Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z małymi przeszkodami ale się udało :jupi:

Rozpoczynam swoją przygodę z n-ką. Wymieniłem BZZB (nie chciał się aktywować od pn) na CLRA :brawo:

Czy jeżeli zamówię soft TURBO to czas trwania umowy podstawowej się nie zmieni??

Opłata za soft TURBO będzie doliczona do normalnej faktury za abonament w lutym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na soft czeka się do kilku godzin - około 3, 4

nagrania pozostaną

dostęp do VOD będzie jak się ściągnie, dziś wieczorem, albo jutro rano będą dostępne pierwsze pozycje

nie masz się co martwić

dostęp do pełnej kolekcji zyskasz po około tygodniu (instalacja dwu kablowa) lub dwóch tygodni (jedno kablowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo czeka się na soft TURBO po zamówieniu na infolinii?

czy skasowane zostaną nagrania z dysku po wgraniu softu?

Dzisiaj ok 16-tej aktywowałem dekoder - kiedy będę miał dostęp do VOD?

 

Ja Turbo dostałem własnie teraz, a dzwoniłem wczoraj po 9 rano, czyli ok 35 godzin czekałem. Zainstalowało się bardzo szybko bo nawet tego posta nie zdążyłem napisać ;) Filmy mi nie zginęły :)

Filmy na Vod miałem następnego dnia po aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam N dwa dni i powstają pytania.

Czy warto i jak wypowiedzieć umowę w czasie tych 10 dni by się pozbyć warczącego jak Philips 250 GB BSLA ?

Czy mogę zaraz po tym na siebie zawrzeć nową w punkcie biorąc CLRA ?

Czy jest tu jakaś lista kanałów tak jak w cyfry PACE pod guzikiem E ?

Jak wyjść z cofniętego programu inaczej niż przewiniecie w przód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto i jak wypowiedzieć umowę w czasie tych 10 dni by się pozbyć warczącego jak Philips 250 GB BSLA ? Czy mogę zaraz po tym na siebie zawrzeć nową w punkcie biorąc CLRA ?

 

Brałeś na odległośc to wypowiadasz umowę do 10 dni i zawierasz nową. Brałeś w APS i aktywowałeś to nic nie zdziałasz - pozostaje próbować zgłosić jako warczący/uszkodzony - może się uda.

 

Czy jest tu jakaś lista kanałów tak jak w cyfry PACE pod guzikiem E ?

 

Wyświetlasz INFO, naciskasz < lub > i zmieniają się kanały - sprawdź w instrukcji obsługi bo już dokładnie nie pamiętam.

 

Jak wyjść z cofniętego programu inaczej niż przewiniecie w przód ?

 

Drugi raz nacisnąć play... cieżko było pokombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma takiej potrzeby :D w sklepie hollex mają Kabel Chess Quad RG6 90dB czyli to w praktyce 4 kable koncentryczne w jednym płaszczu PVC o średnicy 17mm. Po odsłonięciu pierwszego płaszcza PVC pojedynczy kabel ma dodatkowy płaszcz PVC (każdy w innym kolorze) o średnicy 6,9mm.

http://www.hollex.pl/kabel/kabel-satelitarny/1011-kabel-chess-quad-rg6-90db-1m

Po prostu w ścianie lub oknie zrobisz jedna większą dziurę. Proste i praktyczne :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad włączeniem Nfilmów w promocji za 9,90 nie wiem czy warto. Do tej pory miałem canal + twierdzę, że to najlepszy kanał filmowy / moja opinia/ no ale może zmienię zdanie

No ale wracając do Nfilmów wart tej ceny czy dać sobie spokój. No i ile ewentualnie trwa aktywacja usługi przez uruchomienie w ICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien Ci się już pojawić na poz.1 (SD na 130 poszedł). Jeśli się nie pojawił to wyłącz na kilka min. lub wejdź w konfigurację anteny, zatwierdź opcje które masz już wybrane (nic nie zmieniaj bo i po co), a wtedy nbox zacznie pobierać listę kanałów co potrwa kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...