Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, nie będzie mnie w domu przez dwa tygodnie i jak mogę na zaprogramować nagrania z tak długim wyprzedzeniem na nboxie( nie turbo)?

Ręcznie ustawiasz datę i godzinę nagrań i gra gitara. Możesz nawet na np. miesiąc w przód ustawić w ten sposób nagranie jakiegoś programu. Oczywiście jeśli wiesz że akurat wtedy będzie on leciał :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nie będzie mnie w domu przez dwa tygodnie i jak mogę na zaprogramować nagrania z tak długim wyprzedzeniem na nboxie( nie turbo)?

 

Podlacz dekoder do sieci i zlecaj zdalnie przez Internet. Strona n.lajt.pl jest naprawde wygodna w uzyciu, dziala na telefonie. Na dekoderze nie-Turbo tez dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nie będzie mnie w domu przez dwa tygodnie i jak mogę na zaprogramować nagrania z tak długim wyprzedzeniem na nboxie( nie turbo)?

Ręcznie ustawiasz datę i godzinę nagrań i gra gitara. Możesz nawet na np. miesiąc w przód ustawić w ten sposób nagranie jakiegoś programu. Oczywiście jeśli wiesz że akurat wtedy będzie on leciał :D.

Jak się ustawia ręcznie i czy można nastawić nagrywanie cyklicznego programu emitowanego co tydzień? Sorry, nieaktualne, sam "odkryłem". Ale mam inne pytanie czy dekoder ma wifi, a jeśli nie to w jaki sposób podłączyć do do internetu i co to daje praktycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loguje się i nie mam podświetlonej opcji zamów, a jak wchodzę na dodatkowe usługi na stronie n-ki to wyskakuje pakiet filmbox i zobacz, i to wszystko, nie ma linku zamów, danego pakietu to samo się tyczy HBO itd, mam w promocji wszystkie pakiety po za tymi premium i chciałem filmbox i nic z tego,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady rozwiązywania umów zawartych na odległość nie reguluje regulamin nki, a odgórna ustawa i póki ona się nie zmieni i nka nic nie wykombinuje (np. jak w C+ zamawianie na odległość, ale odbiór i podpisywanie w APS) to będzie to obowiązywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice praktycznie proceduralne są jak się bierze na odległość:

- możliwość rezygnacji do 10 dni

- możliwość wypowiedzenia umowy w 30 dni zamiast 3 m-cy gdy przejdzie ona na czas nieokreślony

no i jakieś bilety do kina dają

Aha... lepiej telefonicznie zamówić bo wtedy jest 100% pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...