więc funkcjonowanie listy ulubionych zostało bez zmian. I o to mi chodziło, bo wcześniej przebąkiwali że zrobią tak jak w pozostałych że pierwsze 200 kanałów masz na stałe i oczywiście w tych 200 nic nie możesz przestawić, np. kanał TVP1 na 1 pozycję listy tylko było na sztywno mimo że to były listy ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazylem ze nie mozna np. po usunieciu kanalu z listy ulubionych zastapic innym kanalem tak jak to bylo wczesniej ,tragedia teraz musze ustawiac cala liste od nowa bo nie mozna sobie kanalu zastapic innym kanalem ,paranoja.

 

Wcześniej było tak, że kiedy chciałem usunąć jakiś kanał z listy to najpierw musiałem przesunąć go na sam koniec listy żeby nie pozostała po nim dziura, której nie można było wypełnić żadnym kanałem.

 

Poza tym po tej aktualizacji mam pewien problem. Aktualnie mam pakiet Familijny+Relax Mix + HBO. Większość kanałów oprócz HBO i Polsatu HD nie jest w pełnym rozmiarze 16:9 tylko obraz wygląda tak jak kanały SD na wyższej rozdzielczości niż 720x576. Na dekoderze mam ustawioną opcję obrazu Letter Box. Wiecie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w APS z dekoderem - u nich dziala przez HDMI. Wracam do domu i kicha. Wyglada na to ze moj Philips 32pfl9632d nie chce wyswietlac sygnalu z dekodera przez HDMI. Co tu poradzić?. (Przy sofcie 233 wyswietlal i nawet podczas aktualizacji na zlaczu HDMI wyswietlal sie pasek postepu, po zakonczeniu sygnal przestal sie wyswietlac - przy podlaczeniu przez HDMI sygnalu z komputera obraz przez HDMI jest) Na razie odlaczylem componenty od dvd i podlaczylem telewizor. ale dvd ma tylko euro albo component- po euro to cienki odbior zarowno z dekodera jak i z dvd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony z nowego softu.

 

1. skończyło się szatkowanie na eurosportach

2. działa DolbyDigital przez HDMI (to był dla mnie spory problem bo dźwięk po optyku w tym dekoderze był jakby bardziej przytłumiony)

3. EPG wreszcie działa jak należy (fakt - trochę się wczytuje ale tylko 1 raz po uruchomieniu dekodera - a że u mnie jest non stop włączony to nie ma problemu)

4. działa telegazeta przez HDMI (co prawda z pamięcią jednej strony ale ja akurat z telegazety nie korzystam, więc mi to rybka)

5. mi osobiście 'dla abonentów' na pozycji 21 nie przeszkadza

 

dla mnie 3 pierwsze punkty są najważniejsze i ich brakowało mi do pełnego zadowolenia

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się kiedyś wytyczać to CP nie chce zmieniać grafiki, gdyż abonenci są już przyzwyczajeni do obecnej.

To akurat ostatnia rzecz na jakiej zależy użytkownikom, odbiornik służy głównie do oglądania.Większość jest zadowolona z poprawy odbioru kanałów HD i nowych funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie kabla HDMI. W tej chwili używam kabla Component, jednak chciałbym skorzystać z kabla HDMI. Gdy już go podłącze do TV i dekodera, to obraz jest, zaś dźwięku nie ma. Mam kino domowe które nie posiada funkcji HDMI, więc pewnie dlatego nie odtwarza dźwięku. A więc czy da się to wszsytko tak podłączyć, by obraz był z HDMI, a dźwięk np. z Component?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...