Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam zastanawiam się nad ofertą multiroom standard (turbodekoder + dekoder HD) i w związku z tym mam pytanie czy prócz tego że oba dekodery będą połączone ze sobą kablem oraz oba będą podpięte do konwertera to dodatkowo oba muszą mieć dostęp do internetu? jeśli tak czy moża je bezpośrednio połączyć tp-linkiem WL543G ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płacisz 68 zł to nie posiadasz pakietu full, tylko wszystkie pakiety + nFilmy + HBO. nFilmy zostały zastąpione przez nPremium 3 i 4. nPremium 1 i 2 są dodatkowo płatne, były gratis jedynie do końca stycznia (czasami kilkanaście dni dłużej). Chcesz je mieć, musisz zadzwonić do n-ki, możesz je dokupić za 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Piątek zakupiłem w punkcie ofertę N niestety był problem z dekoderem wczoraj go wymieniłem dzisiaj podłączyłem i nie ma softu CARBO ani opcji MULTIROOM w setup.

Kiedy dostanę aktualizacje do softu CARBO tzn menu 3D.

Oraz kiedy pojawi się Opcja MULTIROOM w głównym Czarnym dekoderze (Turbodekoderze) abym mógł skonfigurować ją na białym dekoderze.

 

Wersja oprogramowania: 0X45

Status: 1 FF BC

 

Robiłem Reseta i niestety aktualizacje się nie pobierają :/

 

Dekoder właśnie wyświetlił że jest nowa konfiguracja teraz w statusie zmieniło się na 3 FF B4

Nadal nie ma Menu 3D

nadal nie ma Opcji Multiroom w SETUP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recorder będzie działał także na obecnym zestawie z pojedynczym konwerterem, ale będziesz miał ograniczenia. Przykładowo nie będziesz mógł oglądać jednego programu, a nagrywać innego, chyba że będą to programy nadawane z tego samego transpondera. Również VOD będzie ci się wolniej ściągało, bo tylko wtedy kiedy recorder będzie wyłączony do trybu stand-by. Ogólnie, da się to przeżyć, ale do korzystania z pełni funkcji recordera lepiej zainwestować w twina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jesli masz swoja antene i wszystko na niej smigalo jak powinno, to mozesz pozostac przy starej, jezeli w ogole nie masz anteny, to musisz takowa zalozyc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...