Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie pseudo dekodery HD? To bardzo dobry sprzęt. Nie jakieś zamulone g**no z narzuconą jak za komuny listą kanałów jak w C+. Nie jak w n, gdzie masz tylko te kanały, które walter pozwoli Ci oglądać.

@HEKTOREK Masz nowy soft? U mnie na nowym trwa to max 6-7 sekund.

 

Takie mam pytanko odnośnie kolorów tego marsjańskiego paska sygnału. Co one oznaczają? Jakość?

Tak mam nowy soft w dekoderze,mimo to kanały ND wolno wskakują.Kolor paska oznacza siłę i za razem jakość sygnału satelitarnego.

 

Mam jeszcze jedno pytanie związane z telegazetą.Od czasu wgrania nowego softu,nie wyświetla mi telegazety,mimo iż tuner podłączony jest przez kabel euro-euro.Czy ktoś wie jak ewentualnie to naprawić?POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......i znowu dzis kanalow HD nie da sie ogladac na tym dekoderze , czyzby dalej antena byla nieprecyzyjnie ustawiona? czy gdy jest zachmorzenie kanalyHD szwankuja?........

 

U mnie w ogóle nie ma problemów. Po ostatniej aktualizacji HD wygląda bardzo dobrze.

 

.........jak dekoder pracuje jakis czas i wlaczam na jakis obojetnie jaki kanal HD to takie sa zaklocenia , ze nic nie widac , po odlaczeniu dekodera od sieci i wlaczeniu spowrotem kanaly HD pracuja normalnie , czy ktos to wyjasni , czy ktos tez tak ma?..... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam takie pytanie: co stanie się, jeśli np. na liście Ulubione WSZYSTKIE (odpowiednik Wszystkie Kanały z Echostara DSB-717) będę miał z 600 kanałów i je wszystkie posortuję? Nie będzie np. dublował numerów? W Echostarze nie było takie coś możliwe - po 300 pozycjach zaczynał szaleć. A w Samsungu HD wszystko będzie działało dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samsunga DSBH-307G i mam z nim taki problem: Po pierwsze długo się załącza, podłączony mam z telewizorem CRT za pomocą kabla Euro- Euro. I na ekranie telewizora "latają" wzdłuż takie pasy od prawej do lewej. Ponadto numer kanału i menu jest wyświetlane nieczytelnie. Co poradzicie na ten problem? Coś w ustawieniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Planuję "zaszaleć" czyli wymienić stary kineskopowy tv na nowy. Proszę o rady jaki najlepiej kupić do współpracy z samsungiem hd od Cp. Pozdrawiam i dziękuje za każde info. :D

 

Ja bym proponował zakup TV Samsunga - między innymi, będziesz mógł większość rzeczy obsługiwać pilotem od dekodera - no i na\pewno będzie to dobrze działało - ja właśnie posiadam TV Samsunga.

 

I jeszcze jedno Samsung sprzedaje swoje TV gdzie w oznaczeniach jest napisane series i cyferka. Im wyższa jest ta cyferka tym TV ma więcej bajerów i możliwości - czyli jest to wyższa klasa sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w spisie satelitów nie znalazłeś, to zawsze możesz stworzyć własnego satelitę, albo wybrać z menu Eutelsat 10E i dla tego satelity przypisać wszystkie aktywne transpondery EuroBird'a 9A (9E). Następnie przesunąć antenę o kilka stopni na zachód wzorując się na jednej z częstotliwości. Teraz powinno być wszystko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... a wystarczy prześledzić temat aby sie dowiedzieć jak dodać nowego satelite...

Większość pozycji jest. Można dodać trzy własne satelity. Wystarczy w menu: Instalacja, Ustawienia LNB, Satelita wybrać "Satellite 1 (0.0°)", (lub Satellite 2, lub Satellite 3)
Menu, Instalacja (PIN 0000), Ustawienia LNB. Przechodzisz na opcję Satelita. Prawą strzałką (lub lewą) naciskasz tyle razy, aż ujrzysz Satellite 1 (0.0 °). Reszty nie zmieniasz. Jeśli posiadasz instalację na kilka satelitów, ustawiasz jeszcze opcję Tryb DiSEqC na odpowiedni. Naciskasz OK aby zapisać. Gotowe.
A gdzie to zapisane mogę odnaleść, bo na liście satelitów tego nie ma?
Rzeczywiście w Skanowaniu Selektywnym nie ma tego. Wybierz Skanowanie Transponderów. Tu już widnieje na liście dodany wcześniej Satellite 1.

Równo rok temu sie o to pytałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie związane z telegazetą.Od czasu wgrania nowego softu,nie wyświetla mi telegazety,mimo iż tuner podłączony jest przez kabel euro-euro.Czy ktoś wie jak ewentualnie to naprawić?POZDRAWIAM

 

Mam to samo i mojemu dekoderkowi pomaga tylko odłączenie na chwilę od prądu. Taki jego urok, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...