Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do mulitroomu to przez rok nie płacisz nic a drugi rok 20zł czyli wychodzi 10zł na miesiąc licząc 2 letnią umowe według mnie kusząca propozycja.

co do dekoderów do konca nie wiem ale ten drugi biały jest na własnosc i mozesz go po skonczonej umowie wykozystac do TNK i 199zł za taki dekoder najnizsza cena więc sie opłaca ale decyzja nalezy zawsze do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Telewizor Sony full HD + dekoder n.

Posiadam kabel HDMI - DVI. Czy podłączając takim kablem telewizor z dekoderem poprzez przejściówkę DVI gniazdo-HDMI wtyk, jakość obrazu nie ulegnie pogorszeniu?

Czy wogóle będzie obraz. I jeszcze jedno, czy będzie dzwięk .Wiem, że kabel HDMI-DVI nie obsługuje dzwięku.

Błagam , pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy:

HBO HD - nie ma tak jak w C+

nFilm HD - są ale często zdarzają się luki

MGM HD - tak samo jak nFilm - produkowany przez ITI kanał, mimo bardzo dobrych filmów, napisy nie działają poprawnie(aczkolwiek są)

Do tego napisy można włączyć na kanale Wojna i Pokój, ale mają tak samo luki jak 2 w/w.

Dźwięk 5.1:

HBO HD, jest takie samo jak C+.

Na reszcie kanałów nie wiem, bo nie mam żadnego kina domowego aby to naprawdę sprawdzić.

Jeśli masz więcej pytań wejdź na oficjalne forum nhdtv.pl i tam zadawaj pytania, bo spotkasz tam samych abonentów, którzy na pewno Ci doradzą.

Osobiście polecam n ze względu na stosunek jakości do ceny, technologie(mimo niektórych niedociągnięć, i tak lepiej od konkurencji) i wiele innych aspektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam takie pytanie, otóż po awarii nboxa dziś w serwisie wymieniono nam go na nowy.Podłączyłem go i teraz przechodzi proces aktywacyjny.Za pierwszym razem trwało to około 15 minut, teraz trwa już prawie 5h.Czy jest jakaś możliwość przyśpieszenia tego procesu na przykład czy zadzwonienie do Centrum Abonenta coś da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma zasady, mi przywiózł "ktoś" busem bez żadnego logo firmowego. Może pośrednik pośrednika? A do sąsiada podjechał Pocztex albo DHL, dokładnie nie pamiętam, ale na pewno znana firma kurierska. A z ciekawości? Skąd takie pytanie? Czyżbyś się niecierpliwił po zamówieniu eNki w necie? Ja czekałem około tygodnia. Ale nie był to okres świąteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...