Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Z tego wynika ze jest wszystko rozpatrzone pozytywnie bo jesli byly by jakies problemy to by do ciebie dzwonili, przynajmniej jest tak w CP. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryk691, reklamacja nie została uwzględniona, w trakcie jej rozpatrywania otrzymałem telefonicznie naprawdę dobre warunki do zaakceptowania, jednak nie przyjąłem ich czekając na rozpatrzenie reklamacji, odpowiedź otrzymałem 2 dni po owych 30 dniach ustawowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Nie, można co prawda mieć własną listę, ale tam kanały będą miały tę samą numerację, co na zwykłej liście i zmienić kolejności się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co rozumiem, można ułożyć kanały w takiej kolejności, w jakiej mi odpowiadają, tylko że w momencie kiedy będę chciał przywołać dany kanał za pomocą cyfr, będę musiał używać jego oryginalnej numeracji? Na przykład: na 10 miejscu będę miał powiedzmy TVN, a jak będę chciał go wywołać to naciskam nie 10, tylko jego oryginalny numer, TAK?? Chociaż tak do końca nie wiem, czy aby na pewno zrozumiałem powyższy post...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie. Masz taką listę:

1. TVP1

2. TVP2

3. TVN HD

4. TVN HD+1

5. TVP HD

6. TVN24

I jeśli wybierzesz tylko TVP1, TVP2 i TVP HD, Twoja lista będzie wyglądać tak:

1. TVP1

2. TVP2

5. TVP HD

I żeby wybrać TVP HD, będziesz musiał wcisnąć 5 na pilocie. Jeśli wciśniesz 3 - automatycznie wywali Cię na główną listę i wrzuci Ci TVN HD. I kolejności zmieniać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie:

Ile muszę zapłacić za dekoder HD i antenę w telewizji "n" jeżeli chcę kupić tylko 2 pakiety (INFORMACJA I ROZRYWKA (6 zł ) i Pakiet sport i motoryzacja 16 zł). Na jaki czas musiał bym się związać z tą telewizją aby wyszło najtaniej?

 

 

PS: Mam problem ponieważ muszę mieć również Polsat i będe zmuszoby do kupienia pakietu mimi za 9.90 w polsacie. Wie może ktoś z was ile kosztuje złoty pakiet telewizji w Vectrze bo nigdzie nie mogę znaleźć cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie można wziąć pakietu Informacja i rozrywka jako osobnego. Musisz wybrać dwa, wtedy będziesz miał informacja i rozrywka za 6 zł (czyli razem 38 zł). Biały box kosztuje bez promocji 99 zł, recorder - 449. Umowa to 12 miesięcy przez internet/telefon lub 15 i 24 miesiące w punkcie sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przeszukałem stronę n-ki i nie wiem dokładnie jak to jest, bo tam znajduje się taki oto zapis:

informacja i rozrywka 16zł lub 6zł*

 

* *Miesięczna opłata za Pakiet „Informacja i rozrywka” wynosi 6 zł – przy wyborze więcej niż 2 (dwóch) Pakietów płatnych.

Czyli chyba jeśli dobrze to rozumię ja, to jeśli weźmie się inne 3 płatne pakiety, to dopiero I i R ma się za 6 zł jako 4 pakiet, a jeśli bierze się inne od I i R, 2 płatne pakiety, to I i R jest za 16 zł jako 3 pakiet :roll: A jako osobny pakiet, to raczej nie da się, bo de facto jest to tak jakby ich główny pakiet, to w nim znajduje się TVP1, TVP 2, TVP Info, TVP HD, TVN, TVN 7, TVN24, TVN Meteo, TVN CNBC, TVN HD/HD+1, TV4 BBC HD, Fox Life HD, i kilka innych - a więc same podstawy praktycznie. Tak więc, conajmniej: 2 inne pakiety za 32 zł + Informacje i Rozrywka za 16 zł = 48 zł :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że obecnie najtańszy abonament w ence to 48 zł ( za 2 pakiety + IiR ) i to jest minimum, które każdy musi wziąć przy podpisywaniu umowy. Natomiast za 54 zł mamy 3 pakiety + IiR, bo pakiet IiR kosztuje przy wyborze dwóch innych pakietów 16 zł, a przy wyborze co najmniej 3 innych pakietów - 6 zł. Ale uważam, że bezsensownym jest podpisywanie umowy z n na warunkach standardowych, gdy w promocji za 54 zł są wszystkie pakiety. Jak ktoś chce niski abonament to nie do enki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...