Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie także zacięć brak na kanałach HD, szybciej się także włączają. Jest tylko jedno ale, przestał mi działać monoblock na Astrę. W ustawieniach LNB wszystko ok, Hotbird Diseqc A, Astra Diseqc B, nie wiem co się mogło stać, mój konwerter to Maximum P-21 chyba.

 

Sorry jednak wszystko działa, za pierwszym razem coś ta aktualizacja za szybko poszła i patrząc w informacje systemowe wcale się nie zaktualizowała. Jeśli ktoś ma podobny problem i ma monoblocka to na czas aktualizacji softu trzeba wyłączyć DISEQC w ustawieniach LNB, ma być po porostu Hotbird i tyle, u siebie tak zrobiłem i dopiero wtedy wszystko zaskoczyło i się zaktualizowało. Teraz wszystko chodzi super, nie ma na co narzekać. Dobrze, że dodali opcję zmniejszania jasności diody w Standby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista poprawek jakie weszły dzisiaj w nowym sofcie 226:

-Poprawka eliminująca „spowolnienia” na kanałach HD

-Wyświetlanie tytułów eventów na bannerze informacyjnym na kanałach TVNowych

-Dodanie do bazy transponderów transpondera 78 Cyfrowego Polsatu z modulacją S2 – możliwość wyboru transpondera z modulacją DVB-S2 przy instalacji kanałów

-Dodanie możliwości wyboru typu modulacji przy ręcznej aktualizacji oprogramowania

-Poprawka problemu „czarnego ekranu” (odbioru programów) po włączeniu dekodera do sieci elektrycznej

-Poprawka problemu braku reakcji dekodera na sygnały w gnieździe VCR (Dekoder przepuszczał do TV sygnały VCR tylko w Standby).

-Poprawka do SCART VCR – brak regulacji głośności (była regulacja na VCR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym oprogramowaniu poprawiło się także EPG , zmiany dotyczą szybkiego podglądu repertuaru na kanałach BBC ( dotąd trzeba było długo czekać na aktualne tytuły ) , oraz zasadnicza zmiana , gdy przy włączonym podglądzie EPG na np. kanale TVN obraz w okienku pozostaje ( nie zmienia się wraz z przejściem na pozycję innego kanału ) gdy przeglądamy pozostałe ( góra i dół ) pozycje kanałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym oprogramowaniu poprawiło się także EPG , zmiany dotyczą szybkiego podglądu repertuaru na kanałach BBC ( dotąd trzeba było długo czekać na aktualne tytuły ) .. .

 

U mnie nigdy nie działało EPG na kanałach BBC, nawet teraz po aktualizacji softu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu wywalono moje posty niby to niezgodne z regulaminem

pisze na dziale dotyczacym w.w. samsunga a tu mnie wywalają

a propo nowego oprogramowania myslałem że bedzie wszystko idealnie

ale nadal zawiesza mi sie gdy dam tuner na stand by przełaczma tv na hdmi XBOX 360 lub inne

AV po paru minutach przełaczenia tv na tunerek i próbie właczeni dekodera echo czyli wtyczka na pere sek

Nie rozumiem skoro pisze na temat konkkretnego samsunga ktoś wywala moje posty niby ze nie zgodne z regulaminem

moze ktos ma podobne problemy jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo.Teraz EPG wczytuje sie blyskawicznie,kanaly HD,takze te SD przelaczaja sie szybciej.Kanaly Hd juz sie nie zacinaja.Potwierdzam ze podczas pobierania softu,przy dekoderze podlaczonym kablem HDMI,nastepuje brak obrazu na ok.5 min.

Nie radza wtedy odlaczac tunera od pradu,ani wlaczac jakichkolwiek przyciskow,gyz moze sie to skoczyc awaria.Czekajcie cierpliwie az tuner sie sam wlaczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, iż po aktualizacji softu plansza z napisem ,,Samsung'' jest dłużej niż przed aktualizacją, a gdy kanały się już włączą to raz kanał jest, a potem nie ma, i znowu jest i znowu nie ma... Dekoder podłączony jest poprzez eurozłącze.

 

///edit

Już zrobili technicy z CP, że wszystko śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze podczas pobierania softu,przy dekoderze podlaczonym kablem HDMI,nastepuje brak obrazu na ok.5 min.

 

Przy podłączeniu przez component jest to samo. Dekoder nie daje znaku życia. Myślałem, że się wyłączył. Dobrze, że nie przyciskałem przycisku zasilania a już mnie korciło. Ciekawe ile ludzi uwali tuner podczas aktualizacji. Mogliby chociaż wysilić się na jakikolwiek ruszający się paseczek na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Czasem właśnie wiesza mi się w taki sposób. Objawy to czarno i głucho. Wtedy pomaga wyjęcie wtyczki z gniazdka. Mi się jeszcze nie zaktualizował. Aktualizacja u mnie mogłaby się skończyć nieciekawie :/ Przez brak jakiejkolwiek informacji, wyjął bym wtyczkę z gniazda, z powodu jaki opisałem wyżej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...