Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dział CANAL + 3D test na 12302 DVB-S2 tak to wyszukałem. Co do wątku nowego softu to jednak myślę, że przydało by się poprawić prędkość przełączania kanałów SD niby to nie długo trwa ale czemu nie jest tak szybko jak w Samsungu S305G, czasami to trochę denerwuje, no a przecież dekoder HD nie powinien mieć najmniejszego trudu by błyskawicznie przełączać kanały SD obraz i dźwięk od razu. Myślę, że to zależy głównie od dopracowania softu pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś podpowie jak się ustawia datę w timerze Samsunga , gdy chcemy nagrać program nie objęty EPG

na kilka(naście) dni naprzód ...i jeszcze jak wyszukać konkretny program do nagrania , gdy mam na liście około 500

programów a w okienku wyboru..tylko jedną pozycję i muszę w tym "gąszczu" szukać mojego kanału.

Czy jest proste , inne rozwiązanie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje niektóre programy do nagrania nie są objęte EPG i dlatego korzystam z systemowego timera (15 pozycji) tunera Samsunga i wtedy jest poważny problem z ustawieniem kanału do nagrania na kilka dni

naprzód i wyszukaniem w okienku wyboru timera tego kanału , bo mam na liście ponad 500 kanałów

a w podglądzie timera jest tylko jeden kanał ...co wydłuża wyszukanie żądanej pozycji.

 

Proszę samemu spróbować takiego ustawienia na przykładowo na program SLO 1 w godzinach 20-22

w sobotę 08.05.2010.

Proszę o relację , jak uda się to zapisać do pamięci timera tunera...

A w jaki sposób chcesz nagrać program na Samsungu h370g? Bo on sam w sobie nie ma programowania nagrania.

Do nagrywania w Samsungu na zewnętrzną nagrywarkę jest 15 pozycji w timerze , ale jest problem

z ustawianiem daty a nie godzin nagrania , w przypadku pozycji przewidzianych na kilka dni naprzód

Często wyjeżdżam i wybrane programy chciałbym nagrać w czasie mojej kilkudniowej nieobecności.

Nie wiem jak zmienić datę w menu timera z takim kilkudniowym wyprzedzeniem , bo w nagrywarce

mogę ustawić nagranie z datą do 30 dni naprzód a jak to uczynić w Samsungu , gdzie to umiem zrobić

na dany dzień lub max. 24 godziny później a jak a późniejsze daty ??

A ponadto nie wiem jak ustawiając dany program w timerze znaleźć go szybko ...bo okienko podglądu

kanału w timerze obejmuje jedną pozycję a ja pisałem już mam ponad 500 kanałów na liście i muszę

każdorazowo długo wybierać poszczególne kanały aż znajdę przewidywany do nagrania.

 

Proszę samemu sprawdzić w menu ustawienia timera w Samsungu pod kątem moich

"poszukiwań" optymalnego rozwiązania.. Liczę na wsparcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chcę nagrać danego dnia dwa różne programy z różnych kanałów ???

Pierwszy raz spotykam się z tunerem mającym wielopozycyjny timer nie dający ustawić się do nagrań

z wyprzedzeniem ...a miałem takie na dzisiaj proste modele jak Pioneer , Pace i Kenwood , gdzie 30

dni do przodu można było nagrać dowolny kanał o dowolnej porze.

I jeszcze ponowna prośba o szybkie wyszukanie kanału do nagrania , aby nie "przedzierać się "

przez listę 500 kanałów , aby dotrzeć do tego przewidzianego do ustawienia w timerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem , że inaczej się nie da dla konkretnych audycji a edycja "precyzyjna" nastawień dla każdego nagrania jest na aktualnym sofcie niemożliwa ???

Dziękuję za dotychczasowe porady i jeżeli jest inne rozwiązanie będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

pytanko - czy ma ktoś z Was do tego dekodera podpiętą nagrywarkę dvd?

jak się sprawuje taki zestaw?

 

EDIT: sformuuję pytanie ciut inaczej. wiadomo, że tak naprawdę nie ma innej możliwości niż podłączenie tego dekodera do nagrywarki dvd poprzez scart/rbg.

nie nagra się nic w HD, ale to wiadomo. a czy działa funkcja TIMESHIFT z tym dekoderem o ile oczywiście taką funkcję ma nagrywarka?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...