Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy programiści,

bardzo proszę o odpowiedź kiedy pojawi się poprawka poprawki softu do tegoż dekodera??

To co obecnie się dzieje z Eurosport hd to po prostu masakra...

Dzięki z góry za info. Pozdrawiam.

 

12 dni temu pisałem:

Właśnie zaczyna się kończyć etap tworzenia nowej wersji, jeszcze kilka etapów przed nami, w tym testy. Jeśli testy wyjdą marnie, to się przedłuży. Mógłbym tylko strzelać terminem tak od czapy, a nie chcę. Wręcz rzekłbym, że "z powodów biznesowych" nawet nie mogę.

 

Teraz mogę napisać:

Właśnie trwa pierwszy etap testów. O testach też pisałem, że w zależności od tego, co zostanie w nich wykryte może się okazać, że się przedłuży.

 

Bardzo trudno jest rzetelnie odpowiedzieć na pytanie "kiedy", a nierzetelnie nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy programiści,

bardzo proszę o odpowiedź kiedy pojawi się poprawka poprawki softu do tegoż dekodera??

To co obecnie się dzieje z Eurosport hd to po prostu masakra...

Dzięki z góry za info. Pozdrawiam.

 

12 dni temu pisałem:

Właśnie zaczyna się kończyć etap tworzenia nowej wersji, jeszcze kilka etapów przed nami, w tym testy. Jeśli testy wyjdą marnie, to się przedłuży. Mógłbym tylko strzelać terminem tak od czapy, a nie chcę. Wręcz rzekłbym, że "z powodów biznesowych" nawet nie mogę.

 

Teraz mogę napisać:

Właśnie trwa pierwszy etap testów. O testach też pisałem, że w zależności od tego, co zostanie w nich wykryte może się okazać, że się przedłuży.

 

Bardzo trudno jest rzetelnie odpowiedzieć na pytanie "kiedy", a nierzetelnie nie chcę.

 

 

Spoko, spoko, doskonale rozumiem. Ale moj ulubiony program nie dziala za dobrze w hd, wiec popsioczyć muszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lepiej niech ten soft pojawi się później, ale za to niech naprawdę wyelimunuje wszystkie usterki. Co nam po sofcie, który tylko poprawi część niedociągnięć. I zaś zaczną się komentarze, "że to jest źle, a to nie dobrze". Dajmy chwilę programistom. Jak widać, CP zajmuje się oprogramowaniem Samsungów,i tak jak pisał mayiv chwilę to potrwa, bo jeszcze nowy soft musi prześć pomyślnie testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodów IR raczej zmiana oprogramowania nie zmieniła, bo by oryginalny pilot przestał działać, możliwe że coś skasowało się w twoim pilocie od TV, zobacz czy nie trzeba jakoś ustawić jaki sprzęt ma działać, ew. wyjmij baterię, powinien wrócić do stanu pierwotnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Ile u was zajmuje przełączenie z kanału na kanał SD ?.

Na poprzednim sofcie robił to praktycznie moment. Dziś dekoder wrócił z serwisu po wymianie modułu oraz z nowym softem i normalnie załamka, przełączenie z kanału na kanał trwa około 2-3 sekund jak w starym dekoderze SD :evil: Masakra :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do zorientowanych w temacie. Czy idzie tak zrobić, żeby tuner nie pobrał nowego softu. Jak tak, to w jaki sposób temu zapobiec? Oczywiście na stałe. Żeby przy każdym włączaniu nie informował o aktualizacji. Mam ten tuner leżeć w szafie i na dniach chcę go podłączyć. Jednak po przeczytaniu komentarzy na temat nowego softu, nie chciałbym go aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...